bugün

gecenin 05.00 ın da ateşlenen sigaradır.
yeni trend olmaya aday olaydır. alternatifleri coktur.
zevk sigarası degilde, dert sigarasıdır.
yaklaşık 25 dakika sonra yakılacak olan sigaradır.
bu her saat başı ateşlenen sigaralar, ne paketlerde sigara bırakır ne de bize sigarayı bıraktırır. oğlum bu yağmurda, bu saatte nöbetçi market arattırmayın bana şimdi ya.

edit: sigarayı bırakmak gibi bir derdim yok ancak paket boşalınca aklıma bu geliyor hemen.

(bkz: yeşilay)
05 00 sabah mı olur gece mi olur bilmem ama sigarası çok acı olur, dertli olur.
sağlığa zararlıdır.
müezzin ile birlikte ateşlenen sigaradır. *
eğer son tek içiliyorsa o kadar da zevk vermeyen sigaradır.
kuş cıvıltıları eşliğinde gecenin sonu olmuştur.
bu ne lan. yok 3 te ateşlenen sigara, yok 4 te ateşlenen sigara, yok 5 te ateşlenen sigara. ne ateşli bi liseli çıktınız arkadaş.

sağlığa zararlıdır ayrıca.
imam susarsa müzik eşliğinde içilecek olan sigaradır.

aksi halde ezan eşliğinde içilecektir.
kahve varsa yanında, bir de önünde milyon tane sayfalar açıksa ve bitirmeyi yetiştirmeye çalışıyorsanız ben bu hayatın amına koyayım tadında gelir.
tarifi imkansızdır.
şimdi içilendir. allahım valahi bu son.
asla gece 03.00 da ateşlenen sigaranın yerini tutamayacaktır. biri et diğeri garnitürdür.
sabah oldu diye tepki verdiren sigaradır.
baslik acisindan olsun entry, muhabbet acisindan olsun sozlugun en kaliteli en tatlı zamanlarinda yakilmis sigaradir. sempatik sigaradir, varsın yarim saat gec yakilmis olsun.
yatmadan önceki son sigaradır.

yatın lan. sabah ananız süpürge sesiyle uyandıracak zaten.
ateşlenecek sigara kalmadığından adamı delirtme noktasına getirir.
an itibari ile yakılmaya hazır belki de yatmadan önce son sigaradır, en asil duyguların sigarasıdır.
günün gürültü patırtısından duyulamayan o efsane çıtır çıtır sesinin duyulabileceği sigaradır.
içip uykuya dalacağım son sigara yeter da ders ders nereye kadar uyuyalım az.*
1 dakika sonra yakılacak olan günün en keyifli sigarasıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=PDSFjc-A7Ic eşliğinde kafasına nefes nefes sıkılan sigaradır.