bugün

sözlük yazarlarının dertlerini dökmesidir.
derdin büyüğü küçüğü olmaz herkesin bir derdi vardır. kiminin saçı, kiminin kaşı gözü kiminin borcu.
Ülkeyi komple bırakıyorum buraya.
ne olacak bu memleketin hali?
Uykum kacti.
2 aydır sevgili değiliz. Bir şekilde muhabbet ediyoruz, geziyoruz, yemek yiyoruz arada falan ama ben hala çok seviyorum. Onun beni sevmesini bekliyorum. Şuan arkadaş da değiliz, arafta bekliyoruz sadece. O, aşkı hissetmiyor bense hissetmesi için hayatından çıkmıyorum, çıkamıyorum, o yazmıyor ben yazıyorum sürekli, o ne zaman istese o zaman görüşüyoruz. Ben bitirmişim kendimi. Etrafimdaki insanlar egoist olmamdan yakiniyorken benim bu insana karşı egomdan zerre kalıntı görülmemesi en büyük dert. Aciz, değersiz ama hala aşık.
üstesinden gelebileceklerim kalsın; gerisinin yolu açık olsun dertleri,,, sizleri alalım. alalım sizleri şöyle!
Allah'ım güç kuvvet ver, işimiz gücümüz rast gitsiin.
Şu dahiliyeyi bi' atlatayım; ikinci bir durum olarak da ben o'na resmeeeen! ikinci bir 'o' vakası. Lütfen olsun çünkü'lerden sağanak sağanak.
600 lira borcum var. Hoş değil mi ?
Çocuklar aç, susuz, anne babasız, oyunsuz, barınaksız, hasta, oyuncaksız ölüyorlar.
yasin'in kaçırdığı net gol pozisyonudur.
mavi kısa larksızlık. açık net can yakar...
konuşacak kimseyi bulamamaktır. ev boş, sokaklar boş. cep boş... (bkz: yalnızlık)
Burasi cok soguk üsüyorum ben.
Herkes var, o yok..
Dişim hayvan gibi ağrıyor.
Plattan geri golda düştüm sözlük. Amk bronzları bizi bitirdi be.
Sigarasız kalmak.
Herkes mutlu. Tamam sevdiklerim mutlu olunca bende mutlu olurumda yani onun bunun mutluluğuna sevinmekten mal oldum. Yeter la bu gecenin derdi de geçmiş gecelerin derdi de aynı. Birgün olsun sonucunu düşünmeden ve sonunda mutsuz olmadan mutlu olamicaz mı ya. Güzel hayal bile kuramayanlarında kurdurtmayanlarında aq götünüz ters dönsün inş
Beni gerdi.
En çok canımı yakanda helalleşemeden bizi bırakıp gitmen oldu be kardeşim.
Derdimin olmayışı.
Yarin gidicegim is gorusmesidir. Ay sinir stres hep bunlar. Ben sevmiyorum sanirim ole yeni ortamlara girmeyi. Aklimda bir suru tilki var ve hepsinin kuyrugu birbirine dolanmis halde. Lanet.
Elalemin derdi bizimi geridi birakin gece kendi basinin haline baksin.
Yarın iş var amk.
yarın üniversitede ilk günüm + ilk aşık olduğum kız doğum gününe davet etti.
hastayım. soğuk algınlığı, burnum akıyor. dünden beri 2 tane tuvalet kağıdı bitti. *