bugün

(bkz: karakter)
(bkz: ahlak)

bunlar yok, o yüzden.
avrupada hep 4 gol yiyip averaj takimi pardon avrupa fatihi oldugu icin.
avrupa'da önüne gelenden 4 yediği için.
sadece galatasaray'a özgü bir durum değildir. rakipler sevilmez, bu kadar basittir aslında. yeri gelir fenerbahçe, yeri gelir beşiktaş, yeri gelir trabzonspor sevilmez. ama benim gördüğüm ana sebep, takımda oynayan sporculardır. mesela ben selçuk inan'ın küfür yediğini hiç duymadım. gökhan gönül'ün de öyle. ama volkani emre, melo vs. öyle mi? her iki durum için örnekler çoğaltılabilir. sempati kazanmak kolay değildir. hele günümüzde nefretten beslenen bir yapı varken, istesek de olmaz.
türkiyedeki çoğu kişinin salak olmasından.
en büyük olduğundan.
beleş stata konup vergi vermedikleri için olabilir.
çirkef oyunculara sahip olduğu için.
taraftarlarının çirkefliği sevdiği için.
4 4 4 lük takım. Nesi sevilmiyor anlamadım.
oyuncusunun taraftara küfrettiği içindir. (bkz: galatasaray lı oyuncunun taraftara küfretmesi)
türkiye'ye şikeyi getirip ondan sonra biz şike yapmadık diye babalayan taraftarlara sahip olduğu için.
fransız takımı olduğu için.
avrupa'da önüne gelenden 4 yediği için.
Türkiye de en çok kupaya sahip ve her yıl avrupada mücadele ederek ülkemizi temsil ettiği için olabilirmi.bu takım bu sene çok kötü olabilr ama diğer takımların tarihleri boyunca 1-2 kere cıktıkları CL gruplarından son 3 sezonda 2 kere cıkmıs ve çeyrek final yapmıstır
real ile oynamayı başarı sayıp yedikleri 10 gol ille övündükleri için.
fenerbahçe'nin dünyaca ünlü yıldızılarını kıskanmasından dolayıdır.
Meyve veren ağacı taşlarlar ondandır.
apaçi takımı olduğu için. sağda solda ne kadar zorba varsa bu takımın peşinde. varoşluğun futbol takımı olunca varoş olan durur mu?...
(bkz: Sözlük formatı)
gittiği her yerde küfür edilen ve tartaklanan fb taraftarının hezeyanı. bir tayyibin rizesinde rahatlar sanırım... ne tesadüf...
fenerbahçe'nin gölgesinde kaldıklarını kabullenmeyip fenere çamur attıkları için.
Sıktı artık galatasaray.
ilkleri başardıgı için avrupayı dize getirdigi için sevilmiyor.
adının şikede geçmediği, kupalarını hakkıyla kazandığı ve türkiyenin en başarılı futbol takımı olduğuğu için olabilir.

malum burası türkiye, kaypak ve kabadayı olursan sevilirsin arkadaş bu kadar basit