bugün

Ergenler arasında tutan şarkı 20 küsür milyon dinlenmiş eskiden rapi sözlerinin anlamları için dinlerdik şimdi insanlar kafiyeye bakıdinliyor ritmine bakıp dinliyor.böyle rap olmaz

^gece gölgenin rahatına bak birde don kaderin bahtina yar seni düşlerin anlayacakta don memleketin haline bak^ ulan kıza aşkını isyan ederken memleket meselelerine nasıl atladin sen gidip scorptan çek videonu al layklarini yorma kafanı.
sözleri tutarsız olmasına karşın,

ritminden ötürü kendini dinleten şarkı.
bundan bir iki hafta sonra günah benim gibi dillerde dolanacak olan şarkıdır.

edit= gece gölgemi olur diyenleri şu tarafa doğru alalım.
Basit türk insanının basit zevki
Günah benim suç benim kelimeleri geçen şarkıya benzetenler olmuş, zaten benzetmemek elde değil yakın melodiler, isyankar sözler...
Eskiden insanlar blues sohbeti yapardı, beatles'tan söz ederler, arctic monkeys geyiği yaparlardı. Sanıyorumki devletin yönetici konumundaki düşüş sokağa etki ediyor. Yöneticilerde müthiş tüketim ve tüketme arzusu görüldükçe zavallı halk da mümkün olduğunca tüketiyor yeni ürünleri. Gerçekten anlamak güç elinde 5 lira olan adam 15 liralık harcayınca kendini zengin hissediyor.
Çok dağıldık, kafelerde nargile tüttüren zekasız, sakallı erkeklerle ve onlarla takılan kızların favorisi olacak şarkı.
Keşke zombi apokalipsi falan olsa da artık çekmesek bu dünyayı.
hanzo bir serserinin boktan şarkısı. işte türkiye de müzik.
noluyor amk derken ünlü olan şarkı. bi günah benim faciasi daha Fakat bu sefer daha saçma.
Ülkede her şey gibi müzik ve sanatın da b*kunun çıktığının göstergesi bir takım anlamsız tekerlemeler yığını.
ergen turnusoludur. sözler saçma sapan zaten. gece gölgenin rahatına bak???? dön memleketin haline bak??? Hayır napsin gölge, memleketin derdini mi üstlensin? biz neden gece gölgenin rahatına bakıyoruz? gece gölge niye rahat ediyormuş, sen etmiyon mu? ya öf be kardeşim valla yetmedi mi ya bu manasız sözler.. bunu bi de "aaabiii cookk iyi yaaaaa resmen beni anlatıyoo.." diye mağrur ifadeyle dinleyen var.
12-18 yaş arası kitleye hitap ediyor, gençlerimiz dinlesin. büyüge saygı duyamiyorum Üzgünüm.
--spoiler--
Sabah gecenin üstünden, üstüne düştüm üstünden...
--spoiler--

(bkz: düşünemedi)
sen dinlemiyosun, ben dinlemiyorum, herkes eleştiriyor bu şarkıyı tamam da kim dinliyor ulan listeler de ilk 3'e giriyor çıktığı günden beri.
Sakil-varoş sözler cıstaklı bir alt yapı tüysüz bir oğlanın seslendirmesi... of sayamıyorum bir çeşit işkence yöntemi olarak kullanılabilecek şarkımsı şey.
kâmil şarkısı.
çıkmadan önce bile dilime dolanan şarkı. bir günah benim vakası daha yakındır geçmiş olsun.
Tekerlemenin rap diye yutturulduğu saçma sapan bir parça. Gerçek rap dinlemek isteyenleri buraya alalım;

https://youtu.be/KDdx1Ln8SlI
Yok arkadaş yok, dilime takılıyor kurtulamıyorum. Güzel de gelmiyor şarkı ama bir büyüsü var sevmediğim şarkı dilime takıldı yahu.