bugün

selam naber?

haz etmediğim yazar. kötü kedi şerafettin. mumdan çıkmış yangın diyorlar teyze.

günün ilk ışıklarında niye nick6 yazıyorsan griv' e. peh. sevimsiz. hadi kajtım ben. ay kaj deyince canım kaju çekti sabah sabah. hep senin yüzünden. uğursuz adam.

bb.
ateistmis, şu doğan güneşin mükemmelliğini tesadüfe bağlayanlardır. Çok kitap okumalı çok.
nickini sol framede akarken görünce yine mi doğum günü dediğim yazar.

doğa doğa bir hal oldu bu!

pek bi şirret yazar, hiç bir tespiti iyi değil, itici, biraz da kıskanç! * *
ancak çok seksi yalarun. net.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri, vurucu tespitleri, nev-i şahsına münhasır bilme biçimi, kültürel yetkinliği sola kavisli muz ortaları, çıkarılması imkansız backhandleri, rakibi kontrpiyede bırakan topsuz koşuları ile olağandışı eserler ortaya koyuyor.
entrylerini okumadan güne başlamam, başlayanlardan da hoşlanmam.
velhasılı badi tuşu olsa direk eklerim. pm pls.
"ve beyler, evet, kadınlar sizden daha üstünler."

sözüyle takdirimi kazanmış bir ingiliz asilzadesi. selamlar saygılar.
o kadar entry girdim insan bir okur.

tanım: bir yazar, iyi bir yazar hatta iyi yazar.
görsel

bir adet dost yazar.
varlığı daim olsun buralarda.

fularım ile takipteyim başkan *
tam bir ingiliz asilsadezi tam bir britanya çocuğuuuu ! fular da takıyor mudur acaba... http://galeri.uludagsozlu.../greawraimcalhawi-829171/
böyle dünyalar tatlısı Bir yazar.

hmm şey gibi,
Çaydaki şeker
kahvenin yanındaki çikolata
kokulu kitap ayracı
şarkının nakarat kısmı
keman serisine karışan piyano sesi.

iyiki var, Üzmeyin lan bu çocuğu. (üzeni üzerim ya da üzmek için elimden geleni yaparım. O kadar!)
ilk cümleden sonrasını okumadım, orasını burasını mı paylaşacakmış yazarı. Ay hadi inşallah.
Üsküdar da bir cemaat dersanesinde kayıt işleriyle uğraşan mükemmel insan.

Adı Mükremin.

Pantolonu jilet gibi bej rengi kumaştır.uzun kollusunu yaz aylarında kivirir, sıcakta sadece alnı terler, kolormatik gözlüğü ve bıyığı vardir. Hali sahada bok gibi oynar ama adam eksigine çağrılır.

Bi çayını icicem Mükremin abim.güzel abim ya.
Hakkında bu kadar girilince merak edip baktım yazılarına.
Sana bir abi (yürüme diye mecbur yazdım ) tavsiyesi ; bu bebeler seni gaza getirip eyleniyor yavrum (sadece sıfat ) . Yazma sen boşver. Zaten bi sik ( sende de var unutma ) yazmamışsın işsiz.
Bu kadar entry görünce...

Foto paylaşacaksa istek yapabiliyor muyuz? Ay yapalım mı? Mümkün mü?

Nazik biri, ince düşünür, çok okur, öz yazar. Kıymetlidir.

Bu adamı buralardan kaçırtmayın.
Ayy hala daha bir kitabı yazamadı yazarı.
Hepiniz burada doğum günü kutlayın kitabını ilk ben okuyacağım değil mi?

Ayrıca mesajlarıma hiç cevap vermeyen yazar*
Ayrıca doğum günü gerçekten ne zaman yazarı

Edit: hiç cevap vermeyen biraz fazla olmuş hangi kafayla yazdım acaba?
Edit2: niye ben bu entry'yi nankör kedi gibi yazmışım ki

Bana çok çok yardımı dokunan yazar, bitanelerimden*
sözlüğün fular kaynağı, gurur ırmağı, medarı iftiharı.
Hadi 500.entry'si de benim olsun yazarı.

Çok değişti çok.
Edit: o bahsettiğim şeyle ilgili ilk başkasının yorumunu görürsem bu sefer öldürürüm yazarı. Haklı değil miyim ama sözlük, teşekkürler biliyordum bana hak vereceğini.
(bkz: taner yıldız ın selahattin demirtaş a verdiği ayar/#29293515)

terörist sadece elinde silah olan mıdır ? terörist elindeki silahla en fazla 30 kişi öldürür. politikacı ağzından çıkan lafla bazen 100 bin kişinin bazen de hitler gibi milyonlarca kişinin ölümüne neden olur. şimdi eteklileri pistten alalım.
Siyasi konulara girmediğim için hakkında yorum yapmayacağım yazar. Prensip..
bu sözle ayarı demirtaş'a verdiğinden emin misin? zira söylemlerle 100 binlerin ölümüne kimler neden oluyor bir daha düşün isterim.
eşcinsel + kürt/kürt sevici + islamofobik.

yani tam bir bok çuvalı.
Hdp li pkk lı bir hewal.
Mahallenin en delikanlı abilerinden.

O değil de, yıl olmuş 2015, hâlâ eşcinselliği hakaret olarak kullananlar var amk! Bu fobinin sebebini merak etmiyor değilim hani...
Kendisine,yeni kuracağım; ırksız, dinsiz, cinsiyetsiz, ahlaksız devletimde kültür bakanı olmayı teklif ettiğim yazar.
şuna para toplayalımda gitsin ingilterede siktirsin kendini. hümanizm edebiyatıyla kürt ve eşek seviciliğini de orada yapsın.
hakkında yazılan 522 adet yazıyı, başlığı üşenmeden okuduğum yazar.
(eğer şu an yazan yoksa) 523. yü yazdığım yazar.
okurken bir insan düşünceleri fikri inanışı yada tercihleri ne olursa olsun geniş bir kitle tarafından ''gerçekten çok sevilebiliniyormuş'' dedirten yazar.
arkadaş çevresinde olmaktan onur duyacağımı düşündüğüm bir yazar.
konuşmaya başlarsak bazı konularda sıkıntı çıkar sanki diye düşündüğüm ama medenice konuşarak bir orta hal yolu buluruz sanki dediğim yazar.
nick altını hortlatmayan bi ben kaldıydım efraim dediğim yazar.
kibar, naif, terbiyeli ve güzel bir türkçeye sahip olan yazar.
olurda bir gün karşılaşırsak ''o kanka naber yaa diyip selamlaşma esnasın da (sağa ve sola diagonal 2 öppcüük) sağ yada sol kulak memem'den ''filip filip'' diye ses gelirse acaip acaip bakıp ''kanka napıyon amk ya asdasd :S:S:'' diyip şakalaşabileceğimi umduğum bir yazar.
umarım seninle sohbet etme, tanışma imkanımız olur efraim. fikirlerinle düşüncelerinle sakinliğin ve efendiliğinle bana bir şeyler katabileceğini senden bir şeyler öğrenebileceğimi umuyorum.
cem yılmaz ın da dediği gibi istersen krem peynire tap yada tapma hiç bişey yapma bu beni ilgilendirmez'de ben senin için dua da edeceğim dostum. ihtiyacım yok istemez felan da diyebilirisin sıkıntı yok. inandığım tanrıya senin güzel, sağlıklı, sıhhatli ve de mutlu bir hayat geçirmen için dua edeceğim. lütfen yanlış anlama seni bişeylere davet ettiğim felan yok. sana gönderme yaptığım felan'da yok haddime de değil zaten. ben de zaten 5 vakit ehli alnı secdeden kalmayan islamiyeti en dibine kadar yaşayan biri değilim. bu iyi bişeydir. yani senin iyi olmanı iyiliğini istediğim için bir şeyler yapmam gerek yada ne yapabilirim acaba diye düşündüğümde ''bence'' daha doğrusu ''benim inanışım gereği'' senin için yapılabilecek en doğru şeyin kendi payıma sana dua etmek olduğunu düşündüğüm içindir dostum.
umarım bir gün bunu sana daha iyi izah edebilirim.
ha bide ben arada atarlanırım ağzımda bozuktur biraz söverim yani çıkıverir öyle. bu tür kişilerden pek hazzetmediğini bildiğim için dip not olarak geçeyim dedim.
her neyse görüşürüz ismi güzel efraim.
iyi yazmalar.