bugün

şalam aleyk !
bi insan ne kadar yalanabilir sorusunun cevabı niteliğinde bir nickaltına sahip yazar.
herhalde sildirmiş. veya.. sildirmiş evet evet. *
Ben hep bekliyorum yakışıklı acele et. Ben şutlanırım yakında. iyisinden bir yazar.
görsel
Baba olmuş. Hayırlı olsun. *
Kutluk ile ilişkimize çok mutlu olup, bizim adımıza sevinen cânımız yazar.
Eheheh kutluk daha fazla gözüne girdi değil mi?
Aksini söyleme, üzerim.
Bir yazar.
devecialpaydan kaçtım senin billur sedana geldim.
günahsa günah. ayıpsa ayıp.
ben aşkımla payidar oldum.
haydi gel. sonsuzluğa yelken açalım yiğidim.

belalım...
müstakbel kocamın nickaltında beni kötüleyen yazar.
Yuva yıkanın yuvası olmaz gülüm. Çeki düzen ver kendine.
Bir yazar.
tam bir ingiliz hanımefendisidir. tüm özellikleriyle asilzade bir ingiliz ladysidir. ingilizlerin o kasvetli saraylarında vals yapmaya bayılır. sık sık william shakespeare eserlerini izlemeye london merkezdeki tarihi tiyatroya gider. opera eserlerine bayılır, sanatın dibine vurmasıyla meşhurdur. genç yaşta kaybettiği kocasının ardından ikinci bir evlilik yapmamış english bulldog cinsi köpekleriyle görkemli malikanesinde yaşamına devam etmiştir. uludağ sözlüğü türkiye ziyaretinde tanıştığı aşkı pileyboy necati'den öğrenen lady greawraimcalhawi aynı zamanda tudors hanedanına mensuptur bakın dizisi bile çekildi bu meşhur ingiliz kraliyet hanedanının... dizi çekim aşamasında senaristler sık sık lady greawraimcalhawi'ye danıştılar tarihi gerçekliğe uygun olması için dizinin... https://www.youtube.com/watch?v=n-nbdLjnRrY
Necati dedikçe bedenim huzurla yoğruluyor. Foşur, Foşur foşluyorum.

Bir yazar. Belalım...
abi ayağına kızların kendisine yavşamasından ve yine kızlarla cilveleşmekten hoşlanan evli yazarların midesini bulandıran yazar.

allah allah sizin kafanız ne güzel çalışıyor öyle.
ben inancım gereği bütün insanların mübarek olduğuna allah cc ın yarattığı en mükemmel eser olduğuna inanırım .hiç bir insandan inancı .hatası ne olursa olsun iğrenmem .allah a sığınırım .
sadece eleştirdiğim .midemi bulandıran .şalterlerimi attıran şey o insanların hata ve günahlarıdır .
insanın zatından midesi bulanan benim inancıma göre değil müslüman insan bile değildir
doğrudur yazarı tanımam .belkş tanısam ( kendi ikrar ettiği hatası için tepki verdim .) sevdiğim biri bile olabilir

eleştirim geçerli olmakla birlikte insan olarak gönlünü kırdıysam özür dilerim .hak helalliği dilerim
bu da böyle biline .
bu adam kız olsa var ya alır kaçırırdım sonra köşeme çekilir aşka inanırdım. çoluk çocuğa falan karışırdım.
Bana aşık erkek yazar....

Kanka bu kızlardan gına geldi, sana bi güzellik yapabilirim belki....
hayır entry'lerini niye siler anlamıyorum. silmesin, gitmesin yazarı. hem gidecek ne vardı ki?
sabah sabah moralimin bozulmasına neden olan yazar.

silinmiş.

bir de kendisini tanımadan nickaltına oh iyi oldu diyenler olacaktır.
-ki kendilerine üzülüyorum.

uludağ sözlüğe birkaç beden büyük olduğunu düşünüyorum.
burası onun düşüncelerine zıt trollerle dolu.

bir gün dönersen bir hi de!
darısı gayın başına.

bir yazar pardon silik.
Şarkılar ne olacak?
Şaka bu değil mi...

Şu an çok üsgünüm.

Silik olmamalı yazarı, cınımız.
Gitmesine hem üzüldüğüm hem takdir ettiğim yazar. O kadar entry tek tek nasıl silmiş arkadaş valla bravo.
Tüm entirilerini bile mi silmiş; yok artık gerçekten de silmiş...

Gelirsen, haber et...

Öm kapalı ama entiri yorumu açık. Öpt bye...yazarı.
Gidisinin ardindan konusturtmam yazari. Gidisiyle sozluk bir sey maybetmemis diyor br serseri. ve ekliyor gercek kadinlari ve erkekleri seviyormus. greawraimcalhawi anandan tut dusleyebilecegin en klas kadindan daha hanifendi ve babandan tut en erkeginden daha dekikanlidir. Bir tanedir o.
iyi yürekli aydınlık insanların sözlüğü yavaş yavaş terkettiğini gösteren yazardır. yazıktır...
silik yazar,,

greaw gitti mi ya, inanamıyorum, yaptığınızı beğendiniz mi, iyice pis çirkin bakımsız şüşko kıllı ayılar dolsun yani buraya.bılavo.yani bılavo.başka da bir şey demiyorum.

başka bir platformda tekrar görüşmek üzere,

hoşçakal gönül şenliği.
fazla pohpohlanmıştı. bir foto attı, iyi prim yaptı. silik olması iyi oldu iyi.
Fake nickiyle aramızda diyorlar.