bugün

Ortada hiç bir sebeb yokken bir izmirli aileye gavat diyen lüzümsüz yazar beyanı.
Izmirliyi her alanda cekemeyen izmirli olmayan aile ferdinin soylemidir. Genellemeler yalandir. Birakin artik bunlari.
güzel dizi ismi olurdu.
yıl 2015 hala izmir diyip gülen sözlük trolleri var. bunları gördükçe gençlikten umudumu kesiyorum.

not: izmir'de büyüdüm, nüfusa kayıtlı olduğum il de izmir. hiç de gocunmuyorum bu tiplerden, kedi ulaşamadığı ciğere mundar der hesabı.
Geniş mi geniş ailedir.

- babacım mini eteğim yakışmış mı?
+ yazıklar olsun kızım bu ne hâl? Utanmıyor musun?
- noldu babişko ya.s.s
+ niye bu kadar uzun bu etek? çabuk değiştir şunu. Ne biçim izmirlisin sen?
- haklısın babişko hemen değiştiriyorum.

----------

+ bu çocuğu hep sen böyle yapıyorsun çiğdem.
*bana hiç bulaşma gevrek, sanki öz kızım.s.s
bir olaya konu olmus aile sanip actigim basligin actigim anini skim dedigim olmayan ailedir.
(bkz: mal beyanı)
bir asil izmirli, ve hoşgörülü gerçek izmirli ailesini tanımamış, sağdan soldan duyma, "geniş" şöyledir, böyledir sözleri ile olmayan beynini kurcalayan, gavat izmirli aile iftirası atarak son derece gavatlığın dik alasını yapan bir şerefsiz beyanıdır.
(bkz: yeni troll olmuş ergen)

canım 2016 gireceğimiz şu günlerde izmirli gavat olayı tutmuyor.

başka şekilde trolleye bilirsin.

mesela pkk lı gibi davran eksi istiyorsan biz de güzel güzel sövelim.
klasik bir izmirli ailedir. izmirli ailelerin genel yapısı budur. evet.
izmirli.avi olmuş.
haykırdım entryleri okurken.
orospu çocuklarının herkesi kendi gibi sanmasının çok net biçimde ortaya koyulduğu biçarenin başlığı.
izmirdeyim kardeşim neyin kafasını yaşıyon.genelleme yapmıyoruz genel olarak diyoruz.
"Anlaşılan izmir yarrağı yemişsin evlat merak etme ilacı bende" dediğim söz.
mezhep yazamayan bir ergen tarafından açılsa da sözlüğün yeni efsanesi olmaya aday aile. artık her başlığın altında bu bakınızı görebiliriz sayın gavat izmirliler.
eksilendiğim başlık dizesi.
http://inciswf.com/adamizmirligavatbeyler.swf