bugün

Uyku tutmamistir.
konuştuğu kişi hariç bir başkasını pek alakadar etmeyecek durumdur.
Kendini terk eden öküze bir mesaj atmak olabilir.

Edit: eğer engellenmişse yazıktır.
yolludur.
aranıyordur.
sana mesaj vermeye çalışıyordur kesinlikle.
bence fırsatı kaçırma hemen bi slm nbr falan yaz
bi sor bakim üstünde ne varmış
belki o da senin gibi kimin o saatte çevrimiçi olduğuna bakmak istemiştir. Olamaz mı? olabilir.
Birde hoşlanılan kız ise insanın içi içine yer. 30 dakikadır bakıyorum hep çevrimiçi amk. Acaba sevgilisi mi var diye düşünmekten uyuyamam ben şimdi.

Not: hem numarası var hem manitasının olup olmadığını mı bilmiyorsun diye merak eden olursa yaklaşık 2 yıldır görüşemiyorum maalesef. 5 yıldır da platonik aşık mıyım neyim bilmiyorum. Arada unutuyor gibi oluyorum ama olmuyor. Liseden sonra uzaklara gitti haliyle görüşemiyoruz.
vuruyordur. degisiklik olsun.
vurdurmuyordur ancak keşke vurdursam ıımm demiş kız olabilir.
Gece 3-5 nöberi olan bi sosyal arkadası vardır belki belki onu ısıtmaya calışıyordur? Hemen sevgili damgası yapıştırıp kıza o tarz bir muamele mi yapmalı? Ayıp!!!
Kendini tms (bkz: türk motor sektörü) adamış bir kız olabilir. yada gece sanal seks yapıyordur.
Teheccüd namazına kalkmış olabilir. allah kabul etsin diye mesaj atılabilir.
Finali vardir, ders calisiyordur. Arada da ders kasan diger arkadaslarindan yardim falan aliyordur.

Sahsi fikrim ise bence de vurduruyordur ahaha. *
aranıyo orospu diye geçiyorun dimi kafandan piç, ama benim orospum olsun istiyor bilinç altın, bilirim.
Kankası ile dertleşmektir.
tecrübeyle sabit başka birisiyle konuşuyor boşverin.
sevdiceğinin veya hoşlantısının fotosuna bakıp ulan ya diyip konuşmaları tekrar okumak olabilir.
Alaram kurup uyanmış sonra geri yatmıştır.

(bkz: sevgiliyi kıskandırmak)
üzgündür.. çıkış yolu arıyordur... kendini whatsapplara atmıştır...
Kesin vurduruyordur. (bkz: lbsg)
yazışmaktır.
tabii ki cyber seks yapıyordur.
merak ettiği kişinin çevrim içi olup olmadına bakıyordur. Canı sıkılmış milletin profiline bakıyordur. Olur öyle arada.
tuvalete kalkmıştır belki?!
sevdiceğini uyandırmaya çalışıyordur. ama uyanmıyor.
hanfini finfon işleridir. evet.