bugün

Yakın zamanda bana ev aldıracak google şeysi.
google adsense biz neyiz acaba.
görsel
Google'ın reklam paylaşım ağıdır. Youtube için de çok kullanılır. Bazen haram reklamlar da çıkabiliyor.
günde 20 lira kazandığım reklam gösterme uygulaması. paranın çoğu yurtdışı tıklamalarından gelmiş inşallah ban yemem bakalım açık ve net.
google para hesabınızın yönetim sistemi.

google gelirleriniz hepsi en istatiksel ayrıntısına kadar burada muhafaza edilir. 200 tl yi geçtiği an kaydettiğiniz banka ibanına eft yapılır.
ben bundan nasıl para kazanacağım biri anlatabilir mi.
birisi arkadaşa dolar kurunu anlatsın, gizem perdesi aralansın.
Cimrilikten geberen google reklam ortaklığı servisi.

Tr de tbm ler 0.10 krş geçmiyor.

Ingilizce içerik sitem var 0.70 den aşağı düşmüyor tbm.

Ortalama tbm

görsel
neyse ayın 21 inde yatıyormuş paralar hesaplara. yatmazsa çok pis küfredicem.

ihtilal mihtilal dinlemem,manhattan beni bulsun! manhattan bulsun beni!

pardon kaliforniya bulsun...
wm aracı sms atarak korkutmuştur.
1 nisan şakası kapsamında faaliyetleri durdurduğu yalanı ortaya atılmıştır.
türkiye'deki faaliyetlerini durdurma kararı almıştır. google reklam geliri olanlar yarra yedi.
türkiye faaliyetlerini durdurma kararı almıştır.
Blogum kabul edildi galiba anlamadim reklamlari istedigin yere yerlestir falan cikiyor. Bu islerden anlayan var mi acaba buralarda?

Sanirim para kazanilma seysi.
bu aralar reklam gelirlerinde ciddi düşüş var.
google tipik bir amerikan şirketidir. Amerika ne ise google odur. Eğer sen google sözleşmesine aykırı birşey yapmadıysan google sana birşey yapmaz. Hele para kazanıyorsan seni destekler. Şu görünce ..kinize sürmeyeceğiniz haber siteleri aylık 10 binler alıyor. Sevin, sevilin,sevişin.
Google'ın milletin parasına çöktüğünü söyleyenlerin kullanmaması gereken Google servisi. 200 tl ödeme eşiğine geldiğinizde ya da bu eşiği geçtiğinizde banlanabileceğiniz Google servisi. herhangi bir illegal iş yaparsanız Google sizi anında banlamıyor belki bir sorun olmuştur diyor fakat ödemeler hesaplara gönderilmeye yakın kesinleştirilirken daha detaylı inceleniyorsunuz ve anlık bir yanlışlık yerine bilerek ve isteyerek sistemi istismar ettiğiniz anlaşılınca tekmeyi yiyorsunuz. eğer işinizi düzgün yaparsanız yanlışlıkla yapılan kesintinin gelecek ay bakiyenize eklenerek gönderildiğini bile görebilirsiniz. Google'ın dediği gibi "don't be evil".
onayıydı piniydi derken insanları hayattan bezdirir fakat ödeme konusunda da en bonkör olanıdır.
kalite dusuklugune sahip reklam aracisi.

reklam gitsin diye x kısmına tikliyorum. onume cikardigi anlamsiz sorular:
1) reklam sayfayi kapliyor.
2) kem küm...

lan tikladigim an kaldir gitsin iste neden soru sorup duruyorsun?

facebook ta oyle mi? kapat a tikladigin an ufak kisim aciliyor. adam oraya "bunu gormek istemiyorum." secenegi koymus. evet bu kadar basit... olay bu!
Günlük 25$'ın altında kazananlara destek sağlamayan, 7 yıllık hesabımı nedenini tam açıklamadan kapatan, artık güvenilirliğini sorgulamaya başladığım reklam ağı.
7 yıl sonra başvunuz kabul edildiyse
7 yıl sonra hesabınız durdurulabilir.
7 yıl itiraz edersiniz.
7 yıl boyunca aynı mesaj gelir
7 yıl kara kara düşünürsünüz.
7 yıl iletişime gececeğiniz bir mail adresi ararsınız bulamazsanız.
AdSense aslında NoSense oldu benim için.
ciddi paralar kazandıran şirket.
şöyle ki öncelikle işin çakallığını bilmek gerekiyor. bundan 4 sene evvel lise 3 e giderken sınıfımdan bir çocuk bu olayın inini cinini anlatmıştı. google yabancı sitelere tıklama başı, türk sitelere oranla daha fazla para veriyor. bizde bunun için atıyorum hairstyle2013.com gibi saçma sapan bir site açıp adsense onaylatıyorduk. bu blog sitesine salak saçma saç modelleri atıp, iki üç ingilizce açıklama yerleştirince hem google görsellerde sitenizin adı daha çok çıkıyor, hemde sayfanız üste taşınıyordu.
tabi dilde evrensel olunca birçok kişi siteye giriş yapıyordu. justin bieber saçımı dersin, ibrahim erkal saçı mı dersin aklınıza ne gelirse koyuyorduk.
sonuç 3 4 ay alışma sürecinden sonra 5 bine yakın para kaldırdığımızı biliyorum.
en zoru sanırım onaylama süreci http://www.thatsmywonderland.com/ sitesinin
adsense alma sürecini okumuştum

adamlar baya bir ay uğraşmışlar ama google sitenin amacını anlamadık vb gibi mesajar göndermiş noreply dan
en sonunda bir iki ayar çekerek girebilmişler
ama türkçe sitelerde gelir düşükmüş yabancı olsa paraya para demiyorlarmış
haksız yere banlayarak ocağıma incir ağacı diken koduğumun firması.
http://www.webcansu.com/m...-reklam-yerlesimleri.html