bugün

Dunyanin en buyuk salagidir bu. Vasifsizdir kendini durduramaz. Hep gec mesaj alan taraf olmaya mahkumdur. Maldir vesselam. (bkz: ben)
belki de sadece muhabbet etmek istiyordur.
karşı taraftan hoşlanan salaktır.*
kısasa kısas gibi basit bir yöntemi kullanma ihtiyacı duymayan salaktır. eğer canı isterse çok da güzel cevap verir, ama bu şekilde değil.
(bkz: komplekssiz)
(bkz: ben)
ne karşıdakinden hoşlanıyorum ne de sohbete ihtiyacım var, saatlerce uzamadan konu kapansın diye cevap verip köşeme ekiliyorum.
Hep bu yüzden kaybetmiyor muyuz zaten aşkta ?
masum saf insandır. öyle alavere dalavere yoktur. karşıdaki bilerek yapıyorsa ayrıca şerefsizdir.

(bkz: ben)
saygılı salaktır insanların kim olduğunu neyi niye yaptığına bakmaz yapılması gerekeni insana yakışanı yapar
hayat felsefesidir.
ama an gelir yozlaşmış insanlık kalan bu tür düşünceleride yavaş, yavaş yok*eder. hadi onlarıda kaybettik insanlığın başı sağolsun .
karşısındaki kişinin haketmediği, kafası sağlam insandır.
Adamdır konuyu kapatmaya Çalışmaktadır.
Bir zaman sonra yipranacak, cok uzulecek olan salaktir.
sonradan aklında 'keşke hemen yazmasaydım salak durumuna düştüm galiba' düşüncesi uyanan kişi.
geç karşılık aldığı mesaj sahibinin ' salak' olduğunu tez zamanda farketmesini dilediğim yüce şahsiyet.
ceptedir.
şu sıralar aynı şeyi yapmakta olan salaktır. ileride çok üzülücektir haberi yoktur.
küçük hesapların insanı değildir.
yoktur öyle bir salak. zira mesaj konusunda bile, bu kadar ufak bir konuda bile gurur yapılıyor, önce o atsın ya da o geç attı ben niye hemen atayım dur biraz bekleyeyim burnu sürtsün diye düşünülüyor ise arada sevgi bağı yoktur. ya da halen ergenlik baştadır.
muhtelemen ergenlik çağını tamamlamış, normal bir bireydir. çok küçük hesaplar bunlar. gereksiz..
seven salaktır. Hanginiz yapmadınız şimdiye kadar piçoşlar? Herkes pek bir mantık insanı. Açtırmayın bana ben bu yazıyı sana yazdım başlığını. Hepinizi rezil ederim şerefsizim. Evet benim de o salak. He iyi mi oldu, hayır.
sadece karşısındaki kişiyi fazla umursayan insandır. Bu yüzden de hep kaybeden kişidir.
"şu mesaja geç cevap atayım da kendimi ağırdan satayım ehehe" diyen salaktan daha salak olamayacak insandır. Küçük şeylere kafa yormaz.
doğaldır salak değil.
Karşı tarafın düştüğü mallığa düşmeyen kişidir.
geç atılan mesaja inadına geç yazan insan kadar salak olması mümkün değildir. gereksiz ayrıntılar bunlar azizim. işi gücü vardır geç yazıyordur senin yoktur erken yazıyorsundur. bu kadar basit. yaşamımızı teferruatlarla heba etmeyelim.