bugün

geri dön cıs
bir beşiktaş sevdalısı. sevdasına saygımız var.
gece yürürse, yanmaktan kurtulur. gündüzleri sığınakta kalıp, geceleri devam etmelidir yürüyüşüne.
(bkz: #14716016)

tribünü bilen bir yazardır, belliki gözlem gücü de oldukça yüksek.

ancak bir galatasaray taraftarı olarak bir kaç şey eklemek istiyorum yazdıklarına; evet, koreografi'de galatasaray taraftarı türkiye'nin en iyisi, tezahürat üretme konusunda ise maalesef çok çok gerideyiz. tezahürat konusunda ise beşiktaş taraftarına söyleyecek yok.

son derece düzeyli ve samimi bir entry'e karşılık olarak aynı düzeyde eleştirimi de yapmak istiyorum;

ancak, "türkiye'nin en iyi taraftarı beşiktaş" demek biraz abes olmuş. zira demirören'ün kulübü getirdiği durum ve şike olaylarında bir türlü rengini belli edememiştir beşiktaş taraftarı. o yüzden eleştirilmektedir. ha, görevini yapıyor mu? yapıyor. takımına destek oluyor, eyvallah. ama bununla da bitmiyor bazı şeyler.
(#14757171)
elmander'in soktuğu kafa hala etkisini gösteriyor bu kardeşim üzerinde. ezikliğe bak amk.
(#14794625)

bitin lan artık.. azalarak değil, birden bitin..
bıktırdınız lan..
ya gündemi takip edin ya susun.
Fenerbahçe cas'a gitmesin diye ağlayanların yanında olacaksın sen de, senin gibilerde..

Ben gizlemiyorum, Fenerbahçe hariç kendini büyük diye nitelendiren her türk spor kulübünün karşısındayım.. bunun adı ikiyüzlülük değil, düşmanın düşmanını dost görme olayı..
yani sikimde değilsiniz, ben taşşağımı geçer bırakırım olayı..
ha maç esnasında durum biraz daha farklı;
Yenerseniz sikimde olmaz,
yenilirseniz kahkahalarla güler geçerim.
beşiktaş ve QUARESMA'yı savunduğu için ergen olmakla suçlandığı mesajlar alan yazar.
Evet takımını korumak ergenlikse ben ergenim. Herkesin, kendi taraftarının bile sattığı futbolcuyu savunmaksa ergenlik, ben ergenim. Ama bu ergen(!) beyniMLE BILE şike yapan insanların arkasında körü körüne koşmam. Bu ergen beyniMLE bile başka takım taraftarlarının yaptığı besteyi kendi takımıma uyarlayıp söylemeyecek kadar gurura sahibim.
nick altındaki 41 entry'e az diyebilen mütevazi ve yardımsever yazar. selamlar güneşe yürüyen adam.*
beni fenerbahçe'li olmakla itham etmiş beşiktaş'lı yazar daha onu dahi çıkaramıyor. sonra kızıyorlar entrylere yazınca.

(bkz: beşiktaş ı tutanın ben aklını)

(#14405882)
(#15026316) beşiktaşı ve beşiktaş sevgisini harika bir şekilde anlatan yazar kardeşimiz.
kardeş yazar... çelişkilerimi yakalamış: #15048676

olsun, arasıra olur öyle...
ayar verdiğini sanan yavru kartal. yöneticisi ve hocası kodeste aylarca yatmasına rağmen hala 'ama galatasayay şike yapmıştı ühühü' diye ağlıyor.

önce 2003'te sinan engin & alaattin çakıcı iş birliğiyle kazandıkları şampiyonluğu açıklasın. yaşı yetiyorsa tabi.
bazı liselilerin sinan engin'in 2004te şampiyonluğu fenere nasıl verdiğini bilmediğinden, lisede teneffüste bir arkadaşından duyduğu şeylerle millete akıl vermeye çalışırken ağzına tıkılan entryler sonucu saldırdığı yazar. Sen bana zalad'ı, ankaragücünü, 89 sezonunu, hakemlerle kazanılan 4 yıl üstüste şampiyonluğu, Ahmet çakar'ı, balık arif'i, denizli'yi, kayıp 1 milyon euro'yu, malatyalı eren'in itiraflarını açıkla ondan Sonra gel millete aYAR VERmeye çalış. Tabi Senin bu saydıklarıma yaşın yetmez. Yüklen google'a.
elinde beşiktaşlılıkmetre bulunan yazar. kim beşiktaşlı kim değil şıp diye anlıyor. maşallah.
tayfur havutçu gibi hapse tıkılan davası devam eden teknik direktöre sahip takımı tutup, eski başkanları demirören şike cezası kaldırılsın diye götünü yırtarken hala kayıp 1 milyon 89 sezonu vb. bik bik öten klasik bjk'li. bunun gibiler etrafta ruhumuz yeter! diye gezer sadece çünkü ortada bir başarıları yok olmayacaktır.

(bkz: beşiktaş ı tutanın ben)
valla bu eleman sanıyor ki herkes kendisi gibi sözlüklerde falan yaşıyor, klasik çarşı mensubu boş gezenin boş kalfası işte şairler parkı'nda 2 bira içince kendilerini adam sanan tiplerden iş güç malum kendisine haftada 1 cevap yazabiliyorum. annesine saygım olduğundan nick altımda ettiği küfre cevap verme lüzumu duymuyorum beşiktaşlı duruşunu harfiyen sergilemekte.
8taş söylemini beşiktaşlıların bulduğunu bana öğreten bir 8taşlı yazar.
2 kuruşluk pardon 2 yıldızlı takımın taraftarı yaralı kartal kendileri. şeref ve haysiyetlerini tayfur ile mapusta bırakmış takımın şereften bahsetmesi kadar saçma olan bir yazar bu da.
şike ile para ile hakemlerle kazandığı şampiyonlukları çıkarsa göğsünde yıldız kalmayacak olan renklinin, şerefi ile değil kupası ile hava attığı yazar. iyi gÜNDE ATıp tutan, kötü günde ortada görünmeyen adamlarla işi olmaz.
yuzuncu yil sampiyonlugundan ya bihaber yada yasi kucuk yazar kardesimizdir.
kendisi en sevdiği bestenin şu olduğunu belirtmiştir bana;

çaşının katili yapmayın bizi ölmeden mezara sokarız sizi korkutmaz bizleri musalla taşı ölümüne öpüyoruz biz 8taşı.

iyiymiş.
(bkz: #15240376)

amacım polemiğe girmek değil ama birileri hakkında bir kaç kelam ederken neyin ne oldugunu bilmeyen yazardır..

herhangi bir entryde su kadar kupası var galatasaray'ın o yuzden galatasaray'lıyım denildiğini görüyorsa ben hesabımı kapatıp çıkacağım..

ama bulunmaması durumunda?

kulüpler kupa sayısı için sevilmez!!

ama başarı kupa sayısı ile ölçülür!!

ama normal 5 yılda 1, 10 yılda 2, 20 yılda 3 şampiyonluk bir takımın taraftarının başarılı külübü desibel rekoru kıran takım sanabilir..
şike'nin renkleri her yerde aynı orda juventus burda beşiktaş beşiktaşın pisleri paraya muhtaç...

bu bestenin üstüne beste tanımadığını iddia eden yazar.
(bkz: mahsun kırmızıgül).
şikeyi türkiyeye getiren katil galatasaraylıların takımını şikeyle suçladığı, hem Şikeci hem yüzsüZl insanların saldırısına uğrayan yazar. Yaşın küçükse Hatırlamazsın 93ü,89u. Babana sor anlatsın sana 4 yıl nasıl şampiyon olduğunuzu. Ahmet çakar' ı arifi sor.