bugün

Geçen seneki futbolunu aratan takım. Drogba sneijder sizin olsun bana geçen seneki futbolu verin.
dertsiz başına zorla dert yaratıp şampiyon olmayımı yoksa kaptırmayımı başaracak diye merak içinde bırakır. rakiplerinde biraz iş olsa bu gün kongreye bile giderdi ama koyunun olmadığı ligimizin abdurrahman çelebisi misali şampiyonluğa gitmektedir.
şu takım uefa'ya katıldı. oradaki maçlarını şifrelediler. şampiyonlar ligi'ne katıldı oradaki maçlarını da şifrelediler. fenerbahçe uefa'ya katıldı, maçları şifresiz. şampiyonlar ligi'ne katıldı, yine şifresiz. ananızı sikim sizin. allah belanızı versin.

türkiye'nin en başarılı takımı.
turkiyede değil dünya'da eşi benzeri olayan bir kulüptür. lisesiyle ve üniversitesiyle eğitim alanında da turkiyeyi en iyi şekilde temsil etmektedir, eğitim kurumları dünya sıralamasında elit kategoridedir.
avrupayı bilen takım.

(bkz: man u nun elendiği ligde cimbomun devam etmesi)
--spoiler--
yüksel ta arşa kadar
şanlı galatasaray
--spoiler--
inadına:

(bkz: galatasarayın adının olduğu her yerde umut vardır)

bugün biz yenilince bazıları çok sevindi. ama unutmasınlar ligde hayvan gibi puan farkıyla hala lideriz.

şampiyonlar liginde de devam ediyoruz. inşallah shalkeyi yenip ilerleyeceğiz de. ha biz iki maç kaybedince çok ümitlendi bazı leş yiyiciler ama, son gülen hep galatasaray olacaktır.

ve bazıları konuşmadan önce gözünün önüne 33. haftayı getirsin. ışıkları kapatıp bizi beklesinler.

bazı şeyler karanlıkta yapılır. anladınız siz onu.
lige hayvan gibi puan farkı olan takım.mac fazlasıyla 5 puan.
hemide 3 puanlı sistemde.hey maşallah.
her ne kadar bir galatasaraylı gözüyle bakamasam da . 2012-2013 sezonunun şampiyonudur galaatsaray. hak etmedi diyenler olucaktır ama kim hak etti beşiktaş mı hak etti fenerbahçe mi.kısıtlı kadrosyula ve hakemlerin bitmek bilmeyen beşiktaş düşmanlıklarına karşı iyi macedele etti ancak şampiyonlar ligi diyebiliriz en iyi ihtimal. bu saatten sonra galatasraay hem şl den elenir hem de liderlikten koparsa büyük olay olur. kimse alışık değil buna. fener ve beşiktaş taraftarları bile hazırladı kendisini gs nin şampiyonluğuna eğer son maçlara doğru kaçıverirse sarı kırmızılı ellerden , fenerin son anda kaçırdıklarından bile daha fazla şok etkisi yapacakır.
geçen sene nasıl olduysa bu sene de şampiyon olacaktır, kimsenin şüphesi olmasın, ancak bir fenerbahçeli olarak şu kadronun daha iyi "futbol" oynamasını beklerdim, bu oyuna rağmen halen daha lig lideri olması mhk beşiktaş fenerbahçe üçgeninin acizliğidir.
Yil itibariyle sampiyon olacak takimdir.

Siz raad olun.

Yalniz allahaskina emre colak'tan kurtarin su takimi. Bi tane duzgun orta acamayan kanat mi olur be abicim, illallah ya!
bu sneijder, drogba ile olmaz dedik. galatasaraya lazım olan yeni emreler, semihler çıkarmaktır dedik. çileklerle bu iş olmaz dedik. bu takım şampiyon olursa yine sevinirim ama içim buruk olur. ben ambrabat, sneijder, drogba larla olan şampiyonluğu benimseyemiyorum.

fatih terim önderliğindeki ümit davala, hasan şaş grubunun yapamadığı yapılanma ile gelen şampiyonluklar günlük başarılardır.
(bkz: fatih terim dersine yeterince iyi çalışmamış/#18744389)
(bkz: #18738286)

eksileyenlere bakılırsa, şuanki durumdan memnun olanlar var.
"bu sene bi kısmetsizliktir gidiyor" takımı. sadece kısmetsizlik de değil tabi. lakayıt topçu kurbanı takım aynı zamanda.

bazı yavşaklar var takımda, çatır çatır yatıyorlar. 3 puan mı kaçmış, gol mü yeriz heriflerin sikinde değil.

o yüzden hemen bu gece, fatih terim koparsın bi kaç kafa herkes ayağını denk alsın. eboue denen yavşak sezon boyu yattı, tek maçı yok, paris sen jarmene gidemedim diye triplerde mi ne onu da anlamadık, sezonun en iyi topunu oynuyor yedirdiği gole verdiği maça bak.

maçtan sonra bi de % 50 - 50 faul diyebilirm diyor amına kodumun gevşeği.

hemen bu gece çek kenara fatih hoca. "yavrum burası mayorka değil" de, siktirsin gitsin tek başına düz koşu yapsın. ne meloya ne eboue'ye bir dakka daha tahammülüm kalmadı.

ulan o sabrinin akan terine kurban olsunlar be. o adamın emeğine yazık.
bugün gençlerbirliği'nin tecavüzüne maruz kalmıştır geçen hafta es es bu hafta gençler hadi bakalım.
schalke maçı rövanşında bugünkü gibi oynamamasını ümit ettiğim takım. yoksa adamlar bizimle taşşak geçecek farka gidecek.
bugün kanser etsen de bizi, hiç bırakmayacağız seni sevmeyi aslan.
filmlere konu olacaktır.

(bkz: balonun patlayışı)
ülke puanımızın amına koyan kulüp.
Böyle giderse şampiyonlar liginden elenecek, lig'de şampiyon olamicak şapa oturacak bir türk takımı.
değişik taraftara sahip olan takım.burak umut selçuk kaçırınca orospu çocuğu olurken drogba sneijder kaçırınca zemin kötü rererörörö.yerli oyunculara sahip çıkmamaları cidden çok yanlış ve kötü.belki hepsi öyle değil ama bir kısmı en azından dün maçı izlediğim arkadaşlarım cidden öyle. birde drogbanın penaltısını çimle çok alakası olduğuna inanmıyorum ben sonuçta eskiden toprak sahada oynanıyordu ve yine penaltıdan gol atılabiliyordu.
kendi kaderini kendi çizen, çizecek takım.
ben "kısmetsizlik" kelimesini anlayamıyorum. asıl böyle bir "kısmetsizlik" durumunun oyuncuları kamçılaması, şıkır şıkır oynatması, "bu iş olacak" tarzı kendi kendini deyim yerindeyse "gazlatması" lazım. öyle bir oyun ortaya koyuluyorki ne hakeme ne de zemine suç atabiliyorsun. çünkü onlardan daha kötü olan bir takım var.
ha bu adamlar zoru sevip, felaket tellahlarının başlarımızı üşüşmesini istiyorlarsa alın size ortam, hadi bakalım.
sen zoru seversen ben de totemin kralını yapar, sezon bitene kadar hiçbir maçını izlemem. sen mi büyüksün ben mi bakalım !*
beş para etmez parayla şampiyon olan bir takım. nefretlik taraftarı ve oyuncuları vardır.
Iki tane sekizinci sinif avrupa takimini yenmekle ulke puaninin duzelmeyecegini bilmeyen lalelerin elestirdigi takim.

Lan biriniz mtk'ya elenirken takim gitti kupayi aldi, biriniz leeds' ten 6 yerken ceyrek final oynadi.

Ne anlatiyorsun at yarraa deme hakki en cok galatasaray taraftarinin var, bunu inkar eden de en buyuk serefsizdir.

O ulke puaninin durumunu stada isaret fisegi atan pustlara sor bakalim sen once, gostere gostere mac duzenleyenlere sor.

Bu sezon sonu bu ligde, bu ulkede, hatta bu sozlukte ebesinin amini gorecek cok adam var.

Artik konya torkusporla mac yapark kurtarirsiniz ulke puanini hahaha.

Tanim: turkiye'nin en buyuk futbol mazisine sahip spor kulubu.
tarihinin en kötü beşiktaş ına şampiyonluğu kaptırırsa kendisini kızılaya bağışlasın bu takım. daha da bişey demiyorum.
bir an önce kısa süreliğine atatürk olimpiyat stadına taşınması gereken takım.

bu zeminden bi b*k olmaz bu bir gerçek. kimse taraftar ne olacak falan demesin gerekirse taraftar gelmesin ama takım düzgün zeminde oynasın. eğer takım bu zeminde oynamaya devam ederse daha çok başı ağrıyacak.