bugün

izlemiyorum çünkü net olarak dizinin her yerinden tırtlık, leşlik ve sikkoluk akıyor.
Bu diziye tırt sikko falan demiş malın teki ulan dünyanın hangi açıdan bakarsan bak en iyi dizilerinden birine karşı diyosun bunu. Aynen herkesin beğendiğine laf söyleyince havalı oluyosunuz.ekşici piçler.
kitabini okuyodur. en temizi.
Benim.

Ibnelik degilmi.
benimdir. hiç ilgimi çekmemiştir bugüne kadar.
Bende izlemiyorum, sevecek bile olsam popüler olan şeyler ilgimi çekmiyor.
oyun değil miydi oğlum o. filmi ne zaman çıktı.
Çok meme kaçırdı çok.
Got ilk çıkmıştı o zamanlar daha 1. Sezon ... internette görüyorum felan dikkatimi çekmişti . Tam başlayacaktım internette bir got fırtınası çıktı . Bu fırtına durmak bilmedi ve amk dizisine anında gıcık oldum . Ve o gün bir söz verdim kendime . "izleyene altın da verseler izleyenın amına koyayım ."
Hiç izlemedim. Pek de bir şey kaçırmamışımdır.
şahsımdır.1 bölüm izleyeyim dedimde harbiden bu kadar sex dolu bir dizi görmedim izleyenler yobaz chplilerdir.
Diziyi izlemeyi vakit kaybı olarak buluyor olabilir.
Fantastik şeylerden hoşlanmıyor olabilir.
Fazla abartılan şeyler iyi değildir diye düşünüyor olabilir.
Ben olabilirim.
Herkes izlemeyi bırakınca ben izliycem. Popüler olana karşıyım baba.
Bu tarz büyük bütçeli ve popüler yapımları özellikle izlemiyorum sonradan kendi evim ve kafa dengi bir hayat arkadaşım olduğunda popülaritesi ve gaz veren fan tayfasının sesi kesildiğinde daha bir izlenilir olduğu düşüncesindeyim
Ancak bu yapımlar arasında kaçırılmayacak kadar güzellerç de var :
(bkz: sherlock holmes)
belki popüler kültüre köle olmayayım kafasındadır, anlarım ama sıçtırtmasın kafasına hemen başlasın izlemeye. şehsen kendisi gelmiş geçmiş en mükemmel dizi olma yolundadır.
herkes izliyor benim farkım olsun izlemiyim
(bkz: ben)

Yok belgesel izliyorum ben ondan...
Gayet normal bir insandır.. dizi fazla şişirildiği için, bir bok olmadığı kanaatine vardım.. merak edip bir saniyesini bile açıp izlememişimdir.. tahminlerim genelde de doğru çıkar izlememeye devam.. yes.
Kayıp mı? izlemek zorunda mıyız göt.
ben, dizi izlemem. izleyeni de izlemem. pek bakmam yani o insana.
Sıkıcı buluyordur.
Kitabı okudum. Dizinin ilk sezonuna zor dayandım. Karakterlerin çok az bir kısmı bekleneni veriyor.
Misal 35 yaşında olması gereken cersei'yi 50 yaşında melek yüzlü bir kadın oynuyor. Gibi gibi.
Çok şanslıdır. Bütün bölümleri bulk halde izler kesintisiz.
adını bile ilk kez duyuyorum bırak izlemeyi ..
Benim. Başlığı görmeden önce bilgisayar oyunu zannediyordum.
Ben. Ne bileyim gerek duymadım.
(bkz: ah canım benden bahsediyor)

izlemiyorum, merak dahi etmiyorum. Çevremdekilerden tepki de alıyorum "lan olm mal mısın izlenmez mi got" falan gibi amaa durum şu çok da sikimde.