bugün

ulan insanları kürt sevici,eşcinsel vs diye yargılamak ne kadar hoşunuza gidiyor yahu ?

greaw cidden çok nazik, iyi bir insan.

hem sözlüğe vermiş olduğu katkılar, yazdığı entryler cidden kaliteli.

şu önyargılarınızdan bir an evvel kurtulun, bir an evvel.
iyi adam, gerçekten bak.
şukela bir yazar.

sevgiler.
sempatik mi sempatik yazar. saygılar efendim...
greawraimcalhawi'deki göt hiçbirinizde yok. Ona göre. Esaslı adamdır.

Edit: o anlamda demedim. O anlamda desem de size ki?

Yani yazara şu sahnenin esprisini yapmak istedim o akadar.

https://youtu.be/CtA8YMswwVA

Cinsel yonelimi ya da fiziksel olarak götü ilgi alanim degil. Sizin de olmasin. iyi adamdir. Tarafimca sevilir. O da beni sever sag olsun.
Götünü merak ettiğimiz yazar.
nickini bakmadan yazana para veriyormuş.

deniyorum lan.

grearraşnchalvş.

(olmadı)
siz nasıl diyor, aleyküm selam greawy?

selam, alevden gözleri şenlik ateşi gibi parlayan kadın! büyük volkanik patlamadan sonra parmaklarımla ekstradan mesai yapıp, en hafifinden bir rüzgar ile dağılabilecek gibi inşa ettiğimi zannetme gafletinde bulunduğun dinimi savunmaya geldim.

gündelik, vasat algıların paslı kapılarından sığmayacak kadar taşkın bir inanç ile bağlı olduğum dinim, mezhebim; koparılmaya çalıştığım köklerimdir. -ki koparabilecek tek bir şey tanıyorum- tanıyor, lakin bulmakta güçlük çekiyorum. bir yeşil bilezik; hani fuarlardan aldığımız, ışığı geçtiği halde atmaya kıyamadığımız, en derin sırlarımızı içine gömüp -gömdüğümüzü sanıp- akdeniz'in azgın sularına bıraktığımız... işte o büyülü bileklik -özellikle uyumamaya çalıştığım ıssız gecelerde- tanrı'nın evinden dahi öte bir şekilde beni bu toz bulutuna bağlayan yegane şeydir.

halk arasındaki adı aşk olan bu azize, breton'un metresinin bile sahip olabildiği eşsiz çizim ancak ve ancak katolik olmayan birine karşı içimde yükselen bir denize dönüşür ise dinimden, kendimden ve hatta köklerimden sıyrılıp, 60'larda çekilmiş bir filme yeniden başlar gibi hayatımın sıfır noktasına dönmeyi göze alabilirim. fakat o zamana kadar;

isa seni korusun ve kutsasın. santa maria'nın kırık kanatlarından sana yeni bir yol sunsun. aklının amansız gelgitleri kalbinin kıyılarına vursun. doğru yolu bulman dileğiyle...
bir süreliğine izne ayrılarak sözlüğü asaletinden mahrum bırakan yazar.
geri dön greaaaaw!
başlığına girmek için geceyi beklediğim yazar. atıyorum tabi sabahtan beri burdayım.

uzunca bir zamandır uzaklardan takip ediyoruz kendisini. göklerden falan yani. anca inebildik.

kendisi keşke başka şeyler başka şekilde olsaydı dedirtmiştir.

her neyse artık, sonu güzel olsun yazarı.
bu adamla birbirmizi sevmeyiz * ama cinsel kimliği üzerinden sürekli yanlış anlaşılmasına ve protest tavrının nonoşluğa yorulmasına üzülüyorum. güzel de yazar.
bana aksi demesene rağmen aksiliği kendisi yapıyor yazarı.* artislik yapma lan. ehe. varlar, burdalar, alışın.
Bana hiç aksi maksi hey taksi ye yo dememiş yazar. Neden?
kezban listeme eklediğim yazar.
Fakat ne olarak eklesem bilemedim.
Erkeğin kezbani mi yoksa kadının kezbani mi?
Sen seç ve ortayı bul
greawraimcalhawi. yemin ediyom hiç bakmadan yazdım nickini çok mutluyum lan. artık ölsem de gam yemem.
Danımıyom lan bn bunu... Yeni üye oldum artık içimdekileri rahatça anlatabileceğim bi yer yurt buldum. Allahım nekaa mutluyum
iran islamın doğusu değil mi ya.
adam haklı beyler.
iran hem islamın, hem farisiliğin merkezidir *
nasıl olur da bu insan iran'ı islam'ın merkezi yapar ? aklım almıyor doğrusu.. iran orta avrupa'nın en ünlü şehirlerinden biridir ve her yıl binlerce turist iran'a gider ve iran ekonomisi kalkınır.. hala inanamıyorum greaw hala nasıl olur böyle şeyler söylersin...
iran islamın kaynıdır. ırak ta görümcesi.
islamın merkezi iran demiş ama o los angeles olucak çünkü melekler şehri anlamına gelir.

allahabad da olabilir bak hindistanda , allahın şehri demek.

kültür şov...
islamın merkezi iran lafına takmışlar. Sonra gelen cümlelere diyecek lafları yoksa demek...

Gerçi ona da gerçek islam bu deyil deyip geçerler.
Çocukluğunda sakallının biri bu sikmiştir. O günden bugüne kadar islam düşmanlığını kendine amaç edinmiş beyinsiz özentidir.
artik ne kadar gorduysem bu ismi random guleceğim zaman boyle guluyorum . yanliş anlasilmasin.
baska konuda bazi seyler soylemek istiyorum. sii lere gore sunniler de musluman ama sunniler kabul etmiyorlar bi turlu anlayamiyorum.
dil bilgisi vb. uzerinden laf atmak ise gereksiz kişinin kendini kuçuk duşuren bi hakaret tarzi bence. kafa kesme olayi ise bu dini en şiddetle savunan fiziksel eylemlerde bulunup klavye başindan laf ebeliğini tercih eden grubun yaptiği islamda olan bi eylem onlara gore . size gore onlar da musluman değil. harbiden size gore kaç çeşit islam var? sanirim 72 ye kadar yolu var.
baska bi konu islamin merkezi arabistandir siyasal olarak belki iran olabilir tabi sunniler kabul ederse musluman olduklarini. diyelim israile karsi savaş çiksa ilk yardim isteyecekleri ulke olacaktir da din kardeşiyiz diye . bu kadar cevabin yeterli olduğunu duşunuyorum.
bu arada ben de dinsizim.
yollu.

bb.