bugün

hafif var işte. ama hafif .
işte beklenen an geldi, artık kaslı erkekler değil hafif göbekli, heybetli erkekler popüler oldu! içe doğru olan kaslarınızı gönül rahatlığıyla salın kardeşlerim! Gün sizin gününüz!

Şaka bir yana, kendimde olduğu için demiyorum, hafif göbek her zaman iyidir. Mesela bende de bar, ne yaparsam yapayım gitmiyor ama sabrettim çekici geleceği günü bekledim.

Tanım: gerçekten erkeklere yakışan bir şey. Ayarında.
Hafif göbek yakışır. Ama hafif.
(bkz: ay olabilir mi öyle bişey lütfen olsun çünkü)
iyi hıyar gölgelik yerde yetişir arkadaşlar.
evet.
Ayva göbeğin var onu eritmeye uğraşıyorum demeyin böyle şeyler ;)
Sağolunnn teşekkürlerrrr.
Minnos bir gobek fena olmazdi abarti olmadigi surece.
kase şahane.
tabi yav ne sandınız.

göbek=money
göbek bahane.

edit: neden bana bırakıyorsun başlığı güzel kardeşim.
Öğğğ öyle bir çekicilik mi var. Şahsen ben göbeği var diye konuşmayı bitirmiş insanım. ( Allah günah yazmasın.) Tabi önemli olan iç güzellik fakat bir göbek bana çekici gelmez.
Benim gibi minnak göbüşü olan yazar beyanı olabilir.
Hafif göbekli bir erkek olarak ama mini minnaciik buna katilmiyorum. Kendine bakacaksın kadin erkek farketmez.
Hadi ordan. Utanmasanız birde kel daha iyi diyeceksiniz.
Bir şeyin değeri o şey azalınca anlaşılır ya . Şimdi tüm erkekler kaslı olunca göbekli erkekleri kızlar rağbet görecek o zaman da bizim devir başlıyacak.
Anlat onu latissimus dorsime.
doğrudur var öyle birşey, göbeğini ayrı kendisini ayrı severim.
(bkz: göbeğimle sev beni)
sonra derler ki neden bu kadar çok yersin , yerim işte ben kilo vermeyi pek bilmem dünya güzeli.
Net bi şekilde Gerçek olandır.
Hatta türk atasözlerine bile yansımış fazla olmamak kaydıyla doğruluk payı içeren bir gerçektir. Biz toplum olarak eti seven bir milletiz arkadaş ölüde de diride de fark etmiyor yani. Ne demişler göbekli adam balkonsuz eve benzer. Yanakları göçmüş zayıf kara kuru bir tipten ise tombiş yanaklı semiz bir tip her zaman daha sevimli bulunur.

Bu toplumun tercihi. Saygı duymak lazım.
yoktur öyle bir şeey.
(bkz: göbekli erkek tesellisi)
facefood şirketlerinin uydurduğu dadbod akımının sonucudur.
isminin başına göbekli'den önce zengin sıfatı getirilebiliyorsa var olan çekiciliktir. (bkz: ali ağaoğlu)
dad bod.
gerçektir. evet.