bugün

"ne doktorlar ne hakimler istedi de vermedik" cümlesindeki gizli öznedir.
Sözlükten yakışıklı erkek düşürmek istemektir.
Haklı sorudur. Evet.
Teorik olarak aynı fikirdeyim ama pratikte belkide en çok yalnızlık hisseden insanlar arasında ilk sıradadırlar.
öğretmendir.
güzel kız aptal olur zanneden teorisyen abazanların zoruna gider.

güzel çirkin farketmez herkes düşüncelerini bir platformda sunma hakkına sahiptir.
sözlük ölmüş facebook . gayet doğaldır. iki başlıktan biri bakire kız , cinsel organ . yapmayın etmeyin .
Sevgilisini gozetim altinda tutuyordur. Nerden bildiğimi sormayin.
çünkü sizler birer çılgınsınız. *
güzelleri zengin sikicileri kapıyor, çirkinler internette meşhur, ünlü, popüler, şöhret olmaya uğraşıyor. şu sözlükte ünlü olmak için gerekli şeyler, amınızın olması, fotolarınızı sözlüğe yükleyip teşhircilik yapmanız. bitti. sineklerin ışığa saldırması gibi anında buralar vızıltıya dolar.
eee su an yaziyor ozelden mesajlari guzel kız, siz farkinda degilsiniz. basligi '' guzel kizin benimle ne isi var ?'' diye degistirin cabuk.

kendi basarisizliginizi genele vurmayin, kurtulamasiniz yine o ezik psikolojiden.
tespitin şokunu atlattıktan sonra önce sözlük hesabımı sonra bilgisayarı kapatıp uykuya dalacağım. hayallerimi çaldınasdfgh
O ne özgüven o.
Belki böbrek peşindedir.
merak edilen sorunsaldır. bu yüzden güzel kız yok. evet.
iyi ki varsınız kızlar..
yalandır hatta bence sözlüğün en güzel kadını benim her türlü derdimi dinleyen o arkadaşımdır.
Ben olduğum için güzel olanlar cesaret edemiyor sanırım.
sözlüğü estetik merkezi sanan birinin hezeyanı. hayırdır kardeşim sadece çirkinler girebilir diye bir ibaremi var.
Güzellikle çirkinliğin internetle ne ilgisi var?
Ha siz diyorsunuz ki güzel kadın ya da yakışıklı erkek yoğun ilgiden dolayı böyle şeylerle uğraşmaya zaman bulamaz, ya da egosundan buralarda takılmaya tenezzül etmez.
Güzel ya da yakışıklı kişiler de soluk alıp veriyor yalnız egosundan kendini öldürmüyor.
Biraz kafanızın içindekiyle düşünün aynadaki görüntünüzle değil.
Çok güzelim ve burda entry gidiyorum su an sacmalamayin. Konu kilit.
Başlığın şokunu attıktan sonra..
Burdaysam şayet qüzel deilmdir fikrini kabullenip ısrarla kalmaya devam etmekte acıya dahil ehehe
tembelin birinin sözlükteki kızlara ayağına getirmek için açtığı başlık.kızlarda ya sazan egosuna yenik düşüyor ya da bilinçli olarak reklamlar.
Kayıt oluştururken burun ağzına oranını sormuyorlar sonuçta ?
O kadar canım sıkkın ki güzelliğimle bile size nispet yapamıyorum.