bugün

bir bokun farkında olmayan ateisttir. dinler tarihini bilir, yok kralın teki yerini sağlamlaştırmak için din uydurmuştur, yok millet doğadan ölümden korktuğu için din uydurmuştur. sktr git lan. adam ölümden korksa cehennemi mi uyduracak. hem konu o değil.

konu senin bu boku biliyo olduğunu sanman. hssktr ordan. nötronların yapısını, elektronların nasıl indiksiyon oluşturduğunu, bing bang olayında nasıl bir madde-antimadde komplikasyonunun meydana geldiğini biliyor musn? yok. sktir git o zaman. başkası kandırılmış da kendi herşeyin farkında havasında dolaşma. mal mısın olm sen? kullandığın cep telefonunun nasıl çalıştığını bilmiyorsun bilimsel konuştuğunu sanıyorsun. yavşak!
-abi ben atesit olmak için tüm bilimi bilmem mi gerekir?
-öküz ben sana herşeyi bil ondan sonra ateist ol demiyorum. ateist olmak ile herşeyi bilmenin aynı bok olmadığını söylemeye çalıştım, sen yine aynı boka vardın. aferin a.q.
-gerçeğin farkındayım havasındaki ateist
-buyur abi
-bi bok bildiin yok
-allah varmı diyon
-dahası var
-derin işler diyosun
-evine dön bu işler sana göre değil diyorum
-daşşanı yerim
-....
-....
(bkz: valla salak yemin ederim geri zekalı bu çocuk)

Ulan ateizme ya da ateist e bi laf mı var burda. irşat mı var tebliğ mi var? mal mısınız siz bana mı öyle gliyor. orda bi sıfat tamlaması var. kutup ayısı desem boz ayıları tepeme üşüşecek anasını satayım.
-bi bok bilmiysonuuz tımammııaa
-tamam
-bi bok bilmiyosunuz
-hıhı
-allah var tımammıııaa
-tamam
-var işte siz inanmasanızda var
-...
-dünya yuvarlak olmazmı siz deil desenizde allah var tımammaa var hepinizi cayır cayır yakacak hepiniz yanacaksınız pissiniz çünküüü yanın geberin piiiss
-hıhı
Başlığı açan kişinin diyaloğu*
++ Amk un ateistleri materyalist sanıyorlar kendilerini hiç bir şeyin farkında değildir.
+ Adamım sakin, onların inisiyatifi.
++ Ya başlarım ya adamlar yatsın yesin içsin sıçsın biz oruç tutalım.
+ Adamım herkes ettiğini bulur, sakin aldırma herkes serbest bu ülkede, herkes hayal kurmakta, gerçeği yaşamakta ve inancını seçmekte serbest. Takıl kuul ol.
gereçeği buldum, yaladım yuttum, özetini bir kitaba sığdırdım diyen yobazdan farkı olmayan ateisttir. makbul olanı gerçeği arayandır.
lafta gerçeğin şüphecilik olduğunu iddia eden ama gerçekte sadece toplumdan farklı olduğunu düşünerek kendini nimetten sayan ateisttir.