bugün

sözlerini aşırı saçma buldum. ayrıca https://www.youtube.com/watch?v=t4oEMIfjfGQ
günah benim ve saçma sapan gibi şarkılardan sonra meşhur olucak bir şarkıdır.
eypio'nun dinlediği ve ''nasıl kaçırmışım ben bu şarkıyı ya '' deyip iç geçirdiği tipik bir eypio benzeri şarkı.
Tüm snapchatimi arabada çekilmiş video ile dolduran şarkı.
bana, ilk dinleyişimden sonra sözlüğe girip adına başlık açıldığını görünce vay mk ne şarkıymış dedirten müzik parçası.
Tipik mekanin sahibini taniyom krolarının ayıla bayıla dinlediği şarkı. Zevkinize sıçayım.
türkiye de pop müzik işte. ya ya ya ya dan farkı yok. beat desen aynısını almışlar sözler desen leş. hadi beat ilham olur sample ile oynayıp üstüne hoş bir ritim de koyarsın kopyala yapıştır olmuş resmen. duyduğuma göre telif haklarını aldım dediği grup da yalanlamış. hayırlı olsun. günah benim yine bir nebze kurtarıyor tamamen pop değil, a.p.o rapçi kişiliğini de konuşturmuştu sözleri de vasat değildi bu kadar.

Türk pop müziği gene şaşırtmıyor. 18'i neyse 40'ı da o. kalıplaşmış artık. ergen kızların yeni sakızı.

Türk pop müziğinden de özgünlük bekliyorum o da ayrı bir trajikomik bir hadise.
Anna rf- jump.
daha ilk çıktığı gün çok fazla dinlenen şarkı. söyleyen çocuk da fazla tanınmış biri değil nasıl ünlü oldu anlamıyorum.
gördüm ve bir daha dinledim. bu şarkının dilime dolanması endişesiyle hemen özdemir erdoğan'ın gurbetini açtım. kafam rahat 5 dakikaya bir şeyim kalmaz.
neden ve nasıl patladığını anlamadığım şarkı.

tamam güzel. ama o kadar, abartıldığı kadar değil. tamam ritim, kafiyeler kulağa hoş geliyor da.

"hadi gönlümü vurdun da söyle kim kimin umrunda" bu ne allasen?
Dinleyince ağzına takılıp tüm gün söylediğin şarkılardan.
daha dinlemedigim popülarite urunudur.
Ergenler arasında tutan şarkı 20 küsür milyon dinlenmiş eskiden rapi sözlerinin anlamları için dinlerdik şimdi insanlar kafiyeye bakıdinliyor ritmine bakıp dinliyor.böyle rap olmaz

^gece gölgenin rahatına bak birde don kaderin bahtina yar seni düşlerin anlayacakta don memleketin haline bak^ ulan kıza aşkını isyan ederken memleket meselelerine nasıl atladin sen gidip scorptan çek videonu al layklarini yorma kafanı.
çağatay akman adlı bir gencin söylediği, anlamsız olsa da dile dolanabilecek şarkı.

bunu dinledikten sonra, (bkz: nolur evet de) bile daha anlamlı gelmeye başladı kulağıma.

sadece melodisini hoş bulmuştum ama o da anna rf // jump'tan çalıntıymış zaten.
insanlar nasıl dinliyor diye hayret ettiğim şarkımsı şey.
ritmi güzel klibi güzel ama sözleri anlamli değil.genç kızlar bunu dinleyip rap müziği yanlis taniyorlar.
"du bakiim, bi' kere daha dinliyim şunu" diyerek açmamın üzerinden galiba on-on iki dakika falan geçti ve şu an dördüncüye dinliyorum.

ama hâlâ sevdiği kıza isyan ederken (gece gölgenin rahatına bak, bir de dön kaderimin bahtına yar) bir anda nasıl memleket meselelerine (seni düşlerin anlayacak da, dön memleketin haline bak) (adaleti koyduk ortasına, dön dedi döndük voltasına) geçtiğini anlayamadım...

gece gölgenin rahatı- aman neyse.
soz yok ritim var.
Çok sürmez hafız bir ay sonra buda gider .
semt çocuklarının sözlerini topla ve daya müzüğü al sana şarkı yaptım türünden bir şarkıdır.
https://www.youtube.com/w...MIfjfGQ&feature=share

gece gölgenin rahatına bak, dön bir de telifin bahtına yan.
Kulağa hoş gelen şarkıdır.
Kulağa hoş gelen şarkıdır.
Anna rf gibi bir süper ötesi gruptan araklanmış müziği ile bok gibi bişey. içine etmişsiniz be güzel şarkının. Bizim ergenliğimizdeki şarkılar daha iyiymiş valla.