bugün

kendi türünde dünyanın en iyi müziğini yapan grup.

harika vokal, 10 numara davul.
(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=hdvGSgpTQ6U)
dinlenesidir..
moon baby
voodoo, i stand alone, awake, spiral ve moon baby eserleri takdire şayandır.
Running Blind parçası sık dinlediğim parçalar arasındadır. Fakat çok net bir gerçektir ki vokal sesini james hetfielde benzetme çabası içerisindedir. Benzetebilmiştir de.. james'in sevdiğim sesler arasında olması, bu şarkıyı favorim kılmıştır belkide...
solisti acayip şekilde ezel in ali si barış falay ile benzeşen grup. **
mimikleri falan baya benziyor yahu...
(bkz: re-align)
Zamanında Metallica'nın ön grubu olan, şarkılarında bol bol "situtation, poison, vein" kelimeleri geçen, çok da güzel blues yapabilen hard rock grubu. Son albümleri "Oracle" i 6 mayısta yayınladılar, vatana millete hayırlı olsun, apronda deve keselim.
akıllara zarar bateristiyle gönüllere tahta vuran sert elemanlardır.
''the enemy'' parçalarında vokal kesinlikle metallica james'e özenmiştir.. dinleyin anlayacaksınız sayın sözlük girişgenleri...
bir zamanlar linkin park, nickleback gibi şarkılar dinlerken, bileklerime deli gibi renkli deriler sararken awake isimli parçalarını çok dinlerdim. ama yarısına kadar, şarkının yarısından sonraki hardrock seviyesi artıyordu beni bitiriyordu.
i stand alone şarkılarını bir pc/teknoloji/oyun programında duymam itibariyle liriklerini arattırıp şarkıya ulaşma zorunluluğu hissettiğim eski stil thrash metalimsi hard rock grubu...
inanılmaz dehşet ve kelimenin tam anlamıyla çatır çatır müzik yapan gruptur. müthiş ötesi gaz şarkıları vardır. aynı zamanda o şarkıları akustik versiyonlarıyla da daha bir zenginleştirmişlerdir. solistleri sully erna, aslen bateristtir ve shine down parçasının introsundaki mızıkayı da o çalmaktadır. erna'nın nefis bir sesi vardır, şarkıları okurken resmen yardırır.

(bkz: realign)
(bkz: awake)
(bkz: straight out of line)
(bkz: i stand alone)
(bkz: shine down)
kökeni hakkında vikipedi de üsküdar, gaziantep yazmakta olan grup.
(bkz: i blame you)
i stand alone'dur benim için. her şarkısını dinlemişliğim vardır, sevgi saygı duyuyorum.
ayrıca sevmekten öte bir bağ var kendileriyle aramda. yok hayranlık da değil.
neyse;

--spoiler--
Godsmack 1996 yılında kurulmuş bir Amerikalı Hardrock/Heavy metal grubudur. Grup şu ana kadar 6 albüm yayınlamıştır. 2003 yılında çıkan Faceless albümünde davulcu değişikliği yaşanmıştır ve Tommy Stewart yerine Shannon Larkin gruba dahil olmuştur.

Godsmack grubunun 2000 yılı albümü Awake'den çıkardığı Vampires isimli single, 2001 yılında En iyi Enstrümental Parça dalında Grammy ödülü almıştır.[1] Grubun ayrıca 2002 ve 2003 yıllarında iki adet Grammy adaylığı bulunmaktadır.Hardcore tarzının en kalite grupları arasında ilk sıralarda yer alır.Grup hakkında bilgisi olmayanlara moon baby ve faceless albümlerini edinmeleri şiddetle tavsiye olunur.
--spoiler--

alıntı:vikipedi.
vampires şarkıları dinlenilesi ve ardından tekrar dinlenilesidir.
bu seneki konsere gidip dinlenilmesi gereken grup.
(bkz: bleeding me)
(bkz: i stand alone)
bu sene* Live & Inspired adlı bir canlı konser albümü çıkartmış inanılması güç bir hard rock, hardcore grubudur. hele keep away'in solosundan önce şöyle bi 3 dakikalık bir gitar-bateri şovu yapmışlar, dinlenesidir.

ayrıca yılladır emektar yol arkadaşlarım olur kendileri. belkide sebebi şu olabilir; normalde bi şarkıya ısınmanız için şarkının bi 3/4'ünü dinlemeniz lazımdır ama godsmack'te şarkının başından itibaren şarkıya ısınıyorsunuz.
Ortaokul zamaninda dinledigim pop rock grubu. Speak disindaki sarkilarini da bir turlu dinleyemiyorum suan.. cok hafif kaliyor.
ismini Alice in Chains' ten alip Alice in Chains' le alakası olmayan güzide grup. Gece gece ismini duyunca sully erna' nın sesinden bleeding me' yi açtım, Teşekkürler sözlük...
Bütün şarkıları birbirine benzeyen grup.
i f*cking hate you şarkısını severim.
Tüm şarkıları birbirinin kopyası olsa da sevdiğim grup.
1995 yılında kurulmuş bir ABD'li Hardrock/Heavy metal grubudur. Grup şu ana kadar 6 albüm yayınlamıştır. 2003 yılında çıkan Faceless albümünde davulcu değişikliği yaşanmıştır ve Tommy Stewart yerine Shannon Larkin gruba dahil olmuştur.

Godsmack grubunun 2000 yılı albümü Awake'den çıkardığı Vampires isimli single, 2001 yılında En iyi Enstrümental Parça dalında Grammy ödülü adayı olmuştur. Fakat gruptaki kimse bunu çok önemsememektedir. Çünkü kazayla kaydettikleri bu şarkı için: "Neden aday olduğumuzu anlayamamıştım, bir anda kendimizi Joe Satriani ile aynı kategoride yarışırken bulmuştuk. Şarkıyı da yanlışlıkla kaydetmiştik zaten," diyor grubun solisti Sully Erna. Grubun ayrıca 2002 ve 2003 yıllarında iki adet Grammy adaylığı bulunmaktadır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Godsmack