bugün

Geliş asamasindasin su an, farkındayım.
sen hele bi gel de gerisini sonra düşünürüz.
kaç, kurtul.
dear gelecek sevgili;
ne desem bilemedim şimdi kısaca,
hiç gelme, nasıl olsa biteceğiz.
sakın yemeklere sarımsak soğan katma. tuz ekme. ha bide zahmet olmazsa her akşam meyve ve kahve istiyorum.
artık birbirimizi bulmalıyız. sana çok ihtiyacım var. kendimi toplamama o kızı tamamen unutmaya ihtiyacım var bu ancak seninle mümkün. gel beni bul birbirimizi birbirimize bırakalım.
sen benim geleceğimsin aslında geçmişimden gelen gelecekle bütünleşen arada bir oryantal tat veren sanırım kalbimdeki mistik sessin geleckteki sevgilim.
eğer benimle sevişmezsen sana aşık olmam. bugün benimle sevişmezsen yarın bir başkasına kesinlikle vereceksin amına koduğum. bunu sende biliyorsun. bırak o kişi ben olayım. gelecekte seni başkasının sikeceğini düşünerek sana nasıl aşık olabilirim lan?
bu kişinin sen olduğunu hep biliyordum.
gelecekte seninle çıkacağımı biliyordum keşke geçmişte doğru karar verseydim.
aç cem adrian'dan ben geldim şarkısını dinle.
hatta bak aşağı yazıyorum.

Yürüdüm yürüdüm çok yollardan geçtim inan çok büyüdüm..
Düşündüm düşündüm sebebini bulamadım neden neden neden çok üzüldüm?..
Aç kapını lütfen,çünkü ben geldim
Çok üşüdüm, çok soğuk yerden geldim
Bana bana biraz gülümser misin?
Kimseye sormadım,yolu kendim buldum geldim
Simsiyahların içinden sana karbeyaz geldim
Beni biraz sever misin? Ben geldim!..
Üstüm biraz tozlu, yolda çok düştüm geldim
Ellerim çizik üzgünüm, dikenliklerden geldim
Kalbim paramparça ama sana topladım geldim
Bir bilsen neler yazdım, hepsini yaktım geldim
Annemi bıraktım sana, kimsesiz geldim
Çocukluğumun söküklerini dikebilir misin?
izin ver de oturayım lütfen, bacaklarımı çok yordum geldim
Kusura bakma üstüm ıslak, büyük yağmurlardan geldim
Anlatsam herşeyi, dinler misin?
Yanıma para almadım, beş kuruşsuz geldim
Yolda biraz acıktım ama sana,dayandım geldim
Hiç yokken hep olmak nedir,bilir misin?
Kendime.. devdim!devdim!devrildim geldim
Kardım,buzdum eridim,erittim geldim
Aşkı sırtıma aldım,taşıdım,evladım dedim
Açtım,soldum,sarardım geldim
Yandım, söndüm, kül oldum geldim
Ellerinle ellerime su dökebilir misin?
Yüzüme vurdu rüzgar yağmuru,daha çok dedim
Yağmur çarptı kendini bana, "bu yetmez" dedim
Kırılmış kanatlarıma birkez dokunabilir misin?
Taştım,dağdım,kum oldum geldim
Camdım,kayaydım, tuz buz oldum geldim.
Beni tanrı'ya tekrar inandırabilir misin?
Bin kere öldüysem, bin kere dirildim geldim
Canımdan can,kan verdim ama adını yaşattım geldim
Yedi kat yerin dibinden beni duyabilir misin?
Kimse inanmadı sana,bir ben taptım geldim
Dönecek yerim kalmadı, herşeyi mahvettim geldim
Şimdi beni biraz sever misin?
Ben geldim!

--------------
özellikle,
canımdan can, kan verdim ama adını yaşattım geldim
yedi kat yerin dibinden beni duyabilir misin?
kimse inanmadı sana,bir ben taptım geldim
dönecek yerim kalmadı, herşeyi mahvettim geldim
şimdi beni biraz sever misin?
---------------
Bak şimdi senle tanıştığımda ve sevgili olduğumuzda bu kadar gerçekçi olmayabilirim ama buraya yazdıklarımı dikkate al;
1)Daha önce kimseyi senin kadar sevmediğimi falan söylersem,bu yalandır.Tabi sevebilirim de ama daha önce aynı şeyi senden öncekilerede söylemiştim.
2)Lütfen bana fazla bağlanma sonra kötü oluyor sonu.
3)illa ki tartışacağız,kavga edeceğiz insanız sonuçta,başta bunları bil,masallarda yaşamıyoruz.
4)Realistimdir biraz ama değişebilirim.
5)Beni değiştirmek için çaba harcama.Ben böyleyim böyle kabul et.Oluruna bırak herşey değişim halinde değil mi zaten?
6)istediğini yap ama bana yalan söyleme.Söylesende yakalanmasın yalanın.
7)Öyle kıskançlık krizlerine girmeye gerek yok,yok face den şunu sil,msn den şunu sil gibi isteklerin olmasın.(O zamana kadar face in modası geçebilir ama olsun,birbirimize güvenelim)
8)Gün gelir beni sevmediğini farkedersen söyle hemen gerekeni yaparız.
the person you will call can not be reach on that moment, please do not try again.

ha yok çok inatçıysan, kafamı ütüleme yeter.
bensiz ne işler peşindesin?
nolur sana gün içinde "naber" diye mesaj attığımda seninle 7/24 mesajlaşmak istediğimi sanıp bana triplere girme. iyiyim, senden naber de. ben de iyiyim diyeyim bitsin. fazla birşey istemiyorum vallahi.
bak sevgili sensiz şu günlerde çok yanlızım biliyorum ilerki günlerde yada aylarda yok yok senelerde sana kavuşacağım bu konuda hiç umudumu yitirmedim, ama yanlızım senin eksikliğini hergün hissediyorum inan bana. Hep seni düşünüyorum sevgili bu hafta hayallerimde sarışındın geçen haftada esmer bir bomba, seniin en çok bu değişebilme özelliğini seviyorum önümüzdeki haftada kızıl saçlı olarak senı düşünmeyi planlıyorum acaba nasıl olucaksın meraktan uyuyamıyorum sevgili... hee bu arada ben kendi kafamdan bişeyler düşündüm 3 tane çocuk istiyorum 2 kız 1 erkek kızlar sana benzesin erkekte bana bunu ileriki zamanlarda seninle paylaşacağımdan emin olabilirsin sevgili şimidilik bana gelmeni bekliyorum... seni ''SEVECEĞiM'' sevgilim öptüm kocaman...
acaba şuan neredesin ? ve ben sana en çok ne kadar yakın oldum ? aramızdakibağlantı nedir ?
nerdesin a.ına koyim 3 yıldır bekliyoz.. bütün mahalle, dost, eş, akraba komple birlik olduk karşılama komitesi kurduk bekliyoz.. hadi beni s.ktir et onlar için gel bari.
şimdi sen geliyorsun ya, herkes bize imrenecek.
sakın hayatıma müdahale etmeye çalışma , beni değiştirmeye çalışma, kıskanç sahiplenen erkek triplerine hiç girme hele. bir de "gelecek" dersen arkama bile bakmadan kaçar giderim . cıvık ve yapmacık sevgi sözcükleri kullanmana da gerek yok. kasma yani boşuna. rahat ol. beni ne kadar sevdiğini gözlerinden anlıyabilirim. kendin ol yeter. kapiş ?
(bkz: iyi birikim yap da gel)
benim gibi bir insanla evlendiğin için çok şanslısın eheh.*
çabuk gel.
haber vermeden gelme zor olur.ürker tenhalığım kıskanır ağlar belki.
hep seni bekledim, bekliyorum da... çabuk gel lan!