bugün

bugüne uyarlama, dünde kalmış bir şeyi bugüne çevirme, yenileme, tazeleme, güncelyapma.
zam kelimesi yerine mecaz olarak kullanılan kelime...

+ lan şu türkçe çok lastikli!
- türkçeyle alakası yok abi, yeni donların lastiği yok bence, ordan kaynaklı!
bilgisayarınız kapatmayın windows güncellemeleri yükleniyor.
ben de yine bişeylere zam geldi diye kızmıştım lan, meğer güncellemeymiş caaanııımmm. *
kazık kelimesinin yeni versiyonu.
şükredelim ki zam gelmedi yoksa ne yapardık...
güncelleme buysa zam nasıl bir şey hayal etmesi bile mümkün değil.
yeni versiyon maliye bokanlarının yemezsen gargara yap şeklinde zam kelimesi karşılığı için ürettiği sözcük.
oyunun ortasındayken bilgisayarı yeniden başlatarak saç baş yoldurandır.
görsel
Not: Bu mesaj sizin iyiliginiz içindir, küfretmeyin **
Bu aralar sinirimi bol bol bozan teknolojik zımbırtı. Her programa gün aşırı güncelleme geliyor. Adobe ile dalga geçerdik hepsi aynı oldu.

Adil kullanım kotası denilen zımbırtı bu orospu çocuğu güncellemelere gidiyor zaten anasını satayım.
ing. Update
KAPATILAbilen teknolojidir. kapat amk.
güncelledikçe ne gelişiyor onu anlamıyorum.

sabit bir sürümde kalacam bu gidişle, çok önemli değişiklik olmadığı sürece güncelleme falan yapmayacam yok hacı yoksa ram falan yetmiyor telefona.

lanet olası kapitalizm oyunları.
16 gb ramli telefon da alsak 1 yıl sonrasına güncellemelerden falan o da kasmaya başlar, illa bir üst sürümünü aldıracaklar insana.
artık zam yerine basınımız güncelleme kelimesi kullanıyor. öptum canım.
Değişiklik yapma,Yenileme.
telefonlarımızı, bilgisayarlarımızı, planlarımızı, programlarımızı, randevularımızı zaman zaman güncelleme gereği duyuyoruz.

ancak yaşadığımız dünyada güncellenemeyecek, güncellemesini yapamayacağımız, güncellemesi olmayan şeyler de var.

samimiyetin, dürüstlüğün, dostluğun, yetimliğin, yoksulluğun, pişmanlığın ... ve bir de neşet ertaş'ın güncellemesi olmaz!