bugün

Kuran'a uyanlar alınır geri kalanlar bizi ilgilendirmez.

Ayetlerin önüne hadisleri geçirenlere inanmayın hatta onlarla savaşın.
Kur an der ki bir kez bile yalan söyleyenin şahitliği kabul olmaz.

Buna göre..

Hadislerinde teki yalan olan ravinin tüm hadisleri yok hükmündedir..
hadislerin neredeyse hepsi yalandır. -neredeyse- dedim. bir açık kapı bıraktım. aslında hadislerin yalan olduğunu söylemek ve bunu insanlara mantıklı bir şekilde anlatmak islamın lehine olan bir harekettir. çünkü hadisleri okursanız, çok saçma, mantıksız, bir peygamberin bunu nasıl yaptığını ve allah ın nasıl izin verdiğini düşünürsünüz. rezalet ötesi hadisler vardır. eğer bunlar gerçekse zaten o zaman muhammed denen insan peygamber değildir. bir tarikat önderidir anlamını çıkartabiliriz.

çünkü bir peygamber insanların kafasını kestirmez.
Bir adam, Rasülüllah’ın ümmü veledine temas etmekle itham edilmişti. Rasülüllah, Hz. Ali’ye “Git boynunu vur” diye emretti. Hz. Ali, adama geldiği vakit, onu bir kuyunun içinde yıkanıp serinliyor buldu.
“Çık dışarı” diyerek elinden tutup kuyunun dışına çıkardı. Hz. Ali adamın “burulmuş” hadım edilmiş ve erkeklik organından mahrum olduğunu gördü. artık ona dokunmayıp, durumu Hz. Peygamber’e haber verdi. Rasülüllah, onu, davranışı sebebiyle takdir etti.”

oh ne kolay. git boynunu vur. eğer bir peygamberse böyle der mi? eğer peygamber böyle demez diyorsanız o zaman muhammedin sahte peygamber olduğu anlamına gelir. bu hadisler nasıl islamın kaynaklarında yer alıyor. bu ve bunun gibi pek çok boyun vurma kafa kesme hadisi var. ben sadece birini verdim.

Erkeğe karısını niçin dövdüğü sorulmaz.- ebu davud
Kadında, atta ve evde uğursuzluk vardır. - tirmizi, buhari, müslim
Kur’an okudukları halde traş olanları öldürün, buhari, ibn mace
içki içmede beşinci kez ısrar edenleri öldürün.- ebu davud, tirmizi
Toplum içinde casusvari gizli bir şey söyleyeni öldürün., ibn mace, buhari, muslim
10 yaşında namazı terkeden çocuklarınızı dövün. buhari
deve sidiği için. onda şifa vardır. buhari
dünya balığın sırtındadır. buhari

alın size bir kaç hadis. ışid lideri mi bu adam? sürekli öldürün boynunu kesin bilmem ne yapın. bilmem dünya balığın sırtındadır falan. atesitler veya hristiyan olanlar bu hadisleri görse islam ne saçma din yahu der. bu hadisleri inkar etmek aslında islamın lehinedir. onun için hadisleri inkar edenleri suçlamayın. yazımın başında belirttiğim gibi. neredeyse hepsi yalandır. yalan olmayanlar kurana, akla, mantığa uygun zararsız hadisler doğru kabul edilebilir.
su götürmez bir geççek. islamdan temizlenmeli bunlar.