bugün

şaibeli hatta şaibesiz tescilli şikeli şampiyonluklara sahip takımların bok atmaya çalıştığı takım. kimse unutmasın ki (bkz: galatasaray türkiye dir)
86-87 sezonu son maçında malatyaspor'a teşvik primi vererek şampiyon olmuş, beşiktaş'ın hakkını çalmış takım.

evet çok şerefli takım gerçekten.
Rakibinin 6 attığı takıma 8 attığı için şaibeli denen şampiyonluklara sahip takım.

Teşvikin suç olmadığı zamanlarda tesvik vermistir.

Bu kimseyi ırgalamaz.
tek maçla şampiyon olunduğunu sanan beyin özürlüleri meydana çıkarmış takım. hoş bunlar değil mi ilk dört haftada şampiyonuuuzz (: diye dolaşıp 10. haftada sevinmek için sevmedik :( diyen?

bak arkadaşım. teşvik primi şike değildir. şike birebir o takımla karşılaşacak takım tarafından yapılır ve sonucu garantidir. ayrıca fi tarihinden beri suçtur.
teşvik ise rakibinin karşılaşacağı takıma daha iyi oynaması için verilen paradır ve sonucu garanti değildir. evet ahlaken etik değildir ve artık suçtur. ama 80'lerde değildi ok?

şimdi ben sizin beyninizi siktiğimde suç olmuyor ama beyin sikmek 20 yıl sonra suç kapsamına alınıyorsa bu beni alakadar etmez.

hele hele şike olarak at vermiş adamlara bak yav.
bazı taraftarları ya gerizekalı ya da gerizekalı taklidi yapan takım. teşvik primi o zamanlar suç değilmiş. eee olsun ya da olmasın bunun ne önemi var. senin takımın başka takımın hakkını yedi mi yemedi mi? önemli olan bu. yapıldığı dönemde suç olup olmadığı değil. önce bi bunu saman beynine sokta sonra ağzından salyalar akıt kuduruk kedi.
Mit müsteşarından baskan yapıp arkasına o zamanın AKP si olan ANAP başkanı ve Başbakan'ını alan bu sayede vefa, Beykoz gibi tarihe gömülmekden kurtulan siyah kuşların şaibe ile suçladığı takım.
Biz sizi adam yerine koymuyoruz. Siz gidin abiniz sarı kuşlar gelsin.
yavşak.
euroleague'in 5. haftasında bayern münih'i kanırtan takım.
görsel
Asy TT arena'yı devletin bedavaya yaptığını sanan aptalların çekemediği takımdır.

yalnızca tek bir tık ötede! bak bakayım galatasaray aş, Ali Sami Yen Stadyumunu devlete verdiğinde kaç milyon $ değerindeymiş. Bir de bak bakayım TT arena kaç milyon $ değerinde.
uefa kupasını aldı diye kendini real madrid, barcelona , milan sanan kulüp. kızılyıldız'ın , steau bükreş'in, psv'nin , porto'nun, marsilya'nın, notthingham forest'in şampiyonlar ligi şampiyonluğu var. övünmeden bir düşünün. bu takımların hepsi sizden çok daha başarılı. bakın şimdi ne haldeler ? gsliler kadar eski başarıları önemseyen kulüp dünyada yoktur.
söylentilerin birinin bitip birinin başladığı takımım.

mancini'nin gelecek sezon italya'nın başına geçmesi olasılığına karşın önümüzdeki sezon için lucescu ile görüşüldüğü ancak ret yediği;

sportif diretörlük için de hagi ile görüşüldüğü ve hagi'nin bu teklife sıcak baktığı söylentiler arasında.

hadi bakalım, hakkında hayırlısı olsun galatasarayım.
GALATASARAYmız, Bu sezon 8 ayrı Branşta Şampiyonlar Ligi'nde Mücadele Ederek Bu Anlamda TÜRKiYE'de Rekor Sahibidir.
rekorların takımı. bir gün bu topraklara şampiyonlar ligi kupasını getirme şansı olan tek camia.
birilerinin amına öyle bir koymuş, öyle bir kuyruk acısı yaratmıştır ki; her sene yenseler yine de o acı hafiflemez.

ne sokmuşsan çıkmak bilmedi be galatasaray.
başka klüp başkanlarının tüm servetini harcamasına neden olan klüp. *
taraftarı tıpkı Fenerbahçe gibi çoktur ama bir fark vardır ki mal taraftarı daha çoktur cimbomun.
bazı götverenlerin götünü gıdıklayan camia.
aynı fenerbahçe ve beşiktaş' ta olduğu gibi çıldırtıcı fanatikleri olan büyük kulüp. her kulüpte rahatsız edici fanatikler vardır, hiçbiri ayrı tutulamaz.
başında karabulutlar dolaşan takımdır. elbet bir gün dağılacaktır. önümüzdeki 2 senede 1 şampiyonluk istiyoruz aslanım. ha gayret!
çocukluğumdan beri renklerine aşık olduğum vaktim el verdiğince maçlarını izlemeye çalıştığım cüzdanım yettiğince ürünlerini aldığım çocukluk aşkım ilk göz ağrım. son bir kaç aydır işler pek yolunda gitmese de inancımı yitirmediğim sonuna kadar güvendiğim takımım.
1905 yıllında kurulan buyuk spor kulubudur. Futbol ne kadar on planda olsada basketbol ve voleybol gibi bir cok dala mensuptur. Fenerbahcenin ezeli rakibi olmasının yaninda tuttuğum takımdir.
psikopat bir takım.
2 senedir her alanda önde olmasına o kadar alışmışım ki kötü gittiği sürece bi türlü alışamıyorum. o psikolojiye giremiyorum bi türlü. rakip takım taraftarı arkadaşlar geçtiğimiz sezonlarda yaşadıklarıyla ilgili ufak psikolojik yardım yaparlarsa sevinirim. tavsiye taktik vs. gibi *

bu arada dalga geçmiyorum valla durumum bu :( halbüse ben ne sezonlar görmüş geçirmiş insanım yahu.
avrupada iyi gitse bu sene lig gözümde değil (avrupaya gidememeleriyle beşiktaş ve fenerbahçenin lige ölesiye asılacağını zaten az çok tahmin ediyodum) ama o da çok belirsiz be hacı..
2 yıldır her kuşu siktiği için her maçı dikkatle takip edilen takımım. sivasspor maçında ki tezahüratta ki gibi (bkz: şikeci ipneler siktirin gidin) demek istiyorum.