bugün

bazı liselilerin sinan engin'in 2004te şampiyonluğu fenere nasıl verdiğini bilmediğinden, lisede teneffüste bir arkadaşından duyduğu şeylerle millete akıl vermeye çalışırken ağzına tıkılan entryler sonucu saldırdığı yazar. Sen bana zalad'ı, ankaragücünü, 89 sezonunu, hakemlerle kazanılan 4 yıl üstüste şampiyonluğu, Ahmet çakar'ı, balık arif'i, denizli'yi, kayıp 1 milyon euro'yu, malatyalı eren'in itiraflarını açıkla ondan Sonra gel millete aYAR VERmeye çalış. Tabi Senin bu saydıklarıma yaşın yetmez. Yüklen google'a.
(#16083955) nolu entry'siyle tespitin kralını yapmıştır.
Takımı gayet olağan şekilde ilerleyen yazar.
Bak dirıımıncım. Beşiktaş havaya girmez, zaten havalıdır. Arkasına rüzgarı alır ve gider. *
ateşe yürüyen adamdan daha cesurdur zannımca.
yanarak ölecektir.

ben demiyorum bilim diyor.
renkdaş,kardeş yazar. sesinin kısılmamasını dilediğim yazar.
(bkz: yaz dostum)
beşiktaş sevdalısı olması kendi seçimi olan yazar. saygı duyulmalıdır. ancak galatasaray hakkında yazdıkları, galatasaray taraftarlarını rencide ve tahrik edicidir. bu konuda formatın dışına çıktığını belirtir, saygılarımı sunarım.
en sıkı beşiktaşlı. beşiktaş için ölür, öldürür. (sözleriyle tabi)
#14055247 nolu entry siyle iyi bir ayar vermiştir. *
ayarı yiyen entry
(bkz: #14055174)
önünde aşması gereken yaklaşık 149 milyon kilometre olan adamdır.
hoş gelmiş, sefa getirmiş. hayırlı tıraşlar.
elinde beşiktaşlılıkmetre bulunan yazar. kim beşiktaşlı kim değil şıp diye anlıyor. maşallah.
hoşgelmiş, sefalar getirmiş, nesildaş yazar.
uludağ sözlük nezdinde, nick altı değer olarak kim kardashian ın götü nün sağ ya da sol lobuna eşit olan yazar. artık hangi tarafı severse o lobu seçsin.
Geri dönmüştür.