bugün

(bkz: fok balıkları çok yalnız be)
Hayatta sürekli olarak tek kalarak bir şeyleri yoluna sokmaya çalışmak. Aile arkadaş ve sevgili işlerinde dahil olmak üzere ama hiçbirinin memnun olmaması ve sonuç olarak sadece benim yorulmam.
(bkz: gece uzun mevzu derin konuşacağız)
Böyle geceleri kalbi sıkışır ya insanın sözlük. Yatağında sessiz sessiz ağlar o kadar kasar ki kendini boğazda birikir hickiriklar. sabaha da yalan bi gulusle devam etmek zorundadır. Herşey içinde büyür de büyür ama kimseye anlatamaz.cunku kendisine bile itirafı zordur hatalarının. En kötüsü de o işte.
telefonum olmadığı için şu aralar fazlasıyla kendimi boş hissediyorum. ders çalıştığım için de iş bulamıyorum bu yüzden de sanırım bi 3 5 ay telefonsuz kalmayı göze alacağım gibi. he almak istediğim teelfon da iphone 5s ha beni 2 3 sene götürsün yeniden bi telefona ihtiyaç duymayayım diye. ne bileyim benim de şuan derdim bu.

(bkz: en yakın arkadaş tarafından dolandırılmak/#34166242)
Kardeşim yürüyemiyor.
Dert olarak görmüyorum.
Keşke onun yerinde ben olsaydım ben altından kalkabilirim.
Ama o küçük ve başedebilecek gücü yok.
Bugün bana keşke ölseydim Dedi.
Bunu duymak.
Kelimelerle tarif edemem.
Tek bildiğim bu bizim sınavımız.
on birinci nesil. evet.
Canım sıkılıyor.
atanamıyorum.
1 hafta sonra interneti yavaş sevmediğim bir ortama geri döneceğim. kasılıyorum haliyle.
görsel

son gerçekleşen deprem. al sana dert!
Yazarım derdimi kendime
Kaderin benle bu derdi ne?
yarın ders seçimi var. gg wp.

görsel
Bahtsızım.
Allaha şükür sağlığım yerinde. Bir iki ufak sorun yaşıyorum ama onlar da çok ciddi sağlık sorunları olan insanların yanında lafı bile edilmeyecek derecede önemsiz şeyler.

Şu an aklıma takilan konuların başında geçen yıllarda 1 yıldan fazla süre görüştüğüm kişinin evleniyor olması.

Beni düğününe davet etti. Ben şaka yollu ümit besen esprisi yaptım ve gelmek istemediğimi gelmeyeceğimi söyledim. Bana sen benim için önemlisin yanımda ol vs dediğinde yok artık istersen bir de damadın elini sıkıp mutluluklar diliyeyim dedim.

Trajik olan bana dediği bir cümle. Altın takacagim diye gelmeyeceksen altın takmadan da olur dedi.

Zaten ince biri olamamıştı.
hiç gitmek istemiyorum ama mecbur. gidince alışıyosun.
Annem kanser. Tüm günüm eşimin ailesiyle geçiyor. Hizmet vs. Ailemden çok uzaktayım. Pişmanım. Üniversite bitti Düzgün iş yok. Eşim bilgisayar oyunlarıyla... yazayım mı daha ? Mahvedeyim mi gecenizi?
her geçen gün daha çok özlediğimin. yokluğunu geceleri kafamı yastığa koyduğumda anladığımın farkındayım.
Tam uyumak uzereyken aklıma gelendir. Dert diyemem tabi buna ama içime dert olandır. Arkadaşımın birine sevdigim kişiden hatıra olan kitabı verdim ki ben bu kitabı senelerdir yanimdakilere bile vermiyordum. Zaten niye verdiysem.kız koca buldu henuz evlenmeden ne hikmetse benimle bağı kesti sonra kitabimi hatirlayip iki kez ulaştım göndereceğini soylemesinden baska birsey yapmadi. Aylar oldu kitap yok. insanda biraz hatiraya eski de olsa arkadaşlığa saygı olur. Ben sana değer verip en deger verdigim eşyalarımdan birini vermisim. kopeklesmenin mantigi nedir. Cok üzülüyorum simdi kizi arasam gurur yapıyorum aramasam kitabima aciyorum. He şu var ben o kitabı bulurum başka sekilde alırım bir yerden ama sen umarım bu simarikligindan pisman olmazsin. Cunku eger bir baş agrisinda beni bulursan agir konusurum. Cunku bu hep böyle olmuştur.
görsel
şu soruyu çözemedim, moralim sıffır sıffır sıffır.
Herkesin bi derdi var ben de yemek yiyerek kilo veremiyorum.
görsel
Tüp önemli, özellikle küçükler.
Abv ösym.
Seni sevmiyorum kelimesini duymak agirmis. Yeni ogrendim. Bunuda yasattilar. Ne diyelim. Yarabbi sukur.
seni seviyorum ama sevemiyorum.