bugün

yedinci nesil yazarımız.entrylerinde önemli konulara değiniyor takip edilesi.
pkk sempatizanı troll görüntüsü veren yazar.(#9171416)

umarım değildir, eğer öyleyse boş gelmiş siktirsin. öyle değilse başımızın üstünde yeri var*
lafını esgirmeyen ve bu özelliğiyle bazı denyoları geren yazar. hoş gelmiş.
tam şu dakika haha diye müthiş bir kahkaha atmış yazardır.

bu arada anlamı: çingenelerin çingene olmayanlara taktıkları isimdir. nasıl ki bir roman halkına çingene deriz ve onları aklımızca aşağılarız ve ötekileştiririz. onlarda bize gajo derler. yani yabancı. çingene olmayan demektir gajo.

gajo, bir çingen hayranıdır ve hatta kendisi çakma bir çingendir. onların yani öteki ilan edilmiş, yeryüzünün lanetli halkının önünde aşkla ve saygıyla eğilir ve onlar gibi ötekileştirir kendisini.
harika bir edebi ve siyasal yeteğine sahip yazar. düşünceleri önyargısız ve envernsel niteliktedir. türkiye'de bu yazar gibi 70 milyon tane olsa, burası isveç'i solar.
pkk nın sözlükteki ayakçılarından. pek itibar edilmemesi gerekir.
süper insandır. bazı malların idrak edemeyeceği kadar doludur. çok severim kendisini, mallarla dolu bu ortamdan beraber kaçmayı teklif ediyorum ayrıyeten.
(#9171416)tarafını belli etmiş. yakın zamanda siktirolup gidişini kutlamayı temenni ediyorum.
insanların seks hayatı üzerine düşünmek tek düşünme aktivitesi olanlarca gidişi ardından kutlama yapılacak olan yazardır.

efendim oysaki düşünmek eylemi,( bak burada eylemi dedim haklısın ben bir sosyalistim) üretmeye gebedir. üretmeden düşünmek ise zor zanaattir.

ayrıca ve ayrıca siktir git küfürü çok cinsiyetçidir. lütfen kullanmayalım (evet haklısın ben bir feministim)

koş şakir koş, sözlük yaftalamaya başladı.
rumuzunu, mahlasını, kod adını her gördüğümde bana kaju yu hatırlatan kuruyemiş.
kendisini yürekten desteklediğim yazar, mantıklı şeyleri kaldıramayan bazı aşırı milliyetçi yazarlardan küfür yemiş yazar, görüşlerine katıldığım yazar.
anayasada kürtlere yer verilmesini isteyerek türkiye gerçeklerinden ne kadar uzakta bir yerlerde olduğunu göstermiş yazar. Tamam okumuştur, bilgilidir ama fazla uçmaktadır.

Anayasada anılmayan ırkları bu ülke vatandaşı saymıyor mu? Kürtler devlet tarafından yok sayılıyorsa nasıl oluyor da kürtçe yayın yapan bir devlet kanalı varolabiliyor? Anayasada yer almayan lazlar da yok mu sayılıyor?

Soru ve cevap bu kadar basitken anayasada kürtlere yer verme arzusu asla iyi niyetli bir amaca hizmet etmemektedir.

Ayrıca kendisine sevgilerini ve saygılarını ifade edenlerin genel itibariyle onu haklı bulmayacak kişilere toptan hakaret etmesi de bir rakım tabelası olmuştur.
bana sözlükte yoldaş görmenin mutluluğunu yaşatan yazar.
buyrun benim!!

bir yazar.
sözlüğün okunası bir kaç yazarından biridir. kalemi, fikirleri sağlam bir yazardır.

kendisine nihat behram'ın yine de gülümseyerek adlı şiirini armağan ediyorum.
yeni gördüğüm yazar. yazılarını merakla bekliyorum...
(bkz: #9385455) herkesin görüşü farklıdır ancak bdp'nin legal olmasının sebebini halkın verdiği oylara bağlayarak beni güldürmüş yazardır.
tarafı bellidir.
evet, bdp legal olarak girmiştir meclise ancak uzun vadede hedefi türkiye'yi bölmektir bu kadar net!. apo apo diyor lan bunlar !
pkk lı bir fazlalık sanırım. hadsiz, nankör yazar! tıpkı diğer pkklı veletler gibi
(#11540608) yazı yazmayı öğrenmesi gereken yazar.
(#14099774) dikkat çekmeye çalışan 7. nesil terrörist bozuntusu tabi son zamanda kuyruklarına basıldığı için bunlar ama merak etmeyin türk milleti kafanıza vura vura öğretecek bu ülkenin gerçek sahibine itaat etmeniz gerektiğini.
kendisi gerizekalı paratoneridir.
görsel

pkk militanı yazar. *
(bkz: gacı)
bizdendir.