bugün

davet alma kısmının bulunamadı aparat..

ulan ne davetiye işi imiş bu be, sanki mars'ta parti yapılıyor.. elinde olan göndersin bakayım.. *
davetiye yollayacağım google dalgası ama bir yardım be, çıkmadı bunun zamazingosu.
hakkında pek bir şey anlaşılmayan bir etkinlik.

ilerde nasıl olur bilemiyorum ama bende de birkaç adet davetiye mevcuttur. bilginize. * *
an itibariyle dahil olduğum ne işe yaradığını anlamadığım hede.
henüz yeni üye iseniz arkadaş listenizde pek kimsenin olmamasından dolayı, boş bir uygulama olarak görünse de, biraz vakit ayırıp kurcaladığınızda yaratılan konseptin yakında facebook, msn ve bilumum bu tarz sitelerin varlığını sona erdirecek bir yapıya sahip olduğu harikulade yapı.
elimde bi kaç davetiyesi bulunun google'ın yeni şeysi.
elimde 6 adet davetiyesinin bulundugu google şeysi.
google wave'de beni görüyor mu, şeklinde cereyan eden hede.
gmail hesabı olanlara bizzat google tarafından davetiye yollanılan hede. bilmiyorum ya da bana kıyak geçti google.
ilk açılışta bu mudur yani dedirten, değerinin zamanla anlaşılacağına inandığım sanal iletişim ortamı.
googlecığımın gönderdiği davetiyeyle kapısından içeri şöyle bi baktığım siber mecra, potansiyel kaynaşma platformu.
elimde 8 adet davetiyesi bulunan oluşum. davetiye isteyenler, (bu entry yi beğendikten sonra)* mail adresini atsın.

edit: bitti maalesef. üzülmeyin, güçlü olun.
şu aralar hemen herkesi kabul eden yeni google zımbırtısı.
http://www.googlewave.com
bir süre sonra davetiyesiz sisteme geçecek olan google uygulaması. ulan davetiyesi olan ve bedava olan her b*ka atlama huyunuz var ya, beni bitiriyor.

(bkz: gmail)
davetiyesinin adı daha sık duyulan sosyal paylaşım ağı. o da sadece duyulur, şimdilik görünmedi şahsıma.
ne işe yaradığı cidden merak edilen oluşum. açtık ama bir halt anlamadık. benim gibi beyinsizlere davet yollarsa google olacağı bu; iş amacından çıkar.
az önce tarafıma bizzat google tarafından davetiyesi gönderilen hede.
meraklılarına davet verebileceğim oluşum.
elimde 8 adet davetiyesi bulunmayan oluşumdur.
yazarken karşıdaki görüyormuş ne yazdığını da eğlenceliymiş de. lan yıllar önce icq da vardı bu özellik zaten. başka da bir halta yarayan bi özelliği yok.
başlığı davetiyem var davetiye lazım diyerek bok eden arkadaşları kınayarak yorumlarıma başlıyorum. Bi bok olmaz bundan ne facebook, ne twitter, ne hotmail, ne live messenger. Google 2. bir Gmail hezeyanı yaşar gibi geliyor. (Gmail yahoo mail ya da hotmail'in in 3 te 1 i kadar kullanıcıya sahip değildir.)

(edit: eski veren arkadaşlarım demişti dersin bi açılsın tam şu)
kullanıcı sayısıyla kaliteyi bir tutanlar dahi, elbet bir gün boyun eğeceklerdir.

ama ben yine de birkaç entry ile google hakkında fikir vereyim:

(#6536294)
(#6536207)
(#6530135)
(bkz: diger google hizmetler)
bunlar da var:

(bkz: lively)
(bkz: orkut)
(bkz: google talk)
(bkz: igoogle)
(bkz: google video)

arama olayını iyi yapıyor, bizim millette sitenin adresini yazacağına ismini google'a yazıyor ordan siteye giriyor diye herşeyin en iyisini yapacağı akıllara gelmesin. Google'ın şu an fark yaratan ürünleri satın aldığı ürünlerdir (youtube,blogger,admob,gizmo5 gibi).

yanlış anlaşılmasın google'la aramda bir sorun yok * bu linkten
daha detaylı bilgi alabilirsiniz: http://www.aykuterdogan.c...gs/internet--google-.html
elimde bilmem kaç adet davetiye var ama hala ne olduğunu kavrayamadığım google şeysi!
oldukça kullanışlı google hedesi. hatta gayriresmi uludağsözlük wave si bile var şimdiden. eğer arkadaşlarınızla geyik yapacaksanız msn den çok bir farkı olmaz ama bir organizasyon gibi birşey yapmaya çalışıyorsanız oldukça yararlı hede. daha da gelişecek olması beni helecanlandırıyor (bkz: helecan)