bugün

Bu konuda milyonlarca örnek verilebilir

1683 Yılında II.Viyana kuşatması esnasında Sadrazam Kara Mustafa Paşaya söz verdiği halde, Tuna nehri kıyılarında Leh Kralı Jan Sobieski'nin ordusuna hiç bir müdahelede bulunmayan Kırım Hanı Murat Girayın davranışı örnek gösterilebilir.

1993 Yılında Malatyadan Bingöle giden silahsız,kasaturasız,savunmasız 33 tane erin,şu an mecliste bulunan sırrı sakık'ın kardeşi şemdin sakık'ın emriyle kurşuna dizilmesi.

1961'de Adnan Menderes,Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan'ın muz cumhuriyeti misali bir darbeyle sorgusuz sualsiz dalavareden bir mahkemenin verdiği kararla asılması.
abd nin apo şerefsizini yakalayıp asmama şartıyla teslim etmesi. hala onun sızısını yaşıyoruz amk, bir de gözümüze gözümüze sokuyorlar yok tv imiş yok görüşme imiş.

bebek katili olm bu adam, yarın öbürgün dışarı çıkarıp göz yerine götümüze sokmaya niyetlenenler size sesleniyorum;

bunların hesabını onunla birlikte vereceksiniz! ama bugün ama yarın!!!
Zangief.
Pirinç Boğa işkencesini keşfeden Perillos un bakalım bu icadın çalışıyormu diye Phalaris tarafından diri diri haşlanması
mr bison. o kayma hareketi yok mu ayar ederdi.
(bkz: street fighter)
ayrica mortal kombat taki goro. az joystick kirmadik onun icin.
Hitler, kurduğu partinin içinde sosyalist kelimesinide kullanarak sosyalizmi kirletmiş binlerce insanın ölümüne sebep olan kişidir.
(bkz: marzabotto katliamı)
kesinlikle freddy krueger dır.
Aşk; sana kasık, bana yürek ağrısı yaptı. Sen kasık ağrını dindirecek birçok fahişe bulabilirsin ama ya ben başka orospu çocuğu bulamazsam.?
suriyeli iti bahoz erdal. yemin ediyorum apodan bile tehlikeli tse belgeli orospu çocuğu.
7 alevi öldüren cennete gider fetvası veren müftü ve ona uyarak satırlarla sokaklara dalan maraşlılar. yine sivasta insanları canlı canlı yakanlarla, onların, şu an ahlak ve demokrasi abidesi partide vekillik yapan, avukatları.

benim aklıma da bunlar geldi.
çıkarları için göt yalayanlardır. evine ekmek götürmezse çocukları aç kalacak olanı demiyorum ki onlardan bile omurgalısı çıkar. benim kasdettiğim cebi dolgun ama gözü açlığa mahkum olanlar...
Tarkan'ın kurtunun babasını öldüren 'hain kostok'.
gelmiş geçmiş en iç burkan hadiselerdir.

öte yandan sözlük yazarlarımızın birçoğu, gelmiş geçmiş en büyük orospu çocuklukları başlığını, gelmiş geçmiş en büyük orospu çocukları olarak okumaktadırlar. sıkıntı.
insanlık suçu işlemiş, dünya tarihinde adı acı ve zulümle anılan insanların tümü sayılabilir lakin tepkilerimizi kadınlara saldırmadan verebilmenin bir yolu yok mudur? cinsiyet ayrımcılığı ilk önce dilde başlar, niyetler bu olmasa da.
1. ve 2. dünya savaşında parmağı bulunan ; çanakkale muharebelerinin fikir babası winston churchill .
dönemin bitmesine 1 ay kala, tüm uçak biletleri alınmışken, tatil planları yapılmışken üniversite senatosunun akademik takvimi değiştirmesi.
siyadetçilerin yaptığı olayların tümü bu kategoriye girer.
Edisonun Teslanın buluşlarını çalıp kendininmiş gibi göstermesi