bugün

görsel
Iyi trollemis yazar.
iyi ki doğmuş yazarı. Son bir ayda üç kez kutladık gerçi ama bu kez gerçekmiş....

Ruyi zemine teşrifinin seneyi devriyesi mübarek olsun bebek.
görsel
her hafta doğumgünü olan yazar. wtf?
Mutlu yıllar dilediğim yazar.
iyi ki doğmuşsun asilzademiz.
iyi ki varsın.
Profil fotosu ile gay lerin iyi bir temsilcisi olmuştur benim için. Yazılarındaki hem bilgili hem de sempatik üslubu seviyorum. Happy birthday. Joyeux anniversarie. Alles gute Zum geburtstag.
Mutlu yıllar dilediğim yazar.

önceden haberim olsaydı hazır yüce isa'nın yanına gitmişken bir mum da senin için dikerdim.*
Yeryüzünde doğum gününün kutlanmadığı an olmayan... aslında her gün yeniden doğan yazar. Her sabahına, her gecesine iyi dilekler sunulası insan. Tükenir dilekler elbet. Bizeyse sen tükenme demek düşer. Sabahı sabah etmek ve geceyi gece etmek baya mühim, unutmasın.
ÜNiVERSiTE HAZIRLIK GRUBUNUN BATERi ÇALAN TATLI ÇOCUĞU GiBi TiPiN VAR GELMiŞSiN BURDA FiRÖYT DARViN LENiN MENiN FALAN FiLAN iNTER MiLAN...

KAFA KALMAZ BE ADAMDA BENCE NTVSiPOR iZLE iDDiA OYNA NE BiLiYiM METROBÜSE BiNiP KOMiKLi TiViT AT BE PANPiŞKO.

YANi YIPRATIYORSUN KENDiNi.
kafayı benimle bozmuş yazar.
Kanka ben kızlarla ilgileniyorum. deldirme gibi bi niyetim yok. Gel bu işten vazgeç bu yolun sonu bok yoludur.
Hollanda'ya biletleri aldım artık çok geç bebeğim.

Bir yazar.
bu alemde kalan son kabadayıdır greawraimcalhawi... yumurta topuk ayakkabısının üstüne basar öyle yürür mahallede... kestiği raconun üzerine racon olmaz... bu alemde dayılık ediceksen greawraimcalhawi nin kaç silah taşıdığını biliceksin...
https://www.youtube.com/watch?v=fTE92yiUaUA
Kitap yazmış sözlükte takılıyo, kime verdi acaba. Jsjsns

Yani para verdi. Sksksn

Yazar. Ajah
Pembe tolgadır. Hiç inkar etme şimdi şekerim. Mesajların duruyor. *

Çabuk bakın çaylak olmadan silicem.

(img:#845496)

Edit: of ne painti ya saçmalamayın.
uff slk msnz yha dğln!
ana babadan gelen inancın getirdiği homofobik düşünceleri kafamdan atıp bakış açımı genişletebilmemi sağlayan, ayrıca rütbeli kafir olma yolunda entry'lerinden faydalandığım zannımca bilgi birikimi yüksek yazar. bir ingiliz asilzadesi. iyi yazar ben de okurum falan.
(bkz: greawraimcalhawi/#29576943)

Bunebicimis'in de dediği gibi kendisi sinan engin'dir.

Kanıt: görsel
ya bi insan bu kadar mı tatlı olur, pamuk pamuk. insanın şu nickaltından çıkası gelmiyo. şapşik seni.
Hepınızden once benım kamkımdı. Gıdın.
Bır yazar.
Profil resmindeki kim onu merak ettiğim yazardır. Kim?
Pardon ama kutu kutu pense oynamak için kanka aramıyoruz. Ben bizzat geldiğinin ertesi günü takiplemişimdir. Kanka olmayabiliriz ama önce ben gördüm!!!

Artı tırıvırı da kankamdır. Greaw tarafını seç!
tam bir ingiliz hanımefendisi... tam bir lady... god save the queen ! https://www.youtube.com/watch?v=j7ujvOWWfpY
Ben de oljam ha!

Bir yazar.
kardeşim sen niye sitcomda falan oynamıyorsun amk tam dizide oynayacak tip varmış sende ya.
neyse saçın şekil önünden çekileyim.
Bir adet yazar.

Bu sözlük platformuna benden sonra gelmesine rağmen nedendir bilmem ama nickaltı hesaplanamaz derecelerde uçmuş.Ilk başlarda kanki olmak istedim beni elinin tersiyle itti meğer gözü zirvedeymiş unutma zall varken oturma demek isterim ama olmaz ayıp olur.

Dikkatine:Nasıl bu kadar popi oldun?