bugün

sekizinci nesil yazar.nickinden anladığım kadarıyla half life seviyor.
kocaman bir alkışı hak eden yazar.* hoş gelmiş, sefalar getirmiştir.
Yakında adı Gabe Newell suikastına karışacak olan yazar.
anladığım kadarı ile takımından memnun olmayan sekizinci nesil yazar.
(#11445328)
(bkz: half life)
bakınız vermeyi mağrifet bellemiş yazar.

ama gordon freeman ise işler değişir aga. ilk half life'ı 4-5 kere bitirdim, o oyunla duygusal bağlarım var.
(#12208996)

aids hastalığının ilk eşcinsellerde çıktığını sanan kişi. insan cahil olur da bu kadar olmaz.
aids hastalığının ilk çıkış yerini doğru bilen fakat bunu anlatamayan yazar. Kanıttamı yalan söylüyor. http://www.magayzin.com/s...eri-ve-aids-haritasi.html
(#12235094)
felç etmiştir felç.
diyalog sahibi ve dolu adam.
(#12244493) entry nick uyumunun kralıdır.
beni çok özlemiş,üşüyormuş ben olmayınca.
fakir ama gururlu bir genç. anal seks karşıtı sivil toplum örgütünde am-me menfaatine çalışır. sözlüğe hoş gelmiş.
hoş sohbet nesildaşım. gayet kibar, gayet sevimli böyle şeker gibi bi şey. hoşgelmiştir.
entrylerini beğendiğim yazar. hoşgelmiş.
seviyorum bu adamı. hem dürüst hem neşeli, ee, sohbeti de iyi, güzel entryleri de var. daha ne olsun?
doğum günü kutlu olsun, 8. nesil yazardır. güzel bir nicki vardır ve fazla entry girmeyi sever. *
iyi kii doğmuşş olan yazardır. severim çok pek çok..
iyi ki doğan, nesildaş yazardır.
girdiğim her başlıkta istisnasız gördüğüm yazar kişisi. yaz dur hacı.
Entrylerini her gördüğümde nickini çözmeye çalıştığım yazar. ben çok yanlış anlamışım onu öğrendim bugün. half life la ilgili imiş. bense gordonleyyeli-man olarak anladım. gordon bi levye çeşidi gibi. bide tabii doğru çıkıyomuş vay halime.
bu başlığa entry girene nick altı artı oy kampanyasına katılıp artı oy ve nick altı entrysini almış uuser. oltasını çok sever.
gordonlevyeliman

gordon + levyeli + man;

levyeli: half life'daki "free", özgür karakterin bel kemiği silahı.

gordon + levyeli + man = gordon + free + man;

gordon freeman bu da eşittir drfreeman.

nickdaşım olan kardeşim, half life manyağı güzel insan. levyesiyle dehşet saçsın efenim sözlükte.
(bkz: #14195470)

adam 21 yaşında galiba. *
(#12410347)işte budur.*