bugün

her katil birgün olay mahaline geri döner. yaralamıştır sizi. önemli olan bir daha dönmemektir ona. öldürmesine izin vermemektir. mantıklı olan; öldürmesini beklemek yerine onu defedip yaralarınızı sarmaktır
görsel
(bkz: uyudun mu ben uyumadım da)
durduk yere değildir o. durduk yere olsa duramazdın.
uyuyunca gecer.
Bu başlığı görünce aklıma düştü şimdi .yapmayın bunu arkadaşlar.
insanın ciğerini söküp attığında bile bu kadar canı acımayacağını düşündürür. O sizin aklınıza gelir siz hayattan gidersiniz. Birde gece rüyanızda görüyorsanız ölün daha iyi.
durduk yere gelmez abicim o kulağına bi şarkı çalınmıştır.
bi kelime elinden tutmuştur.durduk yere gece senin temelini sikmez. sıkma canını geçecek.
Tehlikeli isler bunlar mayk.
Gamsızlığıma denk geldin üzgünüm.
hatıralar sardı dört bir yanımı bana her şey seni hatırlatıyor.
Durduk yere gelmemiştir o.

Penisinizin beyin aldatma taktiğidir hehe.
gelir gelir ve gitmez gece boyu.bir yerlerde sayıklanır mutlaka. ama sesli ama sessiz. eğer onunla geçen zaman çok değerli ise onsuz zamanlar kafa yoran bir uğraş yoksa o sesi bastırmak için mutlaka çınlar kulaklarda sesi. var olsundur. onsuzlukla geçen zaman bile değerlidir. çünkü bir kere o girmiştir hayata, etmiştir yerini. o ve onsuz diye sıralanır zaman ve akıl kalan tüm gücüyle hatırlar değer kattığı zamanı.
benim için eski sevgililerdir. insanı üzer. hepsinin bir yanı güzeldi, keşke hepsinin karışımı olan biri çıksa karşıma da evlensem.
Mesaj atmak gibi tehlikeli işlere girişmektir. Şimdilik sadece sigara yaktım.
Masturbatif eylemle şok anı geçiştirilip, uyunur.
muhtemelen şuan başkasına ''daha hızlı aşkım'' diyen eski sevgiliyi özleyip ağlaya ağlaya 31 çekme durumudur. olur öyle.