bugün

Game of Thrones izlemediğini söyleyip, arkadaşları tarafından "manyak bir dizi olum izlemelisin, hayatının hatasını yapıyorsun, ayağına taşı bağla at kendini denize, at lan kendini pencereden, vs..." tepkileriyle karşılaşan adamdır.
çerez tabağındaki fıstıkları yiyen adamdan hallice. hepsini 1 haftada izleyince madalya mı veriyorlar?
normal insandır.

değil izlemek bir saniye bile görmedim. ergenle falan alakası yok toplumun sevdiği şeyin zıttını yaparak bok elde edemezsin güzel olmasa milyonlar izlemez.
Benimdir. Birşey dizi çok övüldüğü zaman izleyemiyorum.
diziyi yarım yamalak bilen insandır.çünkü diziyle ilgili bir şeyler duymamak,görmemek için kör,sağır olmak gerek. kabul edin popüler bir dizi.
az bişey izlemiş insana göre biraz kötüdür. en azından karakterleri falan biliyorsun.
insan degildir o. insan olsa duramazdı.
öyle bir kaç insan vardı sanki duymuştum.
ben. çok üşeniyom.
Tercih meselesidir, saygı duymak lazım.
(bkz: mr why)
He hem de hic ilgimi cekmedi .
dizisini bi bok sanıp kitabını okumaktan mahrum kalan, esasdöngüyü diziden ibaret sanan insanların fikriyatı.
geçen sene bu zamanlar bendim. lakin yapmam dediğim bir şeyi yaptım ve bugün huzurlarınızda 50 bölümünü izlemiş biri olarak bulunuyorum...
Ergen falan değilim de fırsat olmadı izleyemedim. Bi ara izleyecem iki haftalik işi var biter hemen. Kurtlar vadisi gibi 2 saat sürmüyor ya bi bölüm.
Acınası insandır.
sosyal medya diye bişey bilmediğinden bunu okuyamayacak insandır. sosyal medya da azıcık takılınca hemen merak edip bakıyosun zaten .
Benim bu. izlemedim ve ilgimi çekmedi. Ufaktan merak etsem de, herkesin çılgınca izlediği şeyleri genelde itici bulduğumdan, şimdilik izlemiyorum. Beğendiğim bir yabancı dizi var, onu takip ediyorum. (Söylemem, herkes sarmasın şimdi) Arada da the sopranos'a bakıyorum.

lost'u bile hiç izlemedim. Merak etmiyor değilim ama üşeniyorum. Game of thrones da hayli uzun.
Normal insandır.

Tamam güzel sarıyo falan ama bişey katmiyi ki .
fantastik film sevmeyen insandır. bu kişiler muhtemelen yüzüklerin efendisi, harry potter serilerini de izlememiştir.

(bkz: ben)
Benim.
Tanımım: "Acınası" insan!
Benim.Bana birşey kaybettirdi mi acep? Konulu film, ergen şeysidir.
En iyisini yapan insandır. Çünkü kişiye artısı yok eksisi çok bu lanet dizinin.
Amk öncelikle çok güzel. Bi bölüm izleyip bırakayım diyip peşpeşe beş altı bölüm çakıyosun rahatlıkla.
Ayrıyetten kendisi kalitede bayaaaa yüksek bir çıta bence. Dizi beğenmiyorum amk bunu izledikten sonra.
Güzel dizi ama olmasa da olur.
(bkz: birisi beni mi çağırdı)

o kişi benim. ama izlemiş varsayıyorum kendimi. maşallah her şeyi duyup öğrendim. öyle duruma geldim ki her bölümü 2 kere izleyen arkadaşım diziyle ilgili bana soru soruyordu.