bugün

melankolik abimin radyo uludagda o senin gözlerin varya isimli şarkısını benim için çaldığı grup.
(bkz: haketmedim)
http://www.koridor.net
An itibari ile web sitelerinin girisinde kendilerinin o malum sarki ile ilgileri olmadigini aciklayan müzik insanlari.... (peki kim yapti o sarkiyi?)
Grup Seksen Dört ile gece yolcuları arasında bir tatta müzik yapan gruptur. o senin gözlerin adlı ilk albümlerinin ilk klibi de yine aynı adlı şarkıya çekilmiştir. Hey On Beşli cover'ları da başarılıdır.
haketmedim seni adlı on numara bir parçaları olan grup, stüdyo da ham kayıt sanki parça ama bir o kadar da içten ve etkileyici, rakılık parça afiyet olsun şerefinize.
(bkz: sarhoşken entry girmek)
dar koridorlarda sıkıştırılıp dandik parçaları yüzünden sopalanması müstehak grup.
geldik o maglum sarkıya arkadaslar, bilmeyenler varsa bilenlerden öğrensinler, bu şarkıyı söylemeyi cok seviyorsunuz biliyoruz,hepimizin kuyruk acısı var onuda biliyoruz. dün programdayken bişey söylemiştim arkadaslar, köpekler için ıssırmaya değmez, köpekler burunlarının dibinde bile olsa renk körü oldukları için gökkuşagının güzel renklerini göremezler. bizde zamanında bir köpeğe gökkuşagının renklerini gördüğümüzü anlatmaya calıştık ama hiçbir köpegi inandıramadık arkadaslar. sizi üzenin. *
diye baslayan bir şarkıları vardır. * küfürlüde olsa kazık yediğinizde iyi gidebilir.(göz kırpan smile)
deşarj olmak
Galata köprüsü sky cafe bar da çarşamba ve pazar akşamı sahne alan gruptur, taa .mına koyayım diye bir şarkıları yoktur o şarkı başkasına aittir fakat onların adı kullanılarak internet piyasasına sürülmüştür. http://www.koridor.net
amatör müzik grubudur. ama amatörlükle pek bi alakaları yoktur. şarkıları bi harikadır.
o senin gözlerin varya adlı parçasını bugün canlı canlı dinlediğim grup. hakikaten amatör mamatör iyi iş yapıyorlar.

şimdilerde ise bayrampaşa'da bezm i yaren nargile salonunda cumartesi ve pazar günleri 15:00 ile 18:00 arasında sahne alıyor.
gidilesi.
son kliplerindeki şarkıyla gönlümü fetheden grup. *
hiçbir gün bilerek açmadım parçalarını, sokakta görsem tanımam, televizyon da görsem tanımam; liseden mezun olduğum seneydi sanıım 2005 falan,senin o gözlerin var ya parçasına denk gelmiştim bi çadırda, o gün bugündür müzik listemde vazgeçilmez olmuştur, hiç bir zaman kendim açmam rastgele bu abiler çıkar ve beni acayip mutlu ederler. o ne güzel bi şarkıdır, o ne güzel sözlerdir ya.
senin o gözlerin varya parçasından sonra bir daha haber alamadığım grup.
(bkz: senin o gözlerin var ya)