bugün

Kızlara ciddi anlamda özgüven verir.
bilmemek de hoş.
Şimdi kızın bana borcu var güzel diye halen trip atıyo gerizeka güzelsen güzelsin ben senden vücudunu istemiyorum borcumu istiyorum bunu neden söylüyorum kızlar güzelsiniz diye her erkek size ilgi duymuyor. (bkz: çok hojdir ama benana)
Güzel görmekle alakalı bir şeydir.
Eskiden bu şart sağlandığında herkesin bizi kabul edeceğini sanırdım. Güzel ya da yakışıklı, fiziksel olarak iyi durumda olunduğunda toplumun bize kucak açacağını sanırdım. Sonra fark ettim ki sırf bunun için sevilirseniz acı çekersiniz.
insanlar neden dış görünüşe bu kadar kafayı takıyor anlayabilmiş değilim.

Çirkinsen eğer ki bence çirkinlik et parçasıyla değerlendirilemez biri seni seviyorsa gerçekten sen olduğun için seviyordur. Uzun bacak,iki gün sonra sarkacak dolgun göğüs için değil.

Güzelsen de güzelsin mk. Ortalıkta ben güzelim diye dolanınca madalya takmıyorlar, milletin hayallerine fantezi olmak ne kadar hoşsa o kadar güzelsin.
bahtın güzel olsun o olmadıktan sonra mükemmel güzellikte ol boş boş boş.
zekayla birleşirse ortaya dehşet bir şeyler çıkacağı kesindir ve zannımca büyük bir nimet.
görsel
Çarşafı şerifle aydınlanan tüm kadınlar güzeldir.
en moron, barzo erkeğin bile size kibar davranmasını sağlayan özellik.

zeka iyi desteklenmelidir yoksa gelen biraz kalıp gider.
karakteri bayat olmasinda her kiz guzeldir.
Bu şansını doğru kullanan kadının elde edemeyeceği bir şey yoktur. Güzel olmak şanstır, ne bir yetenektir ne de bir beceridir. Güzel doğarsın ve bu böyle devam eder...
sıçılıp üstüne tüy dikilmemiş olmak yeterlidir.
hayatın her alanında pozitif ayrımcılıktan nasiplenmektir. özetle; ben olmamaktır.
insanın üzerinde irade ve güç sahibi olamadığı ırk, cinsiyet vs. gibi her türlü özellikleri üzerinden yapılan kıyas cehalettir faşizmdir.

gerçek güzelliğin onaylanmaya ihtiyacı yoktur.
Güzel zor olunulur
Tatbiki kendini güzel sananlar fakirdir
Ve çok sinir bozuyordur .
görsel
buna sahip olmaktır.
En dokugune 20.000 liraya mal olan sey. Cok mu kilolusun 8.000 mide kucult. 10.000 estetik yap. 2.000 de giyime harca ve bitti.
Artik sen de toplumsal normlarda cok guzelsin.
Devamı çekilen eser. iki yüz bin bütçe diyorlar. Diyenlerin..
katil oldum'un başıma açtığı beladır.