bugün

erkek ya da kız kankaya sahip olmakla hiçbir farkı olmayan durum. fakat bazı durumlar başa iş açabilir:

+kanka nasıl olmuşum lan?
-oo süper kanka.
+siktir lan! iyi mi harbi?
-tabi lan erkek olsam direk verirdim.
+!?+^%
götü kollamaya ihtiyaç duymaktır.
Fazlasıyla tehlikeli bir arkadaşlıktır.
senin için her şeyi yapabilecek bir insana sahip olmaktır.
kanka ayağı göt ayağı olduğu unutulmamalı tabi.
gereksiz tehlikelerin örümcek ağı kaplayan beyinlerde yer edindiği arkadaşlıktır.
saçmalamamak lazım bazen efendim,
zira kimsenin kuru götüne ve ufacık pipisine kalmamışlardır.

kaçıncı yüzyıldayız, hala gaylerin arkadaşlarının olmadığı düşünen zavallı ezik insanlar var!
evlerden ırak denilen arkadaştır.

kimse kusura bakmasın ben gay birisiyle arkadaşlık yapamam. ama yapanlarada birşey diyemem. yalnız ben gaylarla samimi değilim diye hemen bana homofobik gibi söylemlerde bulunulmasın. homofobiklik değil bu, ben yapamam sadece.
böyle bir kankaya sahiptim. kendisi gündeme oturmuş bir insandı. ergenlik döneminde bende gündemde olduğum için kendisiyle hoşca vakit geçirirdik. saatlerce konuşurduk. gelirdi herkezin içinde öperdi yanaktan ve kimse aldırış etmezdi (bayanım).kızlarla arkadaşlık yapmadan çok daha eğlencelidir. herşey konuşulur. sabahlara kadar içilir hatta beraber yatılır ve hiçbir yakınlaşma olmaz.

edit: neyini eksilediniz şimdi bunun? burda gayet masumane birşeyler paylaştık. ayıp ya ayıp.
insanın kankası tekerlek olur mu be.
(bkz: ağır roman)
kendini ve haddini bilmeyenlerin, gelip sözlükte başlık açmasına neden olan durum.

(bkz: teenager detected)
sorun teskil etmeyecek durumdur.. gay diye insan olmayacak degil ya..

ne adamlar var kendine erkek diyen ama karakter yoksunu, kisiliksiz.. yolda elalemin karisina kizina laf atan, goz koyan.. sorsan erkekler amk! gay lezbiyen cok farketmez.. bakariz bi insan mi diye gerisi teferruat zaten..
normaldir. hatta daha hoşsohbet, eğlenceli olurlar. belki yadırgayıp dışlayan geri beyinlilerin baskılarından olsa gerek, daha fazla iyimser olmayı öğrenmiş, bakış açıları insanlara karşı daha farklı olan kankadır. velhasıl mühim olan da gay, erkek, amcaoğlu, dayıoğlu falan fistan değil, adam olabilmektir.
Kuzenin gay olması kadar değildir. evet, kuzenim gay. erkek sevgilisi var ipnenin. ağzına boklu çorapla vuracam da insan haklarına saygılıyız ailecek.
birbirlerine gayabilecek kanka çeşidi.
Benimde başımda var öyle bi tane siktir edemedim gitti.
bir erkek heteroseksüel bir kızla ne kadar arkadaş olabiliyorsa homoseksüel bir erkekle de o kadar arkadaş olabilir. bu tarz bir arkadaşlığa getirilebilecek tüm eleştiri ve yapılan espriler kız-erkek arkadaşlığı için de söylenmiş gibidir. adam gayse gay, her gördüğü erkeğin üzerine atlamıyor ya.
erkekleri keserken acayip bir eğlenceye sebep olur.
Bugunlerde hayalimin gerçek olduğudur.tam istediğim gibi bi kankidir.beraber aynı erkeği kesme olayı ve beğenme olayı kesinlikle harikadır. sonradan gelen edit:biraz çirkef oluyormuş bunlar.
Daima istediğim şeydir.

Varsa aranızda gay olan, mesaj kutumu yeşillendirebilir.

Beraber erkek kesip beğenme olayı harikadır falan yazmışlar, ben de istiyorum arkadaşlar.

O bana oje sürer, ben de ona. Beraber harika vakit geçiririz. Alışverişlere gideriz.
Onun acılarına şahit olmak, paylaşmaktır. Çocukluk arkadaşım gay. Normal erkek biraylerden tek farkı toplum tarafından dışlanması, aşk acısı çekmesi, kendi suçlaması, ailesinin arkasında olmaması. Daha nicelerini sayamayacağım.

Kısacası filmlerdeki gibi hunharca alışverişlerin yapıldığı, ayol kuaföre gidelim denilen arkadaşlıklardan değildir.

Gay kankaya sahip olmak onun inen başını dik tutmasını sağlamak, acısını hafifletmektir.
Zikerler.