bugün

avuntudur. *
...diye bir şey umarım vardır.
Bıngıl bıngıl, bıdır bıdır, bülü bülü çekiciliği. Her bir giriyi okudum, yok böyle bir gülmece.

bacaklar ince, göt desen bir avuç etmez... demiş yazarımız ahaha kutluyoruz. Bu yıl olur da altın ulu kurt murt dağıtılırsa es geçmeyelim, çok başarılı.

Kendime not: merhaba ben format sevişelim mi?
normal ebatlarda, hafif tüylü veya tamamen tüysüz göbeğin verdiği çekiciliktir. o tüylere hafifçe el atacaksınız ki size zevk versin.
parası varsa göbek degildir. şirinliktir o.. parası yoksa..

vay ayı vayy..
var olmayan çekiciliktir. varsa da nerden lan öyle kızlar bilelim de gidelim yani.
geniş omuzla desteklenirse başka hiç bişeyde olmayan çekiciliktir.
Var olan cekiciliktir.
Göbek değil "göbiş"i olan erkek "tatlişkoluğu" o.
Olmayan çekiciliktir.
Yoktur böyle bir şey.
dad bod.
gerçektir. evet.
isminin başına göbekli'den önce zengin sıfatı getirilebiliyorsa var olan çekiciliktir. (bkz: ali ağaoğlu)
facefood şirketlerinin uydurduğu dadbod akımının sonucudur.
yoktur öyle bir şeey.
(bkz: göbekli erkek tesellisi)
Hatta türk atasözlerine bile yansımış fazla olmamak kaydıyla doğruluk payı içeren bir gerçektir. Biz toplum olarak eti seven bir milletiz arkadaş ölüde de diride de fark etmiyor yani. Ne demişler göbekli adam balkonsuz eve benzer. Yanakları göçmüş zayıf kara kuru bir tipten ise tombiş yanaklı semiz bir tip her zaman daha sevimli bulunur.

Bu toplumun tercihi. Saygı duymak lazım.
Net bi şekilde Gerçek olandır.
sonra derler ki neden bu kadar çok yersin , yerim işte ben kilo vermeyi pek bilmem dünya güzeli.
doğrudur var öyle birşey, göbeğini ayrı kendisini ayrı severim.
(bkz: göbeğimle sev beni)
Anlat onu latissimus dorsime.
Bir şeyin değeri o şey azalınca anlaşılır ya . Şimdi tüm erkekler kaslı olunca göbekli erkekleri kızlar rağbet görecek o zaman da bizim devir başlıyacak.
Hadi ordan. Utanmasanız birde kel daha iyi diyeceksiniz.
Hafif göbekli bir erkek olarak ama mini minnaciik buna katilmiyorum. Kendine bakacaksın kadin erkek farketmez.
Benim gibi minnak göbüşü olan yazar beyanı olabilir.
Öğğğ öyle bir çekicilik mi var. Şahsen ben göbeği var diye konuşmayı bitirmiş insanım. ( Allah günah yazmasın.) Tabi önemli olan iç güzellik fakat bir göbek bana çekici gelmez.