bugün

17 albüm yapmış ve tüm albümleri O'nun sölediğine göre iyi satışlar yapan sanatçı.
28 temmuz 2007 makina'da tam bir show adamı oldugunu göstermis olan yılların eskitemedigi sahıs. eskitemedigi dediysem şekil şemal eskimemistir, yoksa hakan peker gundemden duseli 50 yıl olmustur. bu adamın hic yaslanmadıgına dair cok ciddi suphelerim war. makinaya gelirsek, kapmıstır eline mikrofonu 5 dakika tribunleri costurmustur. o ne enerjiymis, o ne show business etigiymis arkadas ya
bir kaset yapıp ortalama 4-5 yıl kaybolan vatanda$tır. istikrarsızdır.
ünsüz olsa rahatlıkla sedat peker in yeğeniyim hesabı geçinebilecek kişi. ne de olsa on binlerce yeğeni var sedat baba'nın. (!)
yaslandığını görebilecekmiyim dedirten adam . biz yaslandık adamda tık yok .
kendisi nurdan torun ve hüner coşkuner ile beraber hayattan ve müzikten soğuma sebeplerimden biridir. kendisinde fazlasıyla bulunan cahil cesaretini türk sanat müziği albümü çıkararak göstermiştir aynı zamanda.

ama her zaman kötünün kötüsü var;

(bkz: zafer peker)
anlaşılamayan şarkıların adamı.
(bkz: bi seviyorum bi sevmiyorum)
(bkz: sosyeteye gitmiş köylü güzeli)
ve tabii ki
(bkz: hey corc)
90'lara damgasını vurmuş sanatçıdır. karakteri pörfek olmasa da güzel işler yapan bir müzisyen. şimdi eski şarkılarını dinliyorum da direk o günlere götürüyor. günahlar gibi bir şarkıyı 12 yıl önce yapmıştır. hele bir köylü güzeli var ki bıkmadan dinlenir. ateşini yolla bana vaktin tezahürat şarkısıydı. 14 sene öncesine göre muhteşem şarkılar. şimdiki şarkılara bakıyorum ruhsuz, tatsız, tuzsuz.

(bkz: nerede o eski bayramlar)
çocukluk aşkımdı ama babam yaşında çıktı. ben kadar oğlu varmış, nasıl olur ya sanki orta okulu beraber okumuşuz gibi *
çocukluk aşkımdı,

çocuğumun da aşkıydı,

şu an torunumun aşkı.

ışın kılıcı üstadı olmasının yanında force a dehşet şekilde hükmetmesiyle yaşlanmayı durdurabilmiş dark lord of the sith.
kendisi karabüklüdür. Üç senedir bulunduğum bu ilde kendisiyle bir kere bir karşılaşamama rağmen iki haftalığına ziyaretime gelmiş olan kardeşimle karşılaşmış şahsiyettir. (bkz: bahtsız bedevi)
bir efsaneydi parçasının klibiyle hala gönüllerde olan adam .
gençlik iksirini bulmuş, * bilim adamı. pardon şarkıcı. *
mükemmel $arkılarına mükemmel danslarıyla e$lik eden çılgın $arkıcı, $öyle ki; http://www.youtube.com/watch?v=FlH-X7VJUl8 .
"hiçbişeyim yok ama taş gibiyim..
en cok adamdan adam gibiyim.
hesapla kitapla işim olmaz
hain degilim, insan gibiyim." sözlerini yazan ve ne olduğunu belli eden insandır. bu sözleri yazan bir insan taş gibi olsa ne olur diye düşünüyorum.*
"Artık Hakan Peker Yaşlansın" Diyenler adında dernek kurma fikirlerine sebeptir. Ciddi ciddi bu derneği kurmaya çalışan arkadaşım da var benim.
hahikaten "taş" gibi olan kişidir.
burnunun dibine girerek yüzünde kırışıklık aradım ama yok maalesef.
hala "taş"
sonsuza kadar kırışmayacak tek insandır.
ergenlik dönemindeyken oğlunun pisikolojisini bozan şarkıcıdır. zira kendisine değil de babasına bakıldığı için babasıyla gezerken çok sıkılırdı.
saba tümer ile bu gece programında yaşı ile ilgili derin açmazlar yaratmış kişidir. zira "kaç yaşındasınız?" sorusuna "43" cevabını vermiş, akabinde de "1983'te ilk çıktığımda 23 yaşındaydım" demiştir.

(bkz: kendimi kendimden çıkarsam sıfır kalmaz)
okanla disko da 90 lı yıllara giderken kendi şarkılarını okumak için 40 takla atan , yeni şarkıcı olmuş toylar gibi davranan hatta teldeki izleyicinin bir an evel kapatmasını isteyecek kadar saçmalayan şarkıcımızdır.
şarkıları vasat , yenilikte yok ama okan bayülgenin bu aralar gözdesi durumunda nerdeyse her hafta çıkacak durumda. bilinmez bi iksiride var bu adamın kesin biraz kırış ya..
artık asla dinlemeyecek olsamda çocukken şarkılarında arkadaşlarla dans ettiğimiz ve çocukluğumda nasıl görünüyorsa şuanda da öyle görünen şarkıcı, dansçı.
bizim benjamin button'dır.
yaşlanmamaya yemin etmiş sanatcı.