bugün

hep onlarla muhattap olursunuz. sanki o dünyalar güzeli kızla değil de çirkin, muhtemel bir sivilce potansiyeline sahip kızla çıkıyomuşsunuz gibi hissedersiniz. istisnasız her güzel kızın yanında staj yaparlar. arada geçen ufak bi' diyalog;
- x seninle konuşmak istemiyomuş artık
- aa neden?
- öyle işte soru sormasın diyo
- ya ben bi' x'le yüzyüze görüşsem
- olmaz o zaman ben niye varım burda.(burası biraz abartı*)
gündüzleri kafa, geceleri kendilerini siken organizmalardır.
güzel kızlara kene gibi yapışırlar, genelde bu kankalar 4 kişiden oluşur. (bkz: grup hepsi)
1 güzel 3 çirkin kızdan oluşan bu grupları biz erkekler, yaklaşırsan yanarsın olarak nitelendiririz.
bıktım sizden kızlar, ama o kadar güzel ki, onun hatrına size bile iltifat edebilirim.
ölümcül derecede kıskançtırlar. arkadaşı sevgili yapınca kendisi yalnız kalacak diye ödü kopar, akla hayale gelmedik fitne, fesat sokarlar.
bi tanesine sırf güzel kızla beni rahat bıraksın diye bi arkadaşımı ayarlamışlığım vardır. tehlikelidirler. güzel kızı fiştekleme kapasitesine sahiptirler.
güzel kıza giden yol çirkin kankadan geçer.
güzel kızların ego tatmini,ortamdaki en güel kız ben olayım isteğinden kaynaklanabilir.
ortamda vokta var ise,çinkin kız yoktur.
aslında olay kızın çirkin kankasının en başta ona aşık olması ancak cevabı bildiğiniz üzere kız istemez kanka kıza yakın olabilmek için bu yolu seçer zamanla kendini sevdirir ve kızın çirkin kankası olmaya hak kazanır.