bugün

başlığının altına diğer takım taraftarlarının yorum yaptığı türkiyenin en büyük takımı.
juventusu elememize katakulli! demiş adam yahu, ha sen ha aziz amk.

basit takımların olduğu gruptan çıkamadığımız zamanlar oldu, ama ne sıfır "0" çektik, ne de 8 yedik.
Bazı sezonlar şampiyon olmasa da iyi oynayan bazı sezonlar ise şampiyon olmasına rağmen kötü oynayan ortayı tutturmayı başaramayan Türk futbol takımı.
sen ne büyüksün galatasaray. ne yaralar açmışsın millette böyle.
real madrid ve juventus un bulumduğu gruptan çıkmıştır ve son derece bir fenerbahçeli olarak gurur duymuşumdur.

auta giden top zemine çarpıp girdi ama birazcık şans lazım iyi ki de kar yağmış *

tineri çekip gelenlerin kıskanması normal.

kendileri de biliyor monaco, porto, lepzig in dandik takım olduğunu.

bizim göztepe yi koysan o bile 3 maçın 2 sini alırdı zaten.

ha bu arada türkiye nin en büyük kulübü değildir ama en büyük futbol takımıdır.

kulüp komple bir şeydir. en büyük kulüpte bu yüzden fenerbahçedir.
biraz dümeni doğrultunca yine oklar gelmeye başladı. fakat yine üstesinden gelip avrupada başarılara koşacaktır.

şike yaparlar; yabancıları kaçar, küme düşürülmezler, şampiyonluk yarışı erken kopmasın diye uydurma bir süper final çıkar. avrupaya gidemezler; makas açılmasın diye yabancı sınırı saçma bir şekle girer (6+0+4 5+0+3 gibi), şampiyonlar ligi geliri az olsun diye ülke reklam payı düşürülür, teknik direktörü zoraki çalınır vs vs

iki sene saçma yönetildik, ilk defa biraz iyi yönetilirken ve mali gelirler artarken bu seferde siyaset, futbol, ekonomi vs tüm alanlardan yabancı sınırı konuşulmaya başlar. hatta bugüne kadar futbolun f sini konuşmayan adam takım ismi değişsin der, ülke milli takımının başına kendi demeçlerini versin diye aklı başında olmayan adamı koyarlar.
2017-2018 sezonunda hakemlerin yardımıyla ilerleyen takım. halbuki bunlara gerek yok, şerefinle oynayıp hakkınla kazanmak varken.

not: bu yıl çokça ofsayt ve penaltı golleri atacak takımdır.
başarısı bazılarının götüne giren takimim...

ne oldu lan ibisler.hayatinizda 9 maçta 8 galibiyet alan takım görmediniz mi..

not:fener maçını maçtan saymıyorum direk 3 point..
2 maç kazandı diye değil 2 koca kupa kazandığı için avrupa fatihi olan türkiye'nin bir numaralı spor markası.
Bu sene lige ilk defa fizik gücü ve kondisyonu tam olarak çıkıyor. Fenerbahçe karşısında bunun avantajını bolca kullanacaktır. 90 dakika koşan ve temposu düşmeyen bir takım düşünün işte bu noktada tudor farkı ortaya çıkıyor.
ilerleyen haftalarda ligin daha çok kızışması için önü kesilmek istenecek olan büyük takımdır.
bugün babayı alan türkiyenin en sikko futbol takımı. kadıköydeki fenerbahçe macı için storelarında lisanslı vazalin satışına başlamış diyolla.
tamam iki tarafı da biçtiler okey de 9 haftadır sikicez sokucaz dediğiniz gibi oyun oynamadınız ezeli rakipçiklerim. bu muydu la?
Hala Fenerbahçe ile arasında 8 puan olan takım. Hayır bazıları fark 5’ e indi sanıyor da hatırlatalım dedim.
8 puan önde de geride de olsa biz Galatasarayız, Galatasaraylıyız. Unutulmasın.
gittikçe boka saran takım.derbi kazanmadan nasıl şampiyon olacaz.
görsel
jansen'in pozisyonu faul mu değil mi bilemiyorum ama benim gördüğüm, top serdar aziz'deyken araya ayağını sokuyor serdar topa vururken jansen'in bacağına vuruyor top jansen'in önüne düşüyor. jansen'in bacağını oraya sokması faul ise faul değilse değildir benim gözümde. bu kural nedir onu da bilmiyorum.

şimdi genele gelecek olursak fenerbahçe'yi de kolladı galatasaray'ı da kolladı hakem. fenerbahçe'ye çıkmayan bir sürü sarı kart var aynı zamanda denayer'e verilmeyen kırmızı kart var. belhanda'nın hak etmediği kırmızı kart vs.

peki galatasaray'ın oynadığu futbol neydi? saçma sapan ve iğrenç bir futbol oynadı benim gözümde. feghouliden o kadar çok umutluydum ki ama maalesef hala istenilen performansı vermiyor. feghouli sakatken çıkan kadro daha iyi oynuyordu.

neyse, ben galatasaray'ın oynadığı oyunu beğenmiyorum, belhanda'yı da çok beğenmiyorum çok ruhsuz.
sezon başında köy takımlarından topladığı puanlar sayesinde şimdilik açık ara önde olan takım. beşiktaş sakatlık ve kırmızı kartlarla uğraşmasaydı yine lider olurdu da bu sene biraz geç olacak işte.

neyse antalyaspor'dan sonra bir başka zorlu rakibe takıldılar. sezon sonu en iyi ihtimalle 5 puan farkla 2. olurlar diye düşünüyorum çünkü kendisinden güçlü takımları yenecek kapasitede bir takım değil beşiktaş 2 maçta da tokatlar hakem desteği gelmezse açık ve net.
Bu sezon muhtemelen şampiyonluğun en büyük adayı.

sezon başından beri köy takımlarından topladığı puanlar? hımmm.

GS RAKiPLERi
kayseri
osmanlı
sivas
antalya*
kasımpaşa
bursa*
karabük*
konya*
fener*

Beşiktaş rakipleri
antalya*
kasımpaşa
bursa*
karabük*
konya*
fener*
trabzon
gençler
başak

Şimdi bir bakalım, Şu an ligde 8 maç oynanmış ve bjk'nin rakip olduğu rakiplerin 5 ile GS karşılaşmıştır. Hangine köy takımı diyorsun. senin köy takımı olarak görmediğin takımlar trabzon - gençler ve kasımpaşa mı. Şaka mısınız olum siz, sokaktan duyduğunuz lafları gelip buraya araştırmadan yazıyorsunuz. Neden koyun gibi herkesle aynı lafı konuşuyorsunuz araştırma yapmadan. Bjk gs den farklı olarak 3 farklı takımla karşılaşmış ve hali ortada işte. ne yani köy takımı olamayan ve senin berabere kaldığın trabzon mu bizim rakibimiz? gelenden geçenden 3 yiyen 6 yiyen son maçını kazanamayan. kasımpaşa mı rakip ya da bu sene en büyük düşme adayı olan gençlerbirliğimi, senin sahasında yenildiğin. Bu kadar tineri nereden buluyorsunuz, Kafanız sürekli gidik. Birde ona buna takıldılar diye de yazı yazmış. emeğine yazık.
(bkz: hızlı giden atın boku seyrek düşer)

kalburüstü takımlara karşı patlayan takım. haftaya trabzonspor ile oynayacaklar sonra başakşehir 14. hafta beşiktaş.

kanaatimce 5 haftalık serüvende 9 puan zor alırlar.

fener de çok iyi bir takım değil henüz ama oyuncu kadrosu ve oyun yapısı bilinçli olunca galatasaraya ters geldi.

galatasaray pozisyona giremedi.

ağlamayın penaltı diye. geçen hafta attığınız gol net ofsayt.
Lig için yeni bir takım. Henüz çözemediler. ikinci yarının ortalarına kadar lider kalacaktır.
fb hakemlerle 1 puanı kurtardı, doğradılar bizi. trabzon'a vurursak olay biter, fb nin ve aykut'un göt yusuf atar.
21. Şampiyonluk gelince farklı bi terör örgütü bulun. Fetö yemez artık sjdjdjajshsdhshshs.
Türkiye de avrupa kupası kazanan tek takım. Fenerlileri ve beşiktaşlıları kendisine gıptayla baktırır bu konuda.
2001 aldığım formasında bile 3 tane yıldız olan takım. başka bir şey söylememe gerek yok.
https://twitter.com/Cemil...status/923893296287698944