bugün

ömer ve fethi abilerinden sonra, eren kardeşimiz de cennette yanına gelmiştir.
Omuzlarda gitse de al bayraktaki naaş,
Sana öldün diyemem, ölmedin ki ülküdaş...
Ne mübareksin ki kanın kurtarıyor tevhidi
Bedrin aslanları ancak bu kadar şanlı idi.

Yatak yorgan da değil çınar ayakta ölür canlar. Darısı başımıza...
Adını her gördüğümde hüzünlenirim, yüzüme buruk bir gülümseme yerleşir, yağız bakışları hatırımı sarar, içimde bir şeyler kırılır.

Ruhu şad olsun.
Aslan gibi bir Yiğit. Şimdiki MHP nin evladını koruyamamasının sonucudur. Nerede o eski MHP. Bunun gibi bir yiğidi böyle çapulcuların öldürmesine izin verecek. Şimdi ANCA sakin olun ülkücü gençler sakin ol. Kafanıza vursalar da susun.
Ülkücülerin kahramanıdır. Ölmesi derin buhran yaratmıştır.
Her baba yiğidin kaldıramayacağı yükü sırtladı aslan.
bir soysuz it tarafından gençliğinin baharında şehit edilen, gelecek güzel yılları heba olan, cennetmekan koçyiğittir..

Eksileyin haramzadeler kudurun.
ölmesine üzülmediğim, sevinmediğim insan.
görüşleri yüzünden öldürülmüş kişi.
Ne yazık ki yası çabuk unutuldu. Bir berkin elvan bir gezi parkı olayı kadar da konuşulmadı.
Çünkü vatanını satanlardan değil.
sadece eğitimiyle ilgilenseydi vatana millete hayırlı bir genç olabilirdi.
ah be abim. ah be abim. bu kadar kahpenin nefes alıp verdiği bu dünyada senin gitmen kötü.
Bugün yine ege Üniversitesi kampüsündeki terörist, bayrak Ve Atatürk düşmanı pkk yapılanmasına karşı birlikte yaptığımız yürüyüşün fotoğraflarına baktım. Arkamıza topladığımız ülkücü, Atatürkçü, solcu yüzlerce öğrenci ile çözüm süreci boyunca dokunulmayan Ve ege Üniversitesi'ni kendi deyimleriyle 'küçük Kandil'e' çeviren vatan hainlerine karşı tek ses olmuştuk. Hainlerin her türlü kışkırtmasına ve tehdit etmesine rağmen beklediğimiz halde karşımıza çıkamamalarına keyiflenmiştik. O yürüyüşte senin fotoğrafını çekip, fişleyen ve seni ölüme götürecek tehdit dolu ifşanın yapılmasını sağlayan kansız orospu benim sınıf arkadaşımdı...

O orospuya ne oldu biliyor Musun Fırat? 2015 seçimlerinde MHP izmir il başkanlığı'nda çalışırken bir milletvekili adayının yanında partiye geldi. Fotoğrafçısı olmuş. Senin ölümüne zemin hazırlayan orospu senin gönül verdiğin partinin milletvekili adayı ile çalışıyordu... milletvekili adayının danışmanını uyardım. Ertesi gün baktım, yine milletvekili adayının yanında Çeşme'ye gitmiş, seçim çalışmaları için. Sosyal medyada paylaştığı her şeyi toplayıp, il başkanının önüne koyup durumu anlattım. Vekil adayı Ve danışmanı partiye çağırıldı, uyarıma rağmen onu orada tutan danışmana siktir çekildi, vekil adayına iyi bir fırça atıldı. O orospu da kovuldu tabi. Neymiş; bir şirketten kiralamışlar.

Her neyse güzel kardeşim. Kampüsteki o terörist yapılanmaya hepimizin uyarısına rağmen çözüm süreci bilmem ne denilerek dokunulmazken, sen kendini feda ettin ve bir şeyleri değiştirdin. Bu Vatanın evladını göz göre göre teröristlere kurban edenler utansın.

Huzur içinde yat güzel kardeşim.
tc tarihine sürülmüş kara lekelerden sadece biridir.
mekanı cennet olsun.
bekle yiğidim.
Kış mevsiminde ruhumuzu terleten candır.

Yeri uçmag olsun.
unutursak kalbimiz kurusun.
Bkz:reislerdesever
Su yolunda kırılan su testisi.
Okuduğu üniversitede Kürt teröristlerce katledilen bir vatanseverdir. Ölümünde rektöründen tutun, okul güvenliğine, kanlar içinde yerde yatarken onu ekip aracı ile hastaneye götürme teklifini reddeden polise kadar herkes suçludur. Bu olaydan sonra yapılması gereken şey terör örgütü ile yakınlığı veyahutta sempati besleyen öğrencilerin hepsinin sonsuza dek eğitim hakkı elinden alınması gerekmektedir. Bu tarz yaptırımlar olmadığı sürece bu ülkede terörü bitirmek maalesef ki mümkün değildir. Vatan hainlerine bu tarz yaptırımlar ile gözdağı verilmelidir.
Kürt sevici teröristlerce katledilmiştir. Asla unutulmayacaktır.
ismini duyduğumda vicdanımın adeta hıçkıra hıçkıra ağlamasına sebep olan kişidir, unutanın kanı kurusun.
Niyazidir.
Fedöcüdür.
tarih okurken tarih yazdın koca yürekli adam pkk paçavrasının üniversitelerde dalgalandığı dönemde hep atatürk'ün adını yaşatmaya çalıştın, mekanın cennet olsun.

şehide söven, teröristi kahraman ilan edenler kadar anılmayacaksın.