bugün

samanyolu tv de oynadığı zamanlardan sonra kabak çiçeği gibi açılmış ve hükümet karşıtı olmuş hatun. haksızlıklara boyun eğmeyerek doğru olanı yaptığı için göze batmaktadır.
mümkünse hep eylem olarak gezsin. hiç kendi olmasın.
Hatun destekli südyeni giydiğinde göğüsleri büyük zannediyor aÇıyorda AÇıyor.
yemin ederim bu kadının iticiliği yüzünden yalan dünya'yı izlemeyi bıraktım. gerçi çok şey kaybettiğim de söylenemez.
Siyad ödül töreninde yaptığı konuşmayla aslında zeka seviyesinin nasılda eksilerde olduğunu cümle aleme kanıtlamış çakma oyuncu. Cem yılmaz kendisinin ağzının payını vererek içimizin yağlarını eritmiştir. Bu rezil duruma ben düşsem oyunculuğu bırakıp bodruma yerleşir takı yapıp turistlere satmaya çalışırdım.
Ödül gecesinde üstadına terbiyesizlik yapmıştır. Ama beni daha çok memeleri ilgilendiriyor.
Cem yılmazın bir konuşmasında sürekli üzerinden espri yaptığı insandır.
her an aşırı dozdan evinde ölü bulunacakmış gibi bir hali olan oyuncu. ben bu kararsız, duygusal, alaycı ve umursamaz tipi avrupa'dan biliyorum. çok acayip oluyo.
iki saattir atilla abinin ensesini izliyorum..
Dün ne demek istediğini anlayamadığımdır.
cihangirde çınaraltında ve etrafta sıkça görülen oyuncu.
Cihangir'e gittigimde, ensesine saatlerce bakacagim bayan oyuncu.
Oyunculuk sıfır ama memeler on numara.
memeler de oyunculuk da sifir.

ense on numara.
O paraya o mizahtır.
47. SiYAD Türk Sineması Ödülleri gecesinde yaptığı konuşma, dolar/tl 2,6120 seviyesindeyken gerçekleşmiştir.

--spoiler--
(img:#747850)
--spoiler--
Bir ara Mehmet Turgut ile rüya gibi bir aşk yaşamış vasat oyuncu. Ne kadar güzel görünen bir ilişkileri vardı o zamanlar. Twitter'da Gonca neler yazıyordu Mehmet hakkında. Bir sahilde kumsalda ucuz aşk filmlerindeki gibi inisiyallerini kalp içine alıp mutlu mesut verdikleri pozlar hala dün gibi aklımdadır.
memeler de ense de oyunculuk da sıfır. sanmıyorum ama belki şeftali on numara olabilir.
görsel

Arkadaşlar bu memintolara kotu diyen çarpılır.
erdoğan'a hakaretten 2 yıl hapsi isteniyormuş.

http://www.habergzt.com/g...aretten-2-yil-hapis/1607/
instagram hesabından anlaşıldığı üzere oldukça hayvansever bir hanfendidir. diğer ünlü popi kızlarımız dekoltesini bacağını çekip gösterirken bu hanfendi sahipsiz hayvanlara yuva bulmayı kendine amaç edinmiştir.

Herkese örnek olması gerekir bu kızın. herkes hayvanlara bu denli değer vermeli.
Sabah sabah epey güldüren kadındır.görsel
hiçbir türkten çocuk yapmayı düşünmüyorum diyerek, yabancı el abilerimize açık kapı bırakmış eğri dişli ablamız. sanki türkler de gonca önümüze dursa da kendisinden çocuk yapsak diye sıraya girdi. te allam ya sabah sabah. *
Tipine bakmadan türk erkeğini beğenmeyen bağyan. Ulan ünlü olmasan sokakta gezen onlarca kızdan tek bir farkın var mı? iki dizide rol alınca hemen havaya girmiş belli.

Ama suç bunda değil, sırf başbakana cumhurbaşkanına muhalif diye bunu yere göğe koyamayan hayran kitlesinde. Ülkeyi beğenmeyen bi Zahmet Erivan'daki anıtın önünde türkiye kötülemek için Ermenistan'a gitsin. Biz bu vatanda çok mutluyuz.
Aynayla hic yüz göz olmadığından mütevellit egosu tavana yapısmış hatun kişi. Türk erkegide saplayacak yer ariyodu nolur gonca diye yirtiniyodu, vermemen isabet olmuş.
kabuklu sevdiğini beyan etmiştir.

bileydik kestirmezdik bebeğim denilesi.

ama senin içinde 30 sene bekleyemezdik.

şimdi siktir git erivanda vurdur.