bugün

rimjob ustalarının sevmediği erkeklerdir. olum erkeğin götü sadece kıl dönmesi geçmişi varsa kılsız olur.
arkaya uzanamıyoruz idare edin.
ben örgü yapıyorum sayılır mı ?
Mikrop yuvası kıllardır.
bir zahmet kessindir.
Üstelik agdayla ugraş diyen de yok
çömelip kesiver 2 dakikanı almaz anasını satıyım.

Edit: eksileyenlerin götleri amma da kıllı anlasılan. Götü boklular sizi denilesidir.
diş fırçalayanı buldun da götünün kılı kaldı amına koyim.

bir nerede yaşadığınızın, ne olduğunuzun farkına varın lan.

çıldıracam valla.
tuy dokucu kullanirsa kisi, cozulecek sorundur. temizlik imamdan gelirmis derler. e bi zahmet alin artik.
Almayan erkek hayvandır. 27 yaşındayım uzadıkça keser rahat ederim. Bok yapıştıkça kurt bile ürer orada aman diyim bir jilet ya da tüy dökücü krem halleder.
Ak parti'ye oy vermiş bir kadınla evlenmek istemeyen erkektir. Ne yapsın göt kılını alıp.
müslümanlara pis diyenlerin gerçek yüzlerini görmüş olduk.
ateistler insan maymundan evrildi derler
adamlar inançlarının gereğini yapıyor
maymunlarda kıllarını kesmez
sen hem göt kıllarını kesme
hem suyla taharet alma
hem temizim de
hem müslümanlar pis de.
(bkz: açacak bașlık bulamamak)
(bkz: döșü kıllı götü kılsız erkek)
bu böyle uzar gider.
Ülke olarak yine ikiye bölündüğümüz, kardeşi kardeşe kırdırdığımız yeni bir konudur. Bunlar hep Yahudi lobisinin oyunları tabi. Oyuna gelmeyin arkadaşlar, uyanın.
sürekli oturarak çalıştığım için 2–3 ayda bir alıyorum. kışın neyse de yazın hiç çekilmiyor.

not: vurdurmuyorum aksine vuruyorum.
bıyığı olan, kol kılı olan kıza laf eder bu davar orospu çocukları.

Kadınların kılına kıl bile denmez, tüydür. Ona laf edip kendileri orangutan gibi gezer. Biri şunlara sik gibi göründüklerini söylesin lütfen. Bunlarla sevişen kadın sırf üremek için katlanır pompasına.
yok artık bahse geçen konu bu mu lan.
götün kılıyık derken bundan bahsetmemiştir herhalde...
etmeyin tutmayın.
Kesmek isteyen kessin be ya Herkesin hayatına kimse karışamaz.
Böyle bir şey yok mk. Beynin en aktif olduğu saatlerde ki entrylere bak.

Başlığı açan kardeşimize De 2 sayfa döşeyen azimli arkadaşlara da teşekkür ediyorum.

izne çıkıyorum