bugün

Naber la yarraam.
Gelirken sigara al.
--spoiler--
gelme istemezsen
yorgun düştüm
yüreğim sana kırgın
inandır
bu son olmayacaksa
gelme istemem
--spoiler--
Orospu kim bilir kimlerle konusuyo şimdi.
merhaba gelecekteki sevgilim, sana not yazmam söylendi, bu notu, evin en sevdiğimiz köşesinden yazıyorum sana, hatırlasana sen en çok burayı severdin, o kadar severdin ki, hiç gelmedin, ama ben izin vermedim demi, lan bi dakka o değilde dramatikleşiyor not, geyik yapacaktım ne oluyor bana bak ne yaptın bana, ha ne diyodum, evet notu, evin en sevdiğimiz yerinden yazıyorum şu an, neyse söylemek istediklerim not da yazıyor ve notu buzdolabına yapıştırmak için bant aradım bulamadım, bak yine kaldırdın bulamıyorum, aha buldum neyse buzdolabına yapıştırıyorum notu, bu not eline geçtiğinde beni bul beni onlara verme, neyse öyle işte,
buralarda da hava soğuk ama hasta falan değilim
bu saçlarla başım dertte, kaç yaşına geldim, hala dökülmediler, aynı senin gelmemen gibi,
hayat işte yuvarlanıp gidiyorum, sabahları alarmı kapatmaya çalışırken ordan oraya yuvarlanıyorum, birden kendimi klozet te çiş yaparken buluyorum, ve bi an da sabah olmuş şişe dolmuş ve ben yine evimin anahtarlığımı açıp eve giriyorum kimse yok sen yoksun, bir kedim bile yok.
senin geleceğin yolların allah belasını versin. yok sen beni kurtaramazsın kurtaramamış kimse kimseyi
eksik tamamlayacaksan gel; bende olanı alıp götüreceksen değil.
Ben anlamam öyle sevgili işlerinden. Bizde gelip babadan isteme vardır.
Ben hep 1 kişiyi sevicem.
Lütfen o ol.
Ben hep beklerim.
Çoraplarımı giydim, bekliyorum hayatım.
sen gelme mahmut. gelince bokunu çıkarıyorsun.
bedenin sorun değil.
kalbin ve beynin küçük bir çocuğunki kadar temizse.
sakın bana çoraplarını çıkar öyle yat deme. okey birtanem.
hadi yine iyisin kevaşe *
sevgili arkadaşım * sen geldiğinde ben bir aşk acısını geçirip umuyorum ki bitirmiş olacağım. o yüzden seni görmekte epey zorlanacağım temkinli olduğumdan hep bunlar. haber vermek isterim ki biraz kendini göstermek için uğraş. güven falan önemli mevzu bir de aklında bulunsun. yazdıklarıma da uzun dememeyi öğren öyle gel bu da benden bir tavsiye.
orgazm taklidi yapan şişme bebek gibi olma.
illa geleceksen gel de bana aşık olma.
gel artık özledim .
agac olduk, kök saldık. fotosentez de yakındır haberin ola.
(bkz: not today)
''slm cnm nbr?''
seni tuza banıp, sonrada limona banıp yemek istiyorum.
başın ağrımasın bebeğim. swh
anahtar paspasın altında değil. hayatta koymam oraya. arama sakın ok.
Alkolsüz gelme!&#
hissetmediğin hiçbir şeyi söyleme bana!