bugün

sadece galatasaray ın değil tüm futbol camiasının nefes alması demektir.
(bkz: go g s go)
götümle güldüğümdür. bakıyorum da şikeciler şike yaptıklarını kabullenmeye başladılar. boklarını da kapatmak için gs'ye saldırmaktadırlar. yazık.
bütün türkiye rahatlayacaktır şerefsiz bir takımdan kurtuldukları için.
fenerbahçe düşse dahi gs rahat nefes alamaz. "lan bunlar seneye süper lige çıkıp gene bizi dikicekler" korkusuyla maçlara konsantre olamaz.
ayrıca fenerbahçe takımdan üç kişiyi süper ligde bir takıma kiralar, onlarla gs yi sikertir. kaçış yok yani dostum.
türkiye kupasında eşleşilmesi durumunda yine mazisinden kurtulamayacağı gerçektir.
gs için problem oluşturmayan durum fenerbahçe arenada fark yemekten kurtulur böylece.
fenerliler önce mapusta kendi götlerine bank asyada da takımlarının götlerine sahip çıksın. ondan sonra galatasaray'ın götüne laf atsın.
öncelikle şikeyi ve küme düşürülmeyi kabullenmiş sonrada 28 senedir alamadıkları kupada galatasaray'ı yenmeyi planlayan fenerbahçelileri görmemizi sağlayan başlık.

(bkz: ulubatlı souness)
aga adamlardaki derde bak dedirtmiştir. ulan ligten düşüyorsunuz onca para kaybınız var. bir yıl şampiyonlar ligine gitme ihtimaliniz yok avrupa ligi bile tehlikede. adamlar hala galatasaray da galatasaray. lan gerzek taraftar git bi kulbünle ilgilen.
geçen sene saraçoğlu'nda 0-0 berabere kaldı diye konvoya çıkmalarına benzer. ezikler efendim.
şike iddiaları ile sarsılan fenerbahçeli arkadaşların konuyu başka yere çekme çabalarıdır. onları da anlayalım biraz.
fenerbahçe kümeye düşerse galatasaray'ın saraçoğlu'nda kazanamama rekoru kafadan bir yıl daha uzar.
bilmediği tek oyun, masabaşı oyunları olan galatasaray'ın doğal olarak rahat nefes alması durumudur. çünkü bir yerde hile, şike vs "kuşkusu" dahi olsa; orada bir "rahatsızlık" durumunun söz konusu olması doğaldır. ha başkanı "şike şüphesiyle" gözaltına alınan bir kulübün taraftarı; nasıl bu kadar "pişkin" hale gelebiliyor (gelmeyeni tenzih ederim), o da ayrı bir entry konusudur...

son günlerdeki gelişmelerin ardından yaklaşık 10-15 gün önce açılan şu pankart da "tarihi ayarlar" arasındaki yerini almıştır sanırsam:

görsel