bugün

katılımın patlama yapacağı zirvedir.

şimdilik mekan olarak tophane çınaraltı nargile'yi düşünüyoruz. tu kaka bana ile ortak organizasyonumuzdur. erken olursa gelecekler, geç olursa gelecekler diye iki ayrı grup olacağını düşündük. zirveyi öğlen başlatıp sabaha kadar devam ettirmeyi düşünüyoruz.

yeni fikirlere açığız. bir mesaj kadar yakınız.

http://www.facebook.com/g...photos&gid=5145139982#

önemli düzeltme: an itibari ile çaylak olduğum için mesajlara cevap veremiyorum. zirve ile ilgili merak ettiklerinizi tu kaka bana'ya sorarsanız cevap alabilirsiniz.

(#7390289)
an itibariyle açılmıştır.

henüz net bi konsept yoktur. görüşlere açığım. düzgün bi teklif gelmediği takdirde eski deneyimlerime göre hareket edeceğim.
henüz kayınvalideciğimi tanımasamda kesin geliyorum diyeceğim zirvedir. oğul anası dırdırı çekilmez yau.
nargilenin bardaktan boşanırcasına akacağı bir zirve. armut yastıklarda yaylanıp gözleme yemesi de cabası.
bir meyhane de kafa çekme zirvesi olabilir.

edit ve not : kayınvalidemin aq.
tu kaka bana'nın organizasyonu ele alması ile ayrıntıların gitgide netleştiği zirve.
gün içinde olursa katılmayı planladığım zirvedir.*
çok akşama kalmazsa gerçekten hoş olacak zirvedir.
organizatörlerden birinin öğlen ikide gidip nargilesini tüttürmeye ve katılımcıları bekleyemeye başlayacağı zirvedir. diğer organizatör geç gelip geç gidecek, zirvedekileri yalnız bırakmayacaktır. o yüzden isteyen istediği saatte gelebilir.
ortam'a bir iletişim numarasının an itibari ile eklendiği zirve.
6. nesil bir yazar olan osman lan ile 5. nesil bir yazar olan kaka'nın ortaklaşa organize edeceği zirve. 6 ve 5'i yan yana koyun noldu? 65 oldu. yani 65 mekanize piyade tugayı, yani tu kaka bana'nın birliği, anladın sen.

(bkz: devlet bahçeli matematiği)
http://uludagsozluk.com/s...e&ne=5n1k&zid=564

şuradan katılınabilir.
pazar günü yapılmasını istediğim zirve. rahat rahat gelebilirim ve optipesimist'i de getirebilirim.
pazar günü olmasını canı gönülden istediğim zirvedir ... *
malesef pazar günü olursa organizatörün katılamayacağı zirve.

cumartesi candır ovlum.
ulan bi zirveye şöyle gönül rahatlığıyla katılamayacakmıyım zirvesi... pazar olamazmış *
ilerleyen saatlerde zirvenin kokoreç-köfte-midye zirvesine dönüşmesi kuvvetle muhtemeldir.
kesinlikle katılacagım zirvedir. bu arada evim nargile de bazı fiyat bilgileri vermek gerekirse 2 yıl önce nargile 25 tl cola 6 tl civarıydı.
nargile fiyatları yüreğimi yakmıştır.ç ben çay içerim oğlum.
zirve mekanı tu kaka bana'nın devamlı gittiği bi mekan olup, nargilenin 25 tl olması falan diye durum söz konusu değildir.
fiyatlar konusunun görüşülüp ayarlanması gereken zirve. bir nargileye o kadar para mı verilir, yazıktır.
yanlış önermedir. kimsenin geleceğini sanmıyorum.

doğrusu için;

(bkz: gelmeyenin kaynanası ölsün zirvesi)
(#7349422)

bu duruma bu zirvede de el atılacak.
tavlada kendime rakip arayacağım. talip olacakların döşü kıllı olursa sevinirim, olmazsa da sağlık olsun.*
katılmak istediğim ama pazar günü olmadığı için; kararsız kaldığım zirve.