bugün

güzel-yakışıklı olma bir noktaya kadar görecelidir. bazısı tartışılmayacak kadar çirkin-güzeldir geri kalanlar da bana göre sana göre olayı vardır. örneklersek adriana lima güzel mi diye sormak yada bana yakışılıklı değil denmesi anlamsızdır.
hayata 1-0 önde başlamaktır.
Sakat sonuçlar doğurabilir.
ben güzele güzel demem
güzel sevdalı olmalı.
kadın dediğin hamur yoğurmalı
çocuk doğurmalı
Bir kadin icin dusunusek (erkek de guzel olabilir) onemli degildir. Bi erkegin kafasinizi kalcalarinizin arasina alip ona analingus yaptirin sonra guzel bi anal seks osteyin ondan. iste o zaman siz bir tanricasiniz.
Güzelliğin 10 para etmez bu bendeki aşk olmasa dizelerini akla getirir.
Ruhun güzel olsun
-hiç kimse
güzel olmanın her şey olmadığını bilen insanın sahip olabileceği sıfattır.
tanım yapalım dostlar;

dış görünüşe göre göreceli bir kavram olan güzelliğin fiil halinin sdaadasdas.
amk ya tanıma bak, bok, sıçmık.

aslında kimseye yararı ya da zararı dokunmaması gerekendir.

hayat güzel insanlara daha güzel lan. sabah kalkıyorsun, yüzünü yıkıyorsun. muhteşem bir yüzle karşılaşıyorsun aynada. saçlarını yapmana bile gerek yok. bir de yaptığını düşünsene.

makyaj yapmana da gerek yok. herkes iyi geçinir senle. etrafındaki herkes yakınlaşmaya özen gösterir. hep ilgi odağı olursun lan.

misal bikerem keresinde yataktan kalktığım gibi üstüme kotu geçirip basit bir tişörtle mağazaya gidip bir şeyler almaya heveslendiydim.
yüzümü tabiki yıkadım amk.
her neyse. mağazaya girdiğimzde küçüklüğümden beri çok istediğim görünmezlik özelliğini kazandığımı düşünüyordum. kimse beni fark etmiyordu. ütopyamdan çıkıp pantolonu gibi düşük gelirli görevli bir beyefendiye 'bunun midyumu var mı' dedim. midyum dedim evet. önce baktı bana. gözleriyle uykulu bir bakış attı. bulunduğu konumu değiştirmeyerek, elini hafifçe kaldırdı: aha orda.

-nerde?
+arkanızda hanımefendi.

küfür eder gibiydi ses tonuydu. tırstım amk. direk kabine geçip denedim. tipime baktım. süzdüm kendimi. kusursuz bir vucudum, küçük göğüslerim kısa boynum, uzun boyum, kalın bacaklarım vardı. gür saçlarım oldukça itici duruyordu. esmer tenimin üzeirinden çıkan kol kıllarım yeni giydiğim tişörtü redderek şahlanmış elektriklenmiş havaya kalkmışlardı. kendime baktım uzunca süre. saçımı açtım. çantamdan çıkardığım toka ile güzelce topladım. biraz ruj sürdüm. hafif pembe tonlu. kol kıllarımı sakinleştirdim. uysallaştırdılar. kabinden çıktım. düşük pantolonlu görevli beyefendi yanıma geldi. az önceki kaba halinden eser kalmamış bir şekilde 'nasıl oldu hanımefendi'
'bence çok güzel olmuş'
'kol kıllarınızla uyum sağlamış'

gibi bir çok iltifattan sonra bana tişörtü sattırdı. gidene kadar götüme baktı..

evet dostlar, kısa bir süreliğine de olsa güzel olmalı konulu bir sıçkımsılak yaptık.

şimdi dağılın.
hiç yaşayamayacağım durumdur,duygudur. her ne boksa. yaşasam bilirdim ne olduğunu.*
Allah vergisidir fazla takmaya gerek yok diye düşünüyorum.
en güzeli 'güzel olmaktır'. ama 'güzel' havalara da girmemelidir. çünkü her şey gibi bu hal de sonludur, biter. hem o güzelliği veren de yaradan'dır. o istediği için değil, o'na rastgelmiştir, yoksa herkes 'güzel' olmak ister.
başa bela. * *
görecelidir derler ama matematiksel güzellik diye bir şey var. neyse bundan bahsetmeyeceğim zaten.

güzel bir şey bu kızlar için. güzellik. yani insan tartışırken karşısında güzel bir varlık görmek istiyor. büyük avantaj bence. sahip olanlar kullanmalı bunu. değerini de bilmeli.
çarşıya çıkamamaktır.
sevilen olmaktır.
kadınlığını kullanamadığı sürece, ne güzelin ne de çirkinin bir değeri olmaz genellikle. böyle bilir böyle yazarım!
Düzenli seksin garantisi.
insanların size uzun uzun bakıp kusur aramaya calısmalarına sebep olan durumdur.
zordur oğlum zordur.
Başa beladır.
iç güzellikten sevilme olayını ikinci plana atmaktır.
Erkeklere boş gözlerle bakma hakkını size vermez.
Gerçekten güzel olmak insanların size ne kadar güzel gözlerin, saçların ,fiziğin var demesi ve bunun birçok kişinin demesi sonucu ukala olmamak için ne diyeceğini bilememek karsisinda ki ne sende cok guzelsin, cok tesekkürler , sen öyle görüyorsun demektir
DiPNOT:Eğer bu şahıs Adriana Lima gibi bile olsa ahh evet biliyorum , herkes diyor zaten farkındayım gibi cevaplar veriyosa onun benim gözümde ananas kadar bile değeri yoktur . O kimse benim gözümde kendini beğenmiş bir ukaladan ileriye gidemez
kimi gerçek güzelliğe, kimi paraya, kimi kafa güzelliğine kimi de duyguların ve düşüncelerin güzelliğine vurur. benimce, bunların hepsi doğrudur. güzellik denilen şey her şeyin ama her şeyin bir insanda toplanışıdır. anca o insan o zaman gerçekten güzel olur. çok güzele ne gerek vardır ?