bugün

Yaz boyu özlediğim, karakterlerini ayrı ayrı sevdiğim dizidir.
Başladığı günden bu yana kaçırmadan takip ettiğim, gözümün önünde 10 senedir büyüyen karakterlerle resmen birlikte büyüdüğüm dizimdir. son sezonunda her ne kadar biraz psikolojik analizlere yönlendirse de candır, canandır.
soundtracki yüzünden senelerdir bırakamadığım dizidir. öyle anlarda öyle şarkılar çalar ki, aklınıza kazınır sahneler.
Bölüm finali özlü sözleri efsanedir, ha birde kim kimle belli değil
Rakamla 13 Yazıyla on üçüncü sezonun(!) 22 eylülde başlayacağı dizi. Malesef callie diziden ayrılmış. Çok üzüldüm ya christina'dan sonra gidişine en çok üzüldüğüm karakter. Ama izleyecek miyim? Evet çünkü bu dizi bitmiyor arkadaş. Bu dizi benim için meredith de gitse bitmeyecek. Tamam Shonda'ya çok saydırmış olabiliriz ama kadın illaki bir olay bir hikaye buluyor saygı duymak lazım.
Meredith'in yeni aşk macerasını merak ediyorum aslında. Adam karizma, olur o iş.
Hunt ve shepard pek ilgimi çekmiyor açıkçası. iki oyuncunun çekimini pek beğenmiyorum.
Serseri alex karev'imizin kendinden de serseri kız arkadaşıyla yaşadığı evlilik sorunsalları da izlettiriyor.
Bu arada dizide karev'i canlandıran Justin Chambersın gerçekte 5, evet tam beş(!) çocuğu olduğunu öğrenince şoklara girdim! Adamın dizideki karakteriyle hiçç alakası yok yani..

Dizide en çok ilgilendiğim çift april-jackson çifti. Seviyorum bu ikisini ya. Umarım sorunlarını çözüp tekrar evlenirler *

Bu entrynin bana gösterdiği şey ise, evet greys anatomy'nin bir tıp dizisinden ziyade bir ilişki draması olduğu. Baksanıza tek bir vaka bile yok aklıma gelen. Varsa yoksa doktorlarımızın aşk hayatı. Olsun, biz seni bu halinle sevdik be greys! Vaka istersek house izleriz zaten *
Canım dizim. varsın walking dead'ler, gothamlar havada uçuşsun senin yerin ayrı be. 20 sezon daha gelse yine izlerim, yine izlerim.
13. Sezonu devam eden dizidir. Amina koduklarim hastaneyi satin aldilar.