bugün

seneye yine döktürecektir.
şenol güneş yeniden kiralanmasını istemiş. eğer töre gidip şenol güneş'e yalvarıp elini ayağını öpmezse beşiktaş kariyeri biter. hatta kariyeri biter, önce galatasaray, fener, trabzon'dan biri... sonra kasımpaşa gençlerbirliği ve final.

şenol güneş'in gökhan töre ile olayı biliniyor. töre laf dinlemiyor. güneş, quaresma'yı 60 metrelik bantta koşturuyor, töre'yi 10 metre koşturamıyordu.

töre ya yıldız olmadığını kabul eder ya da parlamadan söner. tercihi neymiş göreceğiz.
şenol güneş ile problemi oldu ilk sene. ama şenol hoca kampa katılmasını istemiş, yani direk "ver kiraya gitsin" durumu yok.

şenol güneş futbolcuyu her zaman kazanmaya çalışır. ayrıca töre bey geçen yıl gördü ki ingiltere'nin asansör takımında bile götünü sallarsa 18 yüzü göremez. şampiyonlar ligi'nde oynamak istiyorsa şenol hoca ne derse onu yapacak.
Şenol bunu adam eder dediğim Topçu.
Yaşı genç olduğu için bir yıl oynatılırsa güzel para kazandırarak gider.
mevkisine iki oyuncu alındı, iki tane de zaten direk 11 oynayan vardı. bakalım iyileşince ne yapacak.
nedense devre arasında satacakmışız gibi bir his var içimde.
futbolculuğu erken yaşta bırakıp pideci açan eski futbolcu açık ve net.
önümüzdeki hafta nikah masasına oturacağı Esra Bilgiç e 200 bin tl lik yüzük almış.

https://www.cnnturk.com/s...00-bin-tllik-yuzuk?page=1
evlenmiş.

görsel
sağlam dönmesi şart. çok umutlu değilim ama bir umut.
sağlam dönerse beşiktaş oyununa büyük bir ivme katacak olan kartal.

dön de şu looser ricardo'dan kurtar bizi.
Kendisine çok fazla ihtiyacımız var.

Quaresma iyice raydan çıktı.
Açık kalp ameliyatı olsa daha erken sahalara dönerdi. Gerçi yaşantısını falan göz önüne alınca tam olarak hak ettiğini yaşıyor. Daha da düşer. Evet.
Beşiktaş yerine Söz, isimsizler ve benzeri dizilerde oynasa daha yakışır!
Malum propaganda reklamından sonra beşiktaş taraftarının gözünden düşmüştür. Git topunu oyna eğer iyileşip oynayabilirsin tabi.

Acun'un yeni ekip arkadaşı olur yakında.
9 temmuz 2017 tarihinde sakatlanan ve sahalardan 3 ay uzak kalacağı açıklanan futbolcu. ne hikmetse 3 ay değil tam 6 ay sonra 15 ocak'ta takımla çalışmalara başlıyor. büyük başarı. ve daha büyüğü de mart'ın ilk haftası gelmişken ismi hala maç kadrosuna yazılamıyor.

pardon da, ne oldu bu adama? allah korusun verem mi oldu, kanser mi?

8 ayda çözülemeyen sıkıntı nedir?

çapraz bağ koparan 6 ayda sahaya çıkıyor, hayırdır?

aynı şeyi caner'de de yaptı bu sağlık ekibi. milletin 1 devrede döndürdüğü topçuları biz 1 sene yatırıyoruz niyeyse.

quaresma'nın olası uzun cezası neticesinde kendisine çok ihtiyacımız olacak. lens moronuyla olmaz bu işler, tam da formayı kapma zamanı. iyileştirin artık şu adamı.
karakterini hiç sevmiyorum ama sahada olduğu zaman müthiş bir güven veriyor bana kullandığı kanat için.
ister kontra ister set hücumu olsun rakibi delmekte çok usta. mutlaka yararlanmalıydık kendisinden. şubat ayında çalışmalara başlaması gerekiyordu. gs derbisine yetişsin hiç olmazsa.
Bir kaç sene önce aynı uçaktaydık
inince gördüm, bavullarımızı beklerken. Ezmer bir kıza asılıyordu..çok itici birisi.. O gün de sanırım Beşiktaş’a transfer olmuştu gazete de ertesi gün gördüm tam bir ayı dedim.. ala ala bunu mu aldınız dedim..
1 milyon TL'lik alışveriş yapmış.

http://www.posta.com.tr/g...n-tllik-alisveris-2018105
sokakta dilenen çocuklar var. ama bazı insanlar zevkine 1 trilyonluk alış-veriş yapıyor. bak ev ya da araba da almıyor, sadece alış veriş, yani ıvır zıvır alıyor. adalete bak.
kendisinden bu sezon iyi bir performans umudum olan futbolcu. hazırlık maçlarında ilk zamanlarına geri dönüş sinyallerini verdi. fakat agresif bir yönü de var bu adamın. umarım bu yönünü sahada yansıtmaz.
başıma bir iş gelmeyecekse fena geri döndüğünü düşündüğüm eski chelsea'li futbolcu açık ve net.
Şenol hocanın oynatması lazımdı bugün. Askerden gelmiş gibi oynadıydı önceki maçta. Evet.
Cinayeti meşhurdur. Evet.*
Şu amk pidecisini, amk'un akplis ne sike duruyor takımda??!!

Oyuna girdi gitti topu auta attı mal evladı.