bugün

bizzat yiğit bulut faizler inmeli, dolar mümkün değil 2.50 TL yi geçemez demiştir.

gerçi 3 TL olsa ne olur, ah yanılmışım, hata yapmışım mı diyecek. vay 1927 de şöyleydi, 1960 dan da şöyle bir çıkarım yapalım, bu yerleşik düzen şöyle yaptı, öyle değildi böyle oldu, o sebepten 3 tl oldu falan diyecek.
çok net bir melih gökçek beyanı olacaktır.
uu baby. dolarla maaş almıyor olsaydım üzülebilirdim.
doların artmasının nedenini gezi eylemcileri olarak gören kişi serzenişidir. yalan da değildir. gezicilerin genel amacı zaten ülke ekonomisini baltalamak değil miydi ?
(bkz: faiz lobisi) ben demiyorum onlar diyecektir.
hesabında bulunan milyon dolarlar sayesinde, artışı halay çekerek kutlayanların hedef saptırmak için kullanabileceği cümle.
görsel
Doları 2,60 yapan geziciler değil iktidarın ta kendisidir. Ayakkabı kutusundaki paracıklar Avrupadan buraya akıtılmakta. Ama çamurdan geldiğine inan adama biz ne anlatıyoruz ki?
evde kahkahalar atarak dolar sayıyorum diye yanıt verilebilecek soru cümlesidir.ayrıca tam olarak nasıl saydığımı merak edenler için https://www.youtube.com/watch?v=5u7SWz1dgVU
Zamanında 1.82 den 1.90 a çıkan doları gezicilere bağlayan hükümet ve yalakaları şuan 2.60a ne diyor merak ediyorum.

(bkz: benim dolarımı yükselttiler)
(bkz: ühühü)
sen cehenneme girene kadar ben mutlu olmayacağım canım.
Mutluyum.
Şu 13 yıllık iktidarda 7 aylık gezi olaylarının doları yükselttiğini sanan her akpli gibi engelli bir yazar beyanıdır.
hanginiz girdi lan parka, doları fırlatmış yine?

tanım olaraktan: 2,50'de mutluyduk 2,60 olunca orgazm yaşıyoruz.