bugün

günah diye bakmıyorum, doygunluğa gerek yok.
Ve tebrikler sonunda gay oldunuz.
Genetiğimizde yok.

Büyük büyük dedelerim de bakarmış, geleneği bozamam, tesekkurler.
sex sonrası bir iki saatten ibaret bir doygunluktur...
Seks/mastürbasyon sonrası 5 dk için geçerli durum.
Artık kızlara bakmıyorum bile, bazen diyorum ki ya ben sağlıklı olmak ve güçlü olmak için kas yaptım, zeki desem okul birinciliği vardı hep, para desem kendi kazandığım zenginliğim var, şimdi ben hayırlı bir kısmet bulamayacak mıyım..? Ya kıza adaptan bakmıyorum, evlenince yardım etmek için yemek yapmayı bile öğrendim, benim gibi bir cevheri kim nasıl keşfedecek, umarım bir gün cinsel tercihimi değiştirmek zorunda kalmam, yoksa hayatın ışığı benim için sönecek diyorum ve yolda yere bakarak yürüyorum, esasen bir korkak gibi görünüyorum etrafıma bakamıyorum da zina günahı muhtemel bizim gibi erkekleri anlayacak bir toplum da yok, dolayısıyla kızlara bakmayan erkek bu doygunluğa erişen erkek evinden çıkmayan erkektir.
Erişilebilir mi merak konusu erişilemez herhalde karşı koyabilmek meredeyse imkansız.
(bkz: göğüs çatalına bakmayacak doygunluğa erişememek)
Abi erkeksen bakarsın bu kadar net.
Erdemdir. Ya da gay erdemdir.
Ama got catali var ki ne yaparsan yap bakmaktan vazgecemiyorsun.
Öyle bir doygunluk yok.
ülkede ve hatta dünyada yanında eğitime başlayabilecek milyarlarca erkek hatta kadın bulunan bireylerdir. saygı ile eğilmek lazım eğer gerçekten başarabilmiş ise. bazı şeyler gerçekten reflekstir.

ben gerçekten o çatallara bakan erkek sayısı kadar kadın yakalamış birisiyim o kadar diyorum..
doygunluk değil o. zaten bakılsın diye öyle giyiniliyor, ki bakılıyor da. kimse lam cim etmesin.
Burundan ve gözden hiç farklı olmayan memesdemefvkf
(bkz: çarpıldım).
Ben dişiyim kendi mememe bile bakıyorum mk.
daha günah nedir bilmeyenlerin bıdıbıdı yaptığı bakmayanı eleştirdiği bir dünyadayız.
Eğer sürekli aynı çatala bakıyorsa kolay erisilebilecek doygunluktur.
Zaten nasıl olduğunu biliyorsun neresinde leke ben var biliyorsun tabii ki sahip olduğunda o doygunluga erisirsin.
Shhfkvjsldjldjflxjdldh
Bu erkekler komik yaratıklar cidden. Külot desem boşalıcaksın burda ben doydum diyor. He yav he.....
Bir kadın olarak söylüyorum ki yok öyle bir şey.
Ya ben bileahshdgha

Yok devam edemeyeceğim.

Kardeşim hadi beni geçtik benim ilgi alanıma giriyor zaten. Dünya üzerindeki herhangi bir kadını ele alalım. Dini bütün bir insan olsun bu ya da dinlere inanmasın farketmez, lezbiyen olmasına falan da gerek yok sonuna kadar hetero olsun yine bakar, bakıyor, bakacaktır.

Homoseksüel erkeklerin de bu gruba dahil olarak baktığını düşünüyorum.
Tabii bu konuda bir kanıtım ya da iletişimim yok.
Beni bir aydınlatır mısınız kardeşlerim homoseksüel bir erkek kadının göğüs çatalına bakar mı?
görsel

Bu gife dalmayacak doygunluğa erişmektir.

Hadi bakmayın buna.
görsel
Çatalı üzer. Sonuçta o oraya sen bakasın diye konuşlandı.
Öyle bir olgunluğa erişemedim henüz.

görsel
Çatal deyip sabahtan beri plastik resmi paylaşılıyor. Gerçek çatal bu değil. * *
Eriştim beyler sıkıntı yok emin olun.
Ergenlik bitince bu da geçiyor.
Bazılarında ömrü boyunca kalıyor tabi.

Ayrıca kız niyeti bozdu çatalı olan kaçsın.
Bakmak ya da bakmaktan kaçınmak edimsel koşullandırma örneğidir. Klasik koşullandırma da bir şeyi öğrenirken, baş etme becerisi edimsel koşullandırmadır. insani değerlerle edimsel koşullandırma gerçekleşeceği gibi, nefsanevi duygularla da gerçekleşebilir.